وقتی حادثه، مشکل یا رویداد ناخوشایندی رخ میدهد، انرژی و احساسات خود را درگیر آن نکنید !

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 24 ثانیه

در فرهنگ بسیاری از کشورها خصوصا کشور ما، پس از رخ دادن یک فاجعه یا مشکل یا…، مردم شروع به عزا و داد و بیداد و درگیر شدن بیشتر و بیشتر با انرژی منفی رویداد حاصل میکنند و حتی مراسم جمعی متعددی برگزار میشود که در آن همه متمرکز روی انرژی منفی ایجاد شده هستند. این مقاله هشداری جدی را درباره این موضوع به شما خواهد داد.

خطر جدی تمرکز و دخیل شدن در انرژیهای منفی

شاید خیلیها از شنیدن محتوای این مقاله خوششان نیاید، زیرا اکثریت مردم با مراسم و تشریفاتی که مثلا پس از مرگ یک فرد رخ میدهد انس گرفته اند و اگر کسی بیاید و بگوید این کارها را نکن، دادشان در می آید. به هر حال انتخاب اینکه دوست دارید چطور زندگی کنید و چه عواقبی را در زندگی خود پذیرا باشید، فقط و فقط بر عهده خود شماست نه فرد دیگر. تذکراتی که در این مقاله به شما داده میشود، حقایقی بر اساس قوانین اساسی حاکم بر جهان است و تصمیم نهایی با شماست که دوست دارید چگونه زندگی کنید.

یکی از چیزهایی که عموم مردم به آن اعتیاد دارند، مرده پرستی، بر سر و صورت زدن پس از مرگ یک فرد، یا حتی تمرکز دائم روی مشکلات و معضلات موجود است. به وضوح این موضوع را دیده اید که همان جماعتی که حین زنده بودن یک فرد حالی از او نمیپرسند یا اهمیتی به منافع او نمیدهند، پس از مرگ آن فرد حاضرند صدها گوسفند برایش قربانی کنند تا مراسم عزایش با شکوه و ابهت برگزار شود ! و این مراسم و این نوع رفتار، آنقدر اعتیاد آور است که تا زمانیکه عواقب فاجعه بار اش را ندانید، مانند یک ویروس واگیر دار اجتماعی، شما نیز آلوده به آن میشوید و انرژی منفی در زندگی خود را دائما گسترش میدهید.

قانونی صد در صد و اساسی در هستی است که هرگاه تمرکز خود را دائما روی یک چیز ببرید، آن چیز را بیشتر و بیشتر جذب زندگی خود خواهید کرد. اینکه بنشینید و دائما بر سر و صورت بزنید که چرا در حق فلان گروه در جامعه ظلم میشود و مجلس عزا برگزار کنید که چرا فلان شد و چرا اصغر مرد و فلانی تصادف کرد و…، و سالها درگیر این موضوع شوید و سالیان سال با انواع مراسم انرژی خود را دخیل آن کنید، نه تنها اصغر را زنده نمیکند، بلکه حیات را از تمام جامعه و حتی زندگی خودتان نیز میگیرد. نکته طلایی این است که هرگز انرژی و تمرکز خود را روی رویدادهای منفی نبرید زیرا اگر دائما و به شکلهای مختلف درگیر انرژی های منفی باشید، مطمئنا مشکلات بزرگتر و مشابه بیشتری را وارد زندگی خود و حتی تمام جامعه خواهید کرد. جای اینکه پس از مرگ کسی بر سر و صورت خود بزنید، همین اکنون حال او و کل زنده ها را بپرسید و زنده پرستی را اولویت دهید ! به هر حال از یاد نبرید به محض ورود به انرژیهای منفی، انرژیهای منفی مشابه را نیز وارد زندگی خود خواهید کرد. انتخاب با شماست !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%