شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 6 ثانیه

سالهاست داشمندان و موسسات متعددی، تحقیقات خود را روی علم Psychokinesis (تاثیر گذاری روی ماده یا رویدادها توسط ذهن) افزایش داده اند و اکنون خوشحال هستم که میتوانم فرمول جادویی شانس را به شما قدرت نامحدودیهای عزیز و دوست داشتنی ارائه کنم زیرا یکی از سوالات رایج عزیزان است.

شانس !

بیماری کشنده مانند سرطان به یکباره خوب میشود و حتی هیچ اثری از آن باقی نمیماند، در یک قرعه کشی برنده میشوید، به یکباره با فردی روبرو میشوید که نیمه گمشده شماست و همه آن ویژگیهایی که از عشق ایده آل خود انتظار داشتید را داراست، در شغل ایده آل خود به یکباره و به واسطه دوست شدن اتفاقی با یک فرد استخدام میشوید و… . چه قوانینی پشت این رویدادها نهفته است !؟ آیا واقعا همه اینها شانسی است !؟ یا شانس نیز قوانینی دارد که از تحلیل ذهن محدود بشر مخفی مانده است ؟ آنقدر خوش شانس هستید که در روزگاری زندگی کنید که پاسخ این سوالها به وضوح روشن شده است.

شانس چیزی نیست جز پاسخ و قدردانی کائنات از حضور مستمر شما در سطوح انرژی بالا که دقیقا زمانی که به آن فکر نمیکنید و کلا شانس آوردن را از یاد برده اید، در مقابل شما و به شکل یک رویداد خوب سبز میشود ! زمانیکه در انرژی بسیار بالا و اوج احساسات خوب حضور داشته باشید، این انرژی خوب به شکل رویداد های “ظاهرا شانسی و به نفع شما” خود را به نمایش خواهد گذاشت و نوعی قدردانی آفرینش از شما محسوب میشود. بنابراین به کسانی که سوال میکنند چطور میتوانند شانس خود را افزایش دهند، باید گفت : کیفیت مداوم احساسی شماست که شانس شما را نیز رقم میزند !  هرچقدر احساسات خوب تر و غیر قابل وصف تری را بصورت مداوم حمل کنید، آهنربای  جذب رویدادهای اتفاقی مثبت بیشتری نیز خواهید بود. بودن در وضعیت انرژی عشق، آرامش، قدردانی، خوشحالی و شادی،  بی نیازی و حس کردن فراوانی  در درون خود و در همین لحظه، عدم تعلق به نتیجه و اعتماد کردن به کائنات، و منتظر چیزی نبودن(لذت بردن از همین لحظه)، چیزی است که فرمول بی قید و شرط شانس است. اگر شما هم هوس کرده اید شانس بیاورید، بدون هیچگونه انتظاری و بصورت مداوم، وضعیت احساسی خود را در همین لحظه تغییر دهید. ادامه کار را به کائنات بسپارید !(فایل صوتی سابلیمینال آرامش مطلق و بی قید و شرط)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع