1. استفاده از قانون اول نیوتون(اینرسی)، اثر تجمعی و مفهوم مومنتوم (Momentum) برای رشد و موفقیت بسیار سریع در زندگی


مفهوم تکانه یا Momentum، یکی از مفاهیم عمیقی است که در تمام ساختارهای هستی، از ابعاد کوچک تا بزرگ(مایکرو تا ماکرو) جریان دارد. چه در سطح مولکولی، چه در نگاهی در ابعاد کهکشانها، و حتی در سایر مباحث مانند تعاملات اجتماعی یا عاشقانه انسانها، ابعاد اقتصادی و مالی و…، ویژگی حیاتی مشترکی جریان دارد و آن ویژگی، اینرسی و تکانه (Momentum) است. و آنچه اهمیت دارد، این است که فهم عمیق شما از این قانون، گامی بسیار بزرگ در جهت استفاده بهینه از آن در جهت رشد بسیار سریع شما در زمینه مورد نظرتان خواهد بود.

بیشتر بخوانید استفاده از قانون اول نیوتون(اینرسی)، اثر تجمعی و مفهوم مومنتوم (Momentum) برای رشد و موفقیت بسیار سریع در زندگی

3. در زندگی، هیچ چیز کاربردی تر از توجه دائم به چاکراهای انرژی وجود ندارد


همه انسانها از چیزهای همه کاره خوششان می آید. چاقوی همه کاره، ابزار های همه کاره و سایر موارد مشابه، مثالهایی رایج و روزمره از این موضوع هستند. اما به راستی چاقو و ابزار همه کاره انسان در زندگی چیست ؟

بیشتر بخوانید در زندگی، هیچ چیز کاربردی تر از توجه دائم به چاکراهای انرژی وجود ندارد

4. خود را از اعتیاد به کسب رضایت سریع (instant gratification) و راه حلهای موقت خلاص کنید !


این روزها ساختار جامعه، اعتیادهای بسیار متنوع و پنهانی را در وجود همه مردم تزریق میکند. هرچند عموم مردم معمولا، فقط اعتیاد به مواد مخدر را خوب میشناسند اما در حقیقت اعتیاد های پنهانی بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که شما هرگز به آنها آگاه نمیشوید و دقیقا به همین علت از هر مواد مخدری خطرناک ترند. یکی از این اعتیادها، اعتیاد به گرفتن حس خوب از راه حلهای سطحی و موقت، یا به عبارتی اعتیاد به آرام بخش های مقطعی و کوتاه مدت و یا در حقیقت اعتیاد به کسب رضایت موقت و فوری است(به هر روش و راهی).

بیشتر بخوانید خود را از اعتیاد به کسب رضایت سریع (instant gratification) و راه حلهای موقت خلاص کنید !

6. نوعی از اشتیاق که عامل قطعی ثروت و موفقیت است دقیقا چگونه است !؟


در مقالات قبل، به اهمیت اشتیاق در موفقیت و رسیدن شما به خواسته مورد نظرتان، اشاره داشته ایم. با این وجود، در این مقاله با جزییات بیشتر و به شکل عمیقتر، اشاره خواهد شد که دقیقا چه نوع اشتیاقی معجزه آسا و عامل قطعی رسیدن شما به موفقیت و خواسته هایتان است و در حال حاضر چه چیزی اجازه نمیدهد که این اشتیاق به جریان افتد و نحوه حل این مشکل چیست؟

بیشتر بخوانید نوعی از اشتیاق که عامل قطعی ثروت و موفقیت است دقیقا چگونه است !؟

7. هیجان، انرژی خدا در وجود شما و انرژی ایست که وجودش، به تنهایی برای موفقیتتان کافیست !


هیجان معجزه میکند ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان !
بس است یا باز هم میخواهید اهمیتش تکرار شود !؟

بیشتر بخوانید هیجان، انرژی خدا در وجود شما و انرژی ایست که وجودش، به تنهایی برای موفقیتتان کافیست !

8. کلید جهش و موفقیت سریع، مواجهه بیشتر با آدمهای جدید و متضاد با خودتان است


اینکه با کسانی مواجه شوید که آنچه هستید را تحسین میکنند، شاید خوشایند به نظر برسد، اما کلید رشد سریعترتان این نیست ! اگر قصد دارید عجیب ترین رشد ها را تجربه کنید، با کسانی مواجه شوید که کاملا با شما متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید کلید جهش و موفقیت سریع، مواجهه بیشتر با آدمهای جدید و متضاد با خودتان است

9. تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)


در این مقاله یک تمرین یک ماهه به شما پیشنهاد داده میشود که قدرت نامحدودیهایی که تمایل به ایجاد تحولی باور نکردنی در زندگی خود دارند، آزادند که انجامش دهند.

بیشتر بخوانید تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)

10. آیا نتیجه تولید میکنید ؟! یا فقط حرف میزنید !؟


از خواندن این تیتر شوکه نشوید. قدرت نامحدود به عنوان مرجعی که هدفش رشد شماست، برخی جاها باید صراحت لازم را داشته باشد تا شما را از خواب بیدار کند!در غیر اینصورت سالها در خوابی شیرین ولی مخرب زندگی خواهید کرد.

بیشتر بخوانید آیا نتیجه تولید میکنید ؟! یا فقط حرف میزنید !؟

12. اهمیت دور ریختن زباله ها ! البته نه زباله های منزل، بلکه زباله های ذهنی در مسیر رشد و موفقیت


کسی که زباله های بیشتری را از خانه خود، به سطل زباله میریزد، خانه تمیزتری دارد ! ساده است، نه !؟

بیشتر بخوانید اهمیت دور ریختن زباله ها ! البته نه زباله های منزل، بلکه زباله های ذهنی در مسیر رشد و موفقیت

14. ارزشمندترین آرزو و خواسته شما رسیدن به چه چیز یا چه تجربه ایست ؟


افراد در بازه های مختلف زندگی خود، دارای خواسته های متفاوتی هستند و آرزوهای گوناگونی در سر دارند. اما به راستی میان این خواسته های روزمره تان، ارزشمندترین خواسته چه می تواند باشد؟

بیشتر بخوانید ارزشمندترین آرزو و خواسته شما رسیدن به چه چیز یا چه تجربه ایست ؟

15. کافیست ذهنتان داده ها را دریافت کند، خودش میداند چطور آنها را پردازش و از آنها استفاده کند و یاد بگیرد


حتی جدیدترین تحقیقات علمی نیز تایید میکنند، که اگر ذهنتان داده ها را به هر شکل ممکن دریافت کند، خودش باقی راه، یعنی استفاده و پردازش و یادگیری از آن داده ها را خوب بلد است ! اما این جمله ساده، چرا خبر فوق العاده ای برای شما باید باشد !؟

بیشتر بخوانید کافیست ذهنتان داده ها را دریافت کند، خودش میداند چطور آنها را پردازش و از آنها استفاده کند و یاد بگیرد

17. چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران


قدرتی که سوالها دارند، بسیار قابل توجه و شگفت انگیز و جالب است ! اگر کسی در یک تونل واقعیت منفی گیر کرده و هر روز رویدادهای بدی برایش رخ میدهد، در حقیقت سوالهایی که از خود بصورت ناخودآگاه میپرسد مشکل دارد. و در جهت مثبت نیز عکس این موضوع صدق میکند.

بیشتر بخوانید چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران

18. اهمیت و ارزش بالای دردهایی که نشان از شروع تحولات مثبت شما دارد


این مقاله نکته مهم و جالبی را برای شما گوشزد میدارد که شنیدنش برایتان ارزشمند خواهد بود ! با دردهایی که تایید کننده و نشان دهنده بودن شما در مسیر صحیح رشد هستند آشنا شوید.

بیشتر بخوانید اهمیت و ارزش بالای دردهایی که نشان از شروع تحولات مثبت شما دارد

19. حیف است که نفسهایت صرف ثانیه های یک زندگی معمولی شود… چه نوع زندگی برایتان ارزش زندگی کردن دارد !؟


یکی از مهمترین چیزهایی که رشد سریع شما را باعث میشود این است که واقعا با خودتان بنشینید و ببینید چه نوع زندگی کردنی ارزش زندگی کردن دارد ؟ سپس، واقعا به کمتر از آن قانع نشوید. البته ظرفیت افراد در پای حرف خود ماندن در سختی های مسیر، متفاوت است و به میزانی که بتوانید به غیر از آنچه میخواهید قانع نشوید است که بالاخره به همان چیزی که میخواهید میرسید. وگرنه خیلیها در ابتدای مسیر به همان چیزهای دم دستی که برایشان نزدیک تر است قانع میشوند و مسیر رسیدن به خواسته اصلیشان را کنار میگذارند !

بیشتر بخوانید حیف است که نفسهایت صرف ثانیه های یک زندگی معمولی شود… چه نوع زندگی برایتان ارزش زندگی کردن دارد !؟

20. فقط کافیست عشق و اشتیاق خود را در هر لحظه دنبال کنید


یک راه ساده که میتوانید آنرا برای تمام زندگیتان مورد استفاده قرار داده و در تمام ابعاد رشد کنید، این است که در هر لحظه، آنکاری که به آن عشق و اشتیاق دارید را انجام دهید. همین ! عشق و اشتیاق شما را به مراحل بالاتر رشد خواهد رساند.

بیشتر بخوانید فقط کافیست عشق و اشتیاق خود را در هر لحظه دنبال کنید

21. گمراه کننده ترین و ناهوشیارانه ترین جمله ای که درباره موفقیت میتوانید بشنوید : “موفقیت، حاصل سخت کوشی است”


بسیار جالب است که هرچقدر هوشیاری شما بالاتر میرود، به یکباره همه چیز در مقابل چشمان شما روشن میشود و عمیقا به سطحی بودن و گمراه کننده بودن برخی از جملات رایجی که به یکباره در جامعه معروف میشوند و بر سر زبانها می افتند پی میبرید. و یکی از این جملات بسیار معروف این است که موفقیت، حاصل سخت کوشی است. قبلا هم در مورد اینکه تلاش کردن به هیچ عنوان عامل تعیین کننده ای برای موفقیت نیست صحبت کرده ایم اما این مقاله، اشاره به نکته ای متفاوت تر و خاص تر دارد.

بیشتر بخوانید گمراه کننده ترین و ناهوشیارانه ترین جمله ای که درباره موفقیت میتوانید بشنوید : “موفقیت، حاصل سخت کوشی است”

22. چرا برخی اوقات خوشبین و برخی اوقات بدبین میشوید ؟


شاید تجربه این را داشته باشید که در روزها یا لحظاتی، کاملا بدبین و در زمانهای دیگری خوشبین و مثبت نگر شوید. اما ریشه این بدبینی ها یا خوشبینی ها چیست ؟ آیا وقتی به جهان بیرون بدبین میشوید، واقعا جهان بیرون هم حقیقتا تیره است؟! یا چیزی درونی از نگاه شما پنهان مانده است ؟!!

بیشتر بخوانید چرا برخی اوقات خوشبین و برخی اوقات بدبین میشوید ؟

24. اصلی مهم در تبدیل شدن به چیزی که میخواهید باشید ولی اکنون آن چیز نیستید !


خیلی از افراد دوست دارند قابلیتهایی را بدست آورند یا تبدیل به چیزی شوند که به هر دلیلی “اکنون آن چیز نیستند !”. این مقاله اصل بسیار مهمی را در “تبدیل شدن” به چیزی که مد نظرتان است مطرح مینماید که دانستن آن، مساله مرگ و زندگی است !

بیشتر بخوانید اصلی مهم در تبدیل شدن به چیزی که میخواهید باشید ولی اکنون آن چیز نیستید !

25. شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست


سالهاست داشمندان و موسسات متعددی، تحقیقات خود را روی علم Psychokinesis (تاثیر گذاری روی ماده یا رویدادها توسط ذهن) افزایش داده اند و اکنون خوشحال هستم که میتوانم فرمول جادویی شانس را به شما قدرت نامحدودیهای عزیز و دوست داشتنی ارائه کنم زیرا یکی از سوالات رایج عزیزان است.

بیشتر بخوانید شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست

26. در کودکی، مرا بد تربیت کرده اند به همین علت دیگر نمیتوانم تغییر کنم، آیا تغییر، واقعا از سنی به بعد سخت است ؟


در جامعه افراد زیادی را میبینیم که باور دارند تغییر از سنی به بعد واقعا سخت است. آنها باورهای زیادی برای خود شکل داده اند و آنها را توجیحی برای عدم امکان تغییر خود میدانند. مثلا اینکه تربیت شان از ابتدا و توسط پدر و مادر غلط بوده است، یا ذاتا و ژنتیک شان همین است و… . اما آیا واقعا تغییر از سنی به بعد سخت است ؟

بیشتر بخوانید در کودکی، مرا بد تربیت کرده اند به همین علت دیگر نمیتوانم تغییر کنم، آیا تغییر، واقعا از سنی به بعد سخت است ؟

27. اهمیت بالانس مطالعات تئوری و تلاشهای عملی، دام بزرگ و بسیار رایجی که ممکن است در مسیر رشد دچارش شوید


این مقاله اختصاص دارد به یک دام بسیار رایج که حتی حرفه‌ای‌ترین ها در مسیر رشد و موفقیت، به دام آن می‌افتند و مسیر رشد خود را کاملاً متوقف می‌کنند. نکته جالب درباره این دام این است که وقتی دچار آن میشوید، خود را ظاهرا در حال رشد حس میکنید اما در باطن، چیز دیگری در جریان است !

بیشتر بخوانید اهمیت بالانس مطالعات تئوری و تلاشهای عملی، دام بزرگ و بسیار رایجی که ممکن است در مسیر رشد دچارش شوید

28. چه چیزهایی را برای خود، دور از دسترس و رویایی برچسب زده اید ؟


رویدادهای زندگی روزمره طوری هستند که ممکن است به سادگی شما را به شرایط و چیزهایی قانع کنند که بسیار کمتر از چیزهای در دسترسی هستند که می‌توانید آنها را تجربه کنید. دقت کنید که درباره رویاهای بزرگ حرف نمیزنیم. درصد بالایی از هرآنچه دور از دسترس نامیده اید، برای شما کاملا در دسترس هستند. اما شما به این موضوع توجه ندارید.

بیشتر بخوانید چه چیزهایی را برای خود، دور از دسترس و رویایی برچسب زده اید ؟

29. چقدر زمان می‌برد که به وضعیت مناسبی، از نظر روانشناسی و سطح آرامش درونی برسم؟


زمانیکه افراد به تازگی با اهمیت بسیار بالای مباحثی مانند رشد فردی و موفقیت آشنا می‌شوند و بصورت جدی به دنبال آن میفتند، یک سؤال رایج برایشان این است که چقدر زمان می‌برد به آرامش درونی بی قید و شرط، و حد خوبی از رشد برسم ؟

بیشتر بخوانید چقدر زمان می‌برد که به وضعیت مناسبی، از نظر روانشناسی و سطح آرامش درونی برسم؟

30. لحظه حال، برآیند تمام تصمیمات گذشته شما و آینده، برآیند حال و همین لحظه شما خواهد بود


در این لحظه شما در حال خواندن این مقاله هستید، زیرا لحظاتی پیش تصمیم گرفتید آن را مطالعه کنید. این تصمیمات گذشته شماست که وضعیت شما در لحظه حال را، هر طور که هست(خوشایند یا ناخوشایند)، رقم زده است.
بیشتر بخوانید لحظه حال، برآیند تمام تصمیمات گذشته شما و آینده، برآیند حال و همین لحظه شما خواهد بود

31. اهميت تأمين نيازهاي ابتدايي براي تسريع رشد، به نيازهاي ابتدايي خود توجه کنيد


کماکان افرادي وجود دارند که در گوشه ذهن خود، نيازهاي ابتدايي يا غريزي خود را کم‌ارزش و يا حتي پليد مي‌شمارند. برچسب‌هايي مانند نيازهاي حيواني، غريزي، يا ساير برچسب هايي که مقداري بار معنايي منفي در خود حمل ميکنند، در صحبتهاي چنين افرادي شنيده ميشود. اما آيا واقعاً اين نيازها کم‌ارزش هستند ؟

بیشتر بخوانید اهميت تأمين نيازهاي ابتدايي براي تسريع رشد، به نيازهاي ابتدايي خود توجه کنيد

32. هیچ مهارتی ندارم، آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشاتم میتوانم زندگی ام را تغییر دهم ؟


یکی از سؤالاتی که افراد مطرح می‌کنند این است که “من به هیچ عنوان مهارتی ندارم ! آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشات، ممکن است که بتوانم زندگی خود را تغییر دهم؟ “

بیشتر بخوانید هیچ مهارتی ندارم، آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشاتم میتوانم زندگی ام را تغییر دهم ؟

33. با روش بدون پارتی برای رسیدن به موفقیت آشنا شوید !


خیلیها از این مینالند که کار نیست، وضع مملکت خراب است، پدر پولدار نداریم و پارتی هم نداریم ! آیا راهی وجود دارد که همه اینها را کنار بزند و شما را کماکان به موفقیت برساند ؟
بیشتر بخوانید با روش بدون پارتی برای رسیدن به موفقیت آشنا شوید !

34. روش کارآمد برای تصمیم گیری و حل بینقص مشکلات در زندگی


وقتی مشکلی پیش می آید و یا زمان تصمیم گیری فرا میرسد، معمولا کاری که افراد انجام میدهند، این است که در سطح خودآگاه، شروع به فکر کردن میکنند و راه حل هایی را برای مشکل خود میابند. اما آیا روش بهتری نیز وجود دارد ؟

بیشتر بخوانید روش کارآمد برای تصمیم گیری و حل بینقص مشکلات در زندگی

38. نگذارید رویاهایتان کوچک شوند، خود را بزرگتر کنید


در مقاله دیگری، گفته شد که ناهوشیاری در این جهان و در مسیر زندگی، چگونه شما را محدود تر و کوچک تر میکند و حصارها را به دور شما میکشد. از این رو اهمیت اینکه نگذارید رویاهایتان کوچک شوند و در عوض خود را بزرگتر کنید، بسیار بالا به نظر میرسد.

بیشتر بخوانید نگذارید رویاهایتان کوچک شوند، خود را بزرگتر کنید

39. چطور بیشترین کنترل را روی همه زندگی خود بدست آورید ؟


سوال شده بود که میخواهم همه چیز در زندگی ام تحت کنترل خودم باشد. از سلامت و اقتصاد گرفته تا رابطه عشقی، قدرت نامحدود چه راه حلی برای این موضوع دارد ؟

داشتن حس کنترل روی زندگی، حسی است که بسیاریها به آن ارزش زیادی قائلند(حتی اگر خود به این موضوع آگاه نباشند). اما چه کسانی بیشترین کنترل را روی همه ابعاد رفتار و زندگی خود دارند ؟

بیشتر بخوانید چطور بیشترین کنترل را روی همه زندگی خود بدست آورید ؟

40. تصویر سازی ذهنی در یادگیری یک مهارت یا ورزش مهمتر است یا تمرین عملی ؟


اگر از شما سوال کنم تصویر سازی ذهنی مهمتر و موثر تر است یا تمرین عملی، چه پاسخی خواهید داشت ؟ چه ورزشکار هستید و چه در حال یادگیری یک مهارت هنری، رانندگی، کامپیوتری یا هرچیز دیگر، این مقاله برای شما بسیار روشنگر خواهد بود.

بیشتر بخوانید تصویر سازی ذهنی در یادگیری یک مهارت یا ورزش مهمتر است یا تمرین عملی ؟

42. خط کشی ساده، شخصی، دقیق و همیشگی برای شناسایی آموزه های صحیح و سالم از مطالب مسموم


احتمالا مطالب زیادی را در موضوعات روانشناسی و برای حل مشکلات خود خوانده اید. اما آیا خط کش کاملا واحدی وجود دارد که صحیح را از غیر صحیح و ناکارآمد مشخص کند ؟

بیشتر بخوانید خط کشی ساده، شخصی، دقیق و همیشگی برای شناسایی آموزه های صحیح و سالم از مطالب مسموم

44. رسیدن به چیزی که میخواهید، به سبک قدرت نامحدود !


فقط یک بار نیت و عبور آرام و حتی بدون تلاش فکر آنچه میخواهید، برای رسیدن سریع به آن کافیست. به شرطی که پس از آن خلاء مطلق و بدون “من” شوید و به ظرفی خالی و انعطاف پذیر، برای دریافت و عمل به هر نوع الهامی که به شما خواهد رسید تبدیل شوید. اینکه این ایده ها از کجا الهام میشوند سوالی است که خودتان باید به دنبالش بروید، وظیفه من، فقط بیان تنها روشی است که همواره و تحت هر شرایطی، جواب میدهد ! این، جایی است که عمیقترین هوش شما نهفته است، یعنی ضمیر ناخودآگاه یا هرچیز دیگری که نامش را میگذارید !…(قدرت نامحدود)

نمیدانم هضم چیزی که اکنون به شما میگویم، چقدر برایتان عجیب خواهد بود. به هر حال باید بگویم که فقط یک بار عبور خواسته ای که میخواهید و به آرامی اراده کردن و خواستن آن، برای رسیدن به آن کافیست ! ممکن است خیلی عجیب به نظر برسد، اما این، روش موسس قدرت نامحدود است !

بیشتر بخوانید رسیدن به چیزی که میخواهید، به سبک قدرت نامحدود !

45. بذر گلها را بکار و برو سراغ بعدی، تک تک منتظر رشد آنها نمان


برخیها عادت دارند یک بذر گل میکارند، سپس بالای سر آن می ایستند تا ببینند دقیقا کی رشد آن به پایان میرسد. اما این روش کارآمد نیست. (“آهاااااان ! بالاخره اینیکی داره رشد میکنه ! آخ جون ! وااااای چرا اینطوری شد ! ای بابا اینم که رشد نکرد که. اه، پژمرده شد. وای از بین رفت !”)

بیشتر بخوانید بذر گلها را بکار و برو سراغ بعدی، تک تک منتظر رشد آنها نمان

46. رشد به شیوه تبلیغات تلویزیونی را فراموش کنید


درگیر شدن با سطح تفکر عادی جامعه یا چیزی که در تبلیغات تلویزیونی و رسانه ها وجود دارد، باعث میشود که شما مصرف گرا شوید و مدام به دنبال راه حلهای میانبر باشید. اما رشد حقیقی و تمام جانبه، فرآیندی یک شبه نیست.

بیشتر بخوانید رشد به شیوه تبلیغات تلویزیونی را فراموش کنید

48. چقدر طول میکشد که موفق و ثروتمند شوم ؟


امروزه رسانه ها، اینترنت و گسترش ارتباطات باعث شده است که افراد بتوانند به سادگی از افراد موفق دیگر مطلع شوند و به سرعت خود را با آنها مقایسه کنند. افرادی که در سن کم به موفقیت میرسند، توجه ویژه ای را از رسانه ها دریافت میکنند و جهانی میشوند و به همین علت به سادگی ممکن است بخواهید خود را با آنها مقایسه کنید. حال آنکه مسیر موفقیت، لزوما به سرعت طی نمیشود.

بیشتر بخوانید چقدر طول میکشد که موفق و ثروتمند شوم ؟

49. به لغات احساساسی خود دقت کرده و آنها را گسترش و تنوع دهید


زبان، یکی از مهمترین ابزارهایی است که میتواند باعث افزایش فراوانی در تونل واقعیت شما یا دیگران، در مسیر زندگی شود. بسیاری از افراد دایره لغات احساسی محدودی دارند و همین دایره محدود لغات و صفات، باعث میشود بازه احساسات و رویدادهای تجربه شده توسط آنها نیز کاملا محدود باشد.

بیشتر بخوانید به لغات احساساسی خود دقت کرده و آنها را گسترش و تنوع دهید

50. چک لیست سه گانه قدرت نامحدود برای تحولات همه جانبه در زندگی شما


در این مقاله یک سیستم سه گانه به شما معرفی خواهم کرد که بر اساس عمیق ترین اصول روانشناسی و متافیزیک ساخته شده است و زندگی شما را در همه ابعاد، متحول خواهد کرد. وقتی از همه ابعاد حرف زده میشود، منظور همه ابعاد زندگی شما، مانند خوشحالی و آرامش، رابطه عشقی عالی و تحولات مالی بزرگ است.

بیشتر بخوانید چک لیست سه گانه قدرت نامحدود برای تحولات همه جانبه در زندگی شما

51. هر روز یک کتاب که عاشقش هستید را بخوانید


در سیستم آموزشی اکثر کشورها، روند به شکلی است که عموم، علاقه چندانی به مطالعه کتابها پیدا نمیکنند. افراد فرصت نمیکنند کار آمد بودن و بینظیر بودن کتابها در مسیر زندگی خود را تجربه و کتابهایی را مطالعه کنند که عاشق آنها هستند، نه کتابهایی که مجبور به خواندنشان هستند !

بیشتر بخوانید هر روز یک کتاب که عاشقش هستید را بخوانید

52. آیا از قدرت اراده خود استفاده میکنید ؟


در قدرت نامحدود، تکنیکهای مختلفی را یاد میگیرید تا مشکلات مختلفی را حل کنید یا به چیزهایی که میخواهید، راحت تر برسید(مثلا با تکنیکهایی برای تغییر حس خود نسبت به آنها). در این میان، یک راه میانبر نیز وجود دارد که عمیق ترین نیروی وجود شماست و اگر از آن استفاده کنید، به هیچ تکنیک یا روش دیگری نیاز نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید آیا از قدرت اراده خود استفاده میکنید ؟

53. استفاده از نیمکره راست به عنوان راه میانبر در ایجاد تغییر مطلوب


هرچند علوم امروز سعی دارد همه چیز را ریز کرده و به مراحل قابل اجرا توسط نیمکره چپ تقسیم کند، با این وجود این نگرش و این شیوه خیلی به جایی نخواهد رسید زیرا نیمکره راست بسیار قدرتمندتر است و میتواند بصورت میانبر همه چیز را اصلاح کند.

بیشتر بخوانید استفاده از نیمکره راست به عنوان راه میانبر در ایجاد تغییر مطلوب

54. آیا میدانید دقیقا چه میخواهید ؟


” شما چیزهایی را دارید که تا حد زیادی میدانید چه هستند. “

یکی از مهمترین نکاتی که برای رسیدن قطعی به هدف خود باید مد نظر قرار دهید، این است که کاملا بدانید چه میخواهید. اگر این بخش را به خوبی برای ضمیر ناخودآگاه خود روشن کنید، همه رفتارهای دیگر شما نیز بصورت اتوماتیک جهت دهی خواهند شد.

بیشتر بخوانید آیا میدانید دقیقا چه میخواهید ؟

55. چطور در رسیدن به هدف خود، فردی سمج و دارای پشتکار باشید ؟


بسیاری از افراد دوست دارند سمج و دارای پشتکار باشند و آنقدر در انجام یک کار مداومت داشته باشند که به نتیجه برسند. اما چطور میتوان این ویژگی را در خود ایجاد کرد ؟

بیشتر بخوانید چطور در رسیدن به هدف خود، فردی سمج و دارای پشتکار باشید ؟

56. بدون تلاش و تکنیک، کسی شوید که میخواهید


ممکن است هزاران تکنیک روانشناسی یا NLP را امتحان کرده باشید تا تغییرات لازم را در خود ایجاد کرده و به کسی که میخواهید تبدیل شوید. اما همین تلاش برای تبدیل شدن به چیزی دیگر، یک پیغام ضمنی دارد و آن این است که شما با چیزی که میخواهید به آن تبدیل شوید، فاصله دارید که همین پیغام نهان، مانع رسیدن شما خواهد شد. بله، این روال نیمکره چپ مغز است که دوست دارد هرچیزی را کوچک و مرحله به مرحله کند و مبدا و مقصد برای آن تعیین کند. اما آیا میدانید راه ساده تری نیز به سبک نیمکره راست ذهن وجود دارد ؟

بیشتر بخوانید بدون تلاش و تکنیک، کسی شوید که میخواهید

58. چرا در زندگی خود سردرگم شده اید ؟ چرا باید به فکر کردن پایان دهید ؟


بسیاری از افراد به فکر کردن عادت کرده اند.

افرادی که زیاد از حد منطقی هستند(مانند برنامه نویسها)، باید آگاه باشند که منطق و نیمکره چپ مغز شما، بخش بسیار کوچکی از توان وجود شماست. با این وجود شما سعی دارید همه زندگی خود را با نیمکره چپ اداره کنید. دقیقا به همین علت است که در زندگی خود، سردرگم یا گیج میشوید زیرا توان ضمیر خودآگاه شما محدود است.

اما چطور میتوان این مشکل را حل کرد ؟

بیشتر بخوانید چرا در زندگی خود سردرگم شده اید ؟ چرا باید به فکر کردن پایان دهید ؟

59. آیا من واقعا میتوانم موفق و ثروتمند شوم ؟


  1. آیا من واقعا میتوانم موفق شوم ؟
  2. آیا من واقعا میتوانم ثروتمند شوم ؟
  3. اما چگونه ممکن است ؟ من فلان مشکل را دارم، خانواده من فلانطور هستند و پارتی ندارم و…

اگر این سوالات، پرسشهای شما نیز هست، این مقاله مخصوص شماست.

بیشتر بخوانید آیا من واقعا میتوانم موفق و ثروتمند شوم ؟

60. چطور با استفاده از قانون جذب، موفقیت و افراد موفق را جذب زندگی خود کنید ؟


قانون جذب یکی از قوانین بسیار کاربردی و پرطرفدار در جهان آفرینش است که البته عده اندکی طرز کار دقیق آنرا میدانند. در این مقاله، شما یاد خواهید گرفت که چطور افراد موفق را جذب زندگی خود کنید.  بیشتر بخوانید چطور با استفاده از قانون جذب، موفقیت و افراد موفق را جذب زندگی خود کنید ؟

61. قانون علت و معلول، چرا افرادی با تلاش کمتر از شما، جایگاه بالاتری دارند ؟


دلیل اینکه اکنون درحال مطالعه این مقاله هستید، این است که احتمالا تا حدی حس میکنید که به اندازه تلاشهای خود، نتیجه نمیگیرید.

احتمالا همه تلاشهای خود را کرده اید اما کماکان، هیچ رشد قابل توجهی در زندگی شما نبوده است. اگر این چنین است، خود را سرزنش نکنید. اینکه تلاش میکنید، نکته ارزشمندی است، اما باید بدانید که تلاشهای خود را در محل صحیحی صرف نکرده اید.

بیشتر بخوانید قانون علت و معلول، چرا افرادی با تلاش کمتر از شما، جایگاه بالاتری دارند ؟

62. پاسخ سوال معروف “علم بهتر است یا ثروت ” چیست ؟ چرا باید ثانیه به ثانیه و در هر شرایطی، فقط درحال یادگیری باشید ؟


چقدر به یادگیری اهمیت میدهید ؟

چند درصد از زمان روزانه خود را درحال یادگیری هستید ؟

اگر پاسخ شما زیر ۱۰۰ درصد است، وقت آن است که این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید پاسخ سوال معروف “علم بهتر است یا ثروت ” چیست ؟ چرا باید ثانیه به ثانیه و در هر شرایطی، فقط درحال یادگیری باشید ؟

63. مسیر رشد مداوم را جدی بگیرید، چرا رشد ثانیه به ثانیه باید تنها هدف شما باشد ؟


آیا از لحظات عمر خود، برای رشد و ارتقای تک تک ابعاد وجودی خود، استفاده میکنید ؟

آیا تابحال قدرت حاصل از بهترین بودن را تجربه کرده اید ؟

چرا باید بدون توجه به اینکه چه اتفاقی در زندگی شما می افتد، فقط خود را رشد دهید ؟

بیشتر بخوانید مسیر رشد مداوم را جدی بگیرید، چرا رشد ثانیه به ثانیه باید تنها هدف شما باشد ؟

64. چه چیزی سرنوشت شما را رقم میزند ؟ مهمترین عاملی که موفقیت و خوشبختی شما در زندگی را تعیین میکند چیست ؟


آیا تابحال فکر کرده اید چه چیزی مهمترین عامل تعیین کنتده خوشبختی در زندگی شماست؟

در میان اینهمه عوامل متعدد، فکر میکنید چه چیزی سرنوشت شما را رقم خواهد زد ؟

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه چیزی سرنوشت شما را رقم میزند.

توجه داشته باشید که این مقاله، جز مقالات بسیار مهم است زیرا پاسخ این سوال، همان علت شکل گیری و تاسیس وبسایت قدرت نامحدود را توجیه میدارد.

بیشتر بخوانید چه چیزی سرنوشت شما را رقم میزند ؟ مهمترین عاملی که موفقیت و خوشبختی شما در زندگی را تعیین میکند چیست ؟

65. چطور استعدادهایم را کشف کنم ؟ آیا میتوان نبوغ و استعداد را در درون خود ایجاد کرد ؟


چطور استعدادهایم را کشف کنم ؟

چطور متوجه شوم چه استعدادهایی دارم ؟

من فکر نمیکنم استعدادی داشته باشم.

چطور متوجه شوم استعداد ویژه ای دارم یا نه ؟

عبارات بالا احتمالا برای شما آشنا بنظر میرسند. بسیاری از افراد به ما پیام میدهند و میگویند که یافتن شغل برای آنها بسیار سخت است زیرا باور دارند هیچ استعدادی ندارند. عده ای دیگر به دنبال این مساله هستند که استعداد هایشان چیست تا بتوانند آنها را در زندگی مورد استفاده قرار دهند.

بخاطر این سوالات متعدد، بر آن شدیم که این مقاله را بنویسیم تا متوجه شوید چطور میتوانید استعداد های خود را بیابید.

بیشتر بخوانید چطور استعدادهایم را کشف کنم ؟ آیا میتوان نبوغ و استعداد را در درون خود ایجاد کرد ؟

66. آیا نظر اکثریت، راهنمای خوبی برای زندگی شماست ؟


آیا اگر در زندگی، رابطه عشقی یا مسیر موفقیت خود شک کردید، باید نظر اکثریت مردم را پرسیده و به آن عمل کنید ؟
آیا اگر از گام بعدی خود مطمئن نیستید، باید حرف عموم را گوش کنید ؟

بسیاری از افراد، فقط وقتی حس خوب دارند که در حال تبعیت از عموم هستند. اما اگر بدانید نظر اکثریت راهنمای بسیار بدی است چطور ؟ این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید چرا نظرات اکثریت، در بیشتر مواقع راهنمای خوبی برای زندگی شما نیست.

بیشتر بخوانید آیا نظر اکثریت، راهنمای خوبی برای زندگی شماست ؟

67. چگونه بدون داشتن منابع کافی، چیزی که میخواهید را بدست آورید ؟


آیا بخاطر نداشتن منابع کافی باور دارید که هرگز به موفقیت نمیرسید ؟

آیا شرایط خانواده شما سخت است ؟

آیا هرچقدر تلاش میکنید به ثروت یا هر آنچه میخواهید نمیرسید ؟

آیا به یقین رسیده اید که برای موفقیت نیاز به حمایت و یا منابعی مانند پول یا رابطه دارید ؟

معمولا وقتی شرایط سختی در زندگی افراد رخ میدهد، مردم دو انتخاب دارند. یکی اینکه در چرخه ی منفی بافی و تسلیم شدن بیفتند و تا آخر عمر بنالند، و دیگر اینکه با شرایط سخت بجنگند و قویتر شوند تا به موفقیت برسند. و این تصمیم، چیزی است که سرنوشت مردم را رقم میزند.

تنها یک باور عمیق است که میتواند شما را در سختی ها یاری کند و از نا امید شدن شما جلوگیری کند. تنها یک نیاز عمیق و خواستن واقعی با همه وجود برای به تحقق پیوستن رویاهایتان است که میتواند شما را آنقدر قوی کند که بتوانید با همه سختیهای مسیر کنار بیایید.

هرچند بالا رفتن از نردبان موفقیت دشوار است، اما باید بدانید انتخاب دیگر شما، پایین نردبان موفقیت نشستن و ماتم گرفتن و نالیدن از سختی زندگی برای باقی عمر است ! پس بدیهی است هیچ راهی غیر از رسیدن، منطقی بنظر نمیرسد ! شکست چیزی نیست جز رسیدن به این باور که شما نخواهید توانست به موفقیت برسید ! چطور میتوانید با این باور دردناک، ادامه عمر خود را بی هدف و دردناک زندگی کنید !

ممکن است رسیدن به خوشحالی و موفقیت چیز بسیار سختی بنظر بیاید، اما این مساله واضح است که هر کسی میتواند در هر شرایطی بالاخره به موفقیت برسد ! اگر در این جمله شک دارید و فکر میکنید وضعیت و شرایط زندگی شما وخیم تر است، بد نیست ادامه این مقاله را بخوانید.

بیشتر بخوانید چگونه بدون داشتن منابع کافی، چیزی که میخواهید را بدست آورید ؟

68. شکست وجود ندارد، بلکه فقط بازخورد وجود دارد ! چطور موفقیت خود را تضمین کنید ؟


……نفر اول، به در بسته ایی رسید. بسیار عجله داشت و در دانشگاه نیز بسته بود. آخرین مهلت برای ثبت نام در دانشگاه بود و اگر نمیرسید، هیچ راه جبرانی وجود نداشت ! او به سرعت در را بسمت داخل فشار داد، اما باز نشد. چند لحظه صبر کرد و این بار در را بسمت خود کشید اما در باز نشد ! صبر کرد و فکر کرد. به یکباره دکمه کوچکی را در گوشه در دید ! او اینبار در را به سمت درون فشار داد و بصورت همزمان دکمه را نیز فشار داد و اینبار در باز شد ! سپس به سرعت وارد شد و ثبت نامش را کامل کرد ! لحظاتی بعد، نفر دوم، که دوست نفر اول بود رسید. او سعی کرد در را فشار دهد و سپس تلاش کرد که در را بسمت خود بکشد اما در باز نشد ! به همین علت، نشست و گریه کرد ! او باور کرد که ثبت نام را از دست داده است…………..

بله گریه ! آن فقط یک در بود ! اما علت گریه او، باز نشدن در نبود ! بلکه نگرشی بود که نفر دوم، نسبت به شکستهایش در باز کردن در داشت !

بیشتر بخوانید شکست وجود ندارد، بلکه فقط بازخورد وجود دارد ! چطور موفقیت خود را تضمین کنید ؟

69. مثل یک شیر شکار کنید ! آیا خود را به قیمتی کمتر از رویاهایتان فروخته اید ؟


یکی از نکات بسیار مهم در مسیر موفقیت، این است که وقتی روی رسیدن به هدفی متمرکز شدید، روی تصمیم خود مصمم و استوار بمانید ! بسیاری از افراد حین تعقیب هدف خود، با موفقیت های کوچک و در دسترسی روبرو میشوند و این مساله باعث می شود که به همانها قانع شوند و از تعقیب هدف اصلی و رویای بزرگ خود دست بردارند.

بیشتر بخوانید مثل یک شیر شکار کنید ! آیا خود را به قیمتی کمتر از رویاهایتان فروخته اید ؟

70. چرا سخت کوش بودن همیشه مهم‌ترین عامل برای موفقیت نیست ؟!


قطعاً از سنین پایین توصیه‌های بسیاری را مبنی بر اهمیت پشتکار و سخت‌کوشی شنیده‌اید ، اما آیا حقیقتاً پشت کار داشتن و تلاش بسیار کردن ، مهم‌ترین عامل برای رسیدن به موفقیت است ؟

در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید چرا سخت کوش بودن همیشه مهم‌ترین عامل برای موفقیت نیست ؟!

71. دروغ هایی که خودتان هم نمیدانید دروغ هستند ! ضمیر ناخودآگاه شما یک دروغگوی ماهر است !


این مقاله یکی از مقاله های بسیار مهمی است که درباره ضمیر ناخودآگاه و نحوه عملکرد آن ، میخوانید پس از شما میخواهیم توجه بسیار ویژه و دقیقی را نسبت به آن لحاظ نمایید.زیرا کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

آیا ضمیر ناخودآگاهتان ، با شما صادق است ؟

آیا حرفهایی که افراد ، به خود یا دیگران میزنند همیشه حقیقت است ؟

بله ، میدانیم که افراد به خود یا دیگران دروغ میگویند.اما در این مقاله ، منظور ما دروغ هایی است که افراد بدون آگاهی به دروغ بودن آنها ، به خود میگویند ! ممکن است بگویید مگر ممکن است چنین چیزی رخ دهد ؟ مگر ممکن است کسی به خود یا حتی دیگران دروغ بگوید ، درحالی که خود به دروغ بودن آن آگاهی ندارد ؟! پاسخ مثبت است ! در ادامه مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید دروغ هایی که خودتان هم نمیدانید دروغ هستند ! ضمیر ناخودآگاه شما یک دروغگوی ماهر است !

72. زندانهای ذهنی خود را شناسایی کنید . باورهای محدود کننده درونی تنها مانع شما در راه رسیدن به آنچه میخواهید هستند !


زندانهای ذهنی

آیا فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد را دیده اید ؟
بگذارید خلاصه ایی از این فیلم(البته بخش مورد نظرما نه تمام فیلم !) را به شما بگوییم.

بروس،که در این فیلم نقش بتمن را بازی میکند ، در یک زندان افتاده است.زندان در وسط صحرا و در زیر زمین ، قرار دارد.مردم درون زندان میتوانند نور خورشید را توسط یک حفره بزرگ ، ببینند.

بسیاری از زندانیان ، برای سالیان سال تلاش کرده اند که از سوراخ بیرون روند اما همه ی آنها شکست خورده اند.البته داستان موفقیت کودکی وجود دارد که در زمانهای بسیار دور موفق به فرار از زندان شده است.

بروس مدام تلاش میکند که از آنجا بیرون بیاید اما مدام شکست میخورد.تا اینکه نهایتا پس از نصیحت یکی از زندانیها ، نجات میابد.

بیشتر بخوانید زندانهای ذهنی خود را شناسایی کنید . باورهای محدود کننده درونی تنها مانع شما در راه رسیدن به آنچه میخواهید هستند !

73. ۲۷ ویژگی مشترک افراد موفق در طول تاریخ چیست ؟


آیا همه افراد موفق در طول تاریخ ، دارای ویژگیهای خاصی بوده اند ؟ آیا الگوی رفتاری مشخصی در شخصیت آنها وجود داشته است که باعث موفقیت آنها شده ؟ یکی از مهارتهای بسیار خوبی که باید داشته باشید، این است که بتوانید الگوها را شناسایی کرده و به تقلید از آنها بپردازید.
اگر شما بتوانید یک الگوی رفتاری مشخص را از همه انسانهای موفق بدست آورید، میتوانید با تکرار آنها، دقیقا همان نتایج را کسب کنید.

بیشتر بخوانید ۲۷ ویژگی مشترک افراد موفق در طول تاریخ چیست ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی