چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران

زمان لازم برای مطالعه : 54 ثانیه

قدرتی که سوالها دارند، بسیار قابل توجه و شگفت انگیز و جالب است ! اگر کسی در یک تونل واقعیت منفی گیر کرده و هر روز رویدادهای بدی برایش رخ میدهد، در حقیقت سوالهایی که از خود بصورت ناخودآگاه میپرسد مشکل دارد. و در جهت مثبت نیز عکس این موضوع صدق میکند.

چه سوالاتی از خود میپرسید !؟

” چرا این زندگی لعنتی درست نمیشه !؟ چطور میتونم این وضعیت فلاکت بار رو تغییر بدم !؟ چرا منو دوست نداره !؟ چرا همه چیو ازم قایم میکنه ؟ چرا زندگیم تو کنترلم نیست ؟ چیشد که این زندگی اینقدر تیره و تار و کسل کننده شد برام ؟ اینهمه نقطه ضعف از کجا وارد وجودم شده ؟”، اینها سوالاتی هستند که خیلیها روزانه هزاران بار از خود میپرسند. و باید سوال کرد وقتی این سوالات را از خود میپرسید، انتظار شنیدن چه پاسخهایی دارید !؟ بدیهی است که اگر کمی دقت کنید، چنین سوالاتی، فقط تمرکز شما را بیشتر و بیشتر روی عیوب و چیزهای منفی برده و در نتیجه بیشتر و بیشتر وارد چرخه منفی خواهید شد.

به سوالاتی که از خود میپرسید دقت کنید. حجم انبوهی از سوالاتی که بصورت ناخودآگاه و عادتگونه، در ذهنتان هستند، عملا هیچ ارزشی ندارند، مگر اینکه شما را بیشتر و بیشتر غرق در فاز منفی و تونل واقعیت منفی کنند و رویدادهای بدتری را برایتان خلق کنند. در طرف مقابل، سوالات بسیار سازنده و کارآمدی مانند سوالات مقابل وجود دارند : “در میان راه حلها، بهینه ترین راه حل ممکن برای این موضوع چیست ؟ مهمترین نقطه قوت در وجودم چیست ؟ در موفقیت های زندگی ام، کدام ویژگیها بیش از همه باعث این موفقیت هستند؟ وقتی حس قدرت و اعتماد به نفس دارم، چه چیزی باعث این حس است ؟”.

همانطور که میبینید، فقط با تغییر سوالاتی که از خود و یا حتی از دیگران میپرسید، تونل واقعیت و تمام زندگی شما تغییر میابد. سوالات را عوض کنید، جهان شما عوض میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع