اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، چطور در مسیر زندگی خود وارد واقعیت های موازی دیگر شوید ؟


اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود

<< تمام حقوق معنوی این مقاله متعلق به قدرت نامحدود است >>

در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چطور میتوانید وارد یک واقعیت جدید در زندگی خود شوید.

این مقاله بسیار سطح بالا، ویژه و به سبک قدرت نامحدود است و بنابراین برای استفاده از آن باید به دقت این مقاله را بخوانید و سطح هوشیاری خود را بالاتر ببرید.

هشدار : این مقاله یک مقاله منطقی نیست که بخواهید آنرا با نیمکره چپ ذهن خود تحلیل کنید(هرچند تفسیر دقیق علمی و منطقی برای آن وجود دارد اما خارج از بحث این مقاله است)، برای فهم این مقاله و استفاده از آن، باید نیمکره چپ(تحلیلگر منطقی) مغز خود را خاموش کرده و با نیمکره راست، آنرا مستقیما و بدون تحلیل تجربه کنید در غیر اینصورت همین آموزش، گویی به هزار رنگ در می آید و آنقدر پیچیده میشود که امکان تحلیل آن وجود نخواهد داشت. نیمکره چپ ذهن شما همواره سعی دارد هر چیزی را ریز و قابل فهم کند، اما همین کار مانع از این خواهد شد که نیمکره راست شما بتواند از آن بهره ببرد و آنرا تجربه کند. سعی نکنید آنچه میگوییم را به فرمول دربیاورید چون نیمکره چپ مغز توان آنرا ندارد. اما میتوانید آنرا با استفاده از توان هوشیاری خود(که هنوز هم علم در شگفتی نحوه عملکرد آن مات و مبهوت مانده است) تجربه کنید.

مقدمه

هرچند حقیقت این جهان ثابت است اما درک شما از این حقیقت ثابت، میتواند کاملا متفاوت باشد که آنرا واقعیت مینامیم. ممکن است حس کنید اینکه نمیتوانید حقیقت زندگی خود را تغییر دهید، یک نکته منفی است، اما خبر خوب این است که که زندگی، احساسات و وقایعی که تجربه میکنید را واقعیتی که در آن زندگی میکنید رقم میزند، نه حقیقت زندگیتان. و خبر خوب تر این است که قدرت نامحدود قصد دارد به شما آموزش دهد چطور میتوانید وارد یک واقعیت جدید در زندگی خود شوید.

بعنوان مثال، یک ثانیه، همواره یک ثانیه است. اما شما میتوانید در واقعیتی حضور داشته باشید که در آن هر ثانیه، توسط مغز شما، طوری نمایش داده میشود که گویی یک سال است !(روزهایی که بسیار ناراحت هستید را به یاد بیاورید که گویی زمان نمیگذرد).

همچنین هرچند یک ثانیه، در حقیقت همان یک ثانیه است و یک قرار داد جهانی برای آن وجود دارد، اما شما میتوانید وارد واقعیتی شوید که در آن یک ثانیه، بسیار سریع میگذرد(زمانی که خوشحال هستید و حس میکنید همه چیز زود سپری میشود).

درواقع هرچند حقیقت این جهان ثابت و واحد است، اما شما میتوانید وارد واقعیت های مختلفی شوید و در آنها زندگی کنید. اما ورود به یک واقعیت جدید چه لزومی دارد ؟ به مثالهای زیر توجه کنید :

 1. هرچند در واقعیت فعلی، زمان سریع بگذرد و شما نتوانید یک پروژه بسیار مهم را در زمان تعیین شده به پایان برسانید، اما شما میتوانید وارد واقعیتی شوید که در آن گذر زمان متفاوت است و پس از اینکه در آن واقعیت موازی، آن کار را به پایان رساندید، دوباره به واقعیت فعلی بازگردید.
 2. امشب نمیتوانید بیش از 3 ساعت بخوابید ؟ میتوانید وارد واقعیتی شوید که در آن 3 ساعت، 12 ساعت است تا حین بیدار شدن حس سیر شدن کامل از خواب را تجربه کنید.
 3. در واقعیتی حضور دارید که در آن، حین سخنرانی در مقابل جمع، استرس میگیرید؟ میتوانید وارد واقعیتی موازی شوید که در آن  اعتماد به نفس دارید و همه چیز خوب پیش میرود.
 4. در واقعیتی زندگی میکنید که در آن، کسی که دوستش دارید حضور ندارد ؟ میتوانید وارد واقعیتی موازی شوید که در آن کنار کسی هستید که دوستش دارید.
 5. در واقعیتی زندگی میکنید که در آن مدام بدشانسی وجود دارد و رویدادهای منفی را تجربه میکنید ؟ وارد واقعیت موازی شوید که در آن فقط انرژی مثبت وجود دارد.
 6. و….

واقعیت های موازی واقعا وجود دارند یا فقط در تخیل و توهم ما خواهند بود ؟!

خوب دقت کنید چون اگر کمی هوشیاری خود را پایین بیاورید فکر خواهید کرد فقط درحال شنیدن یک تئوری فلسفی هستید ! اما قدرت نامحدود فقط حقیقت را به شما ارائه میکندو شما میتوانید آنچه میگوییم را مستقیما تجربه کنید و در زندگی خود از آنها بهره ببرید.

واقعیت های موازی واقعا وجود دارند. آنها واقعا تجربه میشوند و زندگی و احساسات و رخداد های زندگی شما را رقم میزنند. کافیست به خوبی دقت کنید چطور حقیقت ثابت، به رنگ های مختلفی در می آید و تجارب مختلفی را در زمانهای مختلف از آن دریافت میکنید.

سازنده این واقعیت ها کیست ؟

ذهن شما سازنده این واقعیت هاست و کسی که آنها را تجربه میکند: شما، یا بصورت دقیق تر هوشیاری شماست. در حقیقت ذهن همه چیز را میسازد و اگر بتوانید واقعیت ساخته شده توسط آنرا کمی دستکاری کنید، قادر خواهید بود وارد واقعیت های مختلفی شوید.

این واقعیت ها در چه چیزهایی تفاوت دارند ؟

در همه چیز !

بصورت خلاصه، با ورود به هر واقعیت، دنیای کاملا متفاوتی را تجربه خواهید کرد و سرنوشت و داستان مربوط به آنرا طی خواهید کرد. هرچند بینهایت واقعیت موازی وجود دارند، اما شما فقط ناظر یکی از آنها خواهید بود و فقط میتوانید در طول عمر خود، در هرلحظه در یکی از آنها حضور داشته باشید. البته امکان جابجا شدن بین واقعیت ها وجود دارد. اما در هرلحظه، شما فقط میتوانید در یک واقعیت مشخص حضور داشته باشید.

برخی تفاوتهایی که با ورود به هر واقعیت تجربه خواهید کرد :

 1. تفاوت در سرعت گذر زمان
 2. تفاوت در احساسات درونی و تجربه شما از زندگی
 3. تفاوت در ادراکات شما از چیزهای ثابت، مثلا در یک واقعیت، ممکن است زندگی خود را بسیار سیاه ببینید و در دیگری حس کنید انسان بسیار خوشبختی هستید
 4. طعم غذایی مشخص را حین حضور در دو واقعیت مختلف، به دو شکل متفاوت تجربه خواهید کرد.
 5. توان ذهن شما، قدرت حافظه شما
 6. رفتار سایر مردم با شما، حین حضور شما در واقعیت های موازی مختلف، متفاوت خواهد بود
 7. خوش شانسی یا بدشانسی آوردن شما در واقعیت های مختلف متفاوت خواهد بود.
 8. سرنوشت شما و رویداد هایی که در زندگی خود خواهید دید، حین حضور در دو واقعیت مختلف، کاملا متفاوت خواهد بود
 9. تفاوت در حجم اطلاعاتی که روی آنها متمرکز شده اید و در واقعیت موازی مربوطه حضور دارند
 10. و….

چند مثال از گیر افتادن در یک واقعیت موازی

 1. وقتی دچار فوبیا میشوید. در واقع در این حالت، با وجود اینکه افراد دیگر، مثلا از ارتفاع نمیترسند، اما شما به شدت از آن ترس دارید زیرا در واقعیت دیگری حضور دارید. در واقع دو فرد میتوانند در یک سانتی متری هم باشند اما در دو واقعیت کاملا متفاوت زندگی کنند.
 2. تجربه دنیایی سیاه و حس ناراحتی شدید پس از ورشکست شدن، یا شکست عشقی
 3. زمانیکه مزه یک غذا بهتر از سایر اوقات به نظر میرسد. زمانیکه همه چیز ناراحت کننده تر از همیشه یا خوشحال کننده تر از همیشه به نظر میرسد.
 4. و…. . در حقیقت شما در هر چند لحظه، وارد یک واقعیت میشوید و در آن زندگی خود را پیش میبرید.

اساسی ترین نکته برای اینکه بتوانید وارد واقعیت های موازی مختلف شوید

اساسی ترین نکته این است که متوجه شوید : هیچکدام از این واقعیت ها حقیقت ندارند و فقط یک توهم هستند. یا بگذارید بهتر بگویم : همه این واقعیت ها، بصورت موازی و همزمان وجود و حقیقت دارند. نکته مهم این است که عمیقا درک کنید که هوشیاری شماست که تعیین میکند قصد زندگی در کدام واقعیت را دارید.

بصورت دقیق تر، باید هر واقعیت موازی را ناشی از مجموعه ای از خطاهای ادراکی دانست که نهایتا تجربه شما از زندگی را حین حضور در آن واقعیت موازی رقم میزنند. مثلا فردی که مدام خوشبین است و حتی در شرایط بد زندگی خود، فقط روی نکات مثبت متمرکز شده است، در واقعیتی موازی زندگی میکند که ناشی از خطاهایی در ادراک او از حقیقت زندگی خود است(او نکات منفی را نمیبیند). اما به هرحال واقعیتی که در آن زندگی میکند، یک واقعیت مثبت و مفید است.

آیا باید فقط در یک واقعیت موازی(مثلا بهترین آنها) زندگی کنم ؟

نه لزوما. اختیار با شماست. هر واقعیت ویژگیهای مخصوص خود را دارد که با ورود به هرکدام، رویدادها و اثرات متناظر با آنرا خواهید دید و تجربه خواهید کرد. حتی سرعت مصرف شدن عمر شما، در واقعیت های مختلف، متفاوت است. سرعت پیشرفت شما در واقعیت های مختلف کاملا متفاوت است. بیماریهایی که در طول عمر، با حضور در هر واقعیت موازی تجربه خواهید کرد کاملا متفاوت است. ثروت شما با حضور در هر واقعیت موازی کاملا متفاوت خواهد بود و… .

شما میتوانید به دلخواه خود، در زمانهای مختلف، وارد واقعیت های موازی مختلفی شوید تا از مزایای هرکدام از آنها در زمانهای مختلف بهره ببرید. البته همه واقعیت ها لزوما مزیت ندارند بلکه واقعیت های موازی مسموم نیز وجود دارند که در چند بعد یا همه ابعاد به شما آسیب میزنند.

چطور با ورود به هر واقعیت موازی، رفتار سایر مردم با من عوض میشود ؟!؟!

در مقاله چرا رویدادهای عجیب در زندگی من رخ میدهند، توضیح دادیم که ضمیر ناخودآگاه شما، مدام درحال ارسال سیگنالها و پیغامهایی به ضمیر ناخودآگاه سایرین است که بدون اینکه حتی یک درصد به آنها آگاه باشید، رویدادهای آتی زندگی شما را رقم میزند. با ورود به هر واقعیت، ضمیر ناخودآگاه شما حتی روی دیگران نیز تاثیر گذاشته و رفتار آنها با شما را رقم میزند.

اما چطور میتوان صحت این اصل را تجربه کرد ؟ اگر هوشیاری خود را افزایش دهید، قادر خواهید بود پس از ورود به هر واقعیت، دقیقا مشاهده کنید که ضمیر ناخودآگاه شما سیگنالهایی را توسط ابزارهای مختلف( از زبان بدن گرفته تا لباسهایی که میپوشید تاثیر رنگها و….) ارسال میکند که متناظر با واقعیتی است که در هر لحظه در آن حضور دارید. در ادامه قوانین مختلفی مانند اثر پروانه ای و هزاران قانون دیگر که اطلاع از همه آنها لزومی ندارد(مهم این است از آنها بهره ببرید)، رویدادهای آینده زندگی شما را رقم میزند.

چطور وارد یک واقعیت موازی جدید شوم ؟

توضیح دقیق تر این مساله را در مقالات دیگری خواهیم گفت. اما بصورت خلاصه میتوانید به مقاله مربوط به چرخه های هیپنوتیزمی مراجعه کنید. مکانیزم کلی جابجایی بین واقعیت های موازی مختلف، بر اساس چرخه های هیپنوتیزمی روی میدهد. اگر مقاله مربوطه را دقیق مطالعه کرده باشید، روال بدینصورت است که ابتدا و در زمانیکه هنوز وارد یک واقعیت موازی نشده اید، سطح هوشیاری شما بالاست و گویی همه چیز را از بیرون میبینید. با ورود به یک واقعیت موازی گویی به یکباره هوشیاری شما به درون چرخه هیپنوتیزمی کشیده میشود و دقیقا مانند کسی که مات و مبهوت یک فیلم شده است، غرق آن واقعیت میشوید و آنرا در زندگی خود تجربه میکنید. در لحظه ای که کمترین سطح از هوشیاری را دارید و هوشیاری شما به صفر میرسد، از حداکثر مزایا یا معایب آن واقعیا موازی بهره خواهید برد.

hypnotic loops

برای عزیزانی که میخواهند اطلاعات دقیق تری را در زمینه جذب متافیزیکی و ورود به واقعیت های موازی دریافت کنند، مقاله اختصاصی مربوط به “چطور ارتعاشات فکری خود را افزایش دهید ؟” توصیه میشود.

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع