1. یا خودتان خود را روی چیزهایی که میخواهید خودهیپنوتیزم میکنید، یا زندگی شما را هیپنوتیزم میکند !


“زندگی، تماما یک بازی هیپنوتیزمی است. یا با واقعیتی که محیط و دیگران، دائما به شما دیکته میکنند هیپنوتیزم و اسیر میشوید، یا آن واقعیتی که خودتان دوست دارید در آن زندگی کنید را به محیط و دیگران دیکته میکنید و میسازید. این عمیق ترین حقیقتی است که میتوانید از نحوه عملکرد تمام زندگی متوجه شوید. “

بیشتر بخوانید یا خودتان خود را روی چیزهایی که میخواهید خودهیپنوتیزم میکنید، یا زندگی شما را هیپنوتیزم میکند !

2. چرا حین یک مکالمه عادی و روزمره، به یکباره چیزی را از یاد میبرید !؟


احتمالا تاکنون شاهد این موضوع بوده اید که وسط یک مکالمه، به یکباره چیزی از ذهنتان میپرد و هرچقدر تلاش میکنید به یاد نمی آورید ! اما حقیقتا اصول هیپنوتیزمی پشت این رویدادها چیست و آیا واقعا تولید عمدی فراموشی لحظه ای در یک فرد ممکن است ؟

بیشتر بخوانید چرا حین یک مکالمه عادی و روزمره، به یکباره چیزی را از یاد میبرید !؟

3. زندگی شما چگونه وارد واقعیت های موازی مختلف میشود ؟


در این مقاله مروری بر موضوع واقعیت های موازی و نحوه ورود شما به هر یک از آنها خواهیم داشت. واقعیت های موازی اساس زندگی و تمام رویدادهایی که بر سر شما می آید را تشکیل میدهند.

بیشتر بخوانید زندگی شما چگونه وارد واقعیت های موازی مختلف میشود ؟

4. تا زمانیکه پیش انگاره های ذهنی خود را درست نکنید، شب و روز هم دست و پا بزنید هیچ چیز در زندگیتان بیش از حد مشخصی، عوض نمیشود


در مورد اهمیت غیر قابل انکار و بیرقیب پیش انگاره ها (Presuppositions)، مقاله و محصولات زیادی در سایت وجود دارد. خیلی ها سوال میکنند که چرا با وجود اینکه اینقدر دست و پا میزنیم، اما گویی یک سری چیزها در زندگیمان اصلا عوض نمیشود. و باید گفت علت اصلی، پیش انگاره هایی است که در ذهن ناخودآگاه خود چیده اید.

بیشتر بخوانید تا زمانیکه پیش انگاره های ذهنی خود را درست نکنید، شب و روز هم دست و پا بزنید هیچ چیز در زندگیتان بیش از حد مشخصی، عوض نمیشود

5. ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟


اگر بخواهیم کمی بدبینانه نگاه کنیم(دقت کنید که کمی بدبینی نیز هیچ عیبی ندارد، به شرطی که آگاه باشیم این هم فقط یک زاویه دید است نه حقیقت مطلق)، باید بگوییم معمولا کمتر کسی از مردم عادی، میتواند به سطوح بالاتر رشد و ثروت و…دست یابد(با این وجود عده زیادی هم موفق میشوند). در این مقاله به علت این موضوع خواهیم پرداخت و راه حلها را به شما نشان میدهیم.

بیشتر بخوانید ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟

6. شاه کلید شناخت عمیق ترین ابعاد وجودی دیگران، توجه به پیش انگاره ها در کلامشان است


افراد مختلف، به دلایل گوناگونی سعی در شناخت دیگران را دارند و درباره این موضوع سوال میکنند. این مقاله به ابزاری اشاره دارد که میتواند به شما کمک کند تا اعماق وجود دیگران را ببینید.

بیشتر بخوانید شاه کلید شناخت عمیق ترین ابعاد وجودی دیگران، توجه به پیش انگاره ها در کلامشان است

7. چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران


قدرتی که سوالها دارند، بسیار قابل توجه و شگفت انگیز و جالب است ! اگر کسی در یک تونل واقعیت منفی گیر کرده و هر روز رویدادهای بدی برایش رخ میدهد، در حقیقت سوالهایی که از خود بصورت ناخودآگاه میپرسد مشکل دارد. و در جهت مثبت نیز عکس این موضوع صدق میکند.

بیشتر بخوانید چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران

8. هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟


هرچند جامعه به شما یاد داده که با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود، اما در حقیقت شما خودتان، هر روز به انواع مختلفی، در ذهن خودتان، هزاران بار این بلا را سر خود می آورید و واقعیت هایی که در اصل حقیقت ندارند را ساخته و با آن زندگی را پیش میبرید.

بیشتر بخوانید هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟

9. کارایی بینهایت هیپنوتیزم در آموزش و ارتباط با حیوانات قوی،لجباز و قدرتمند


هیپنوتیزم، علمی برای شناخت ریشه واقعیت این جهان در هر لحظه و نحوه شکل گیری آن، و آشنایی عمیق با شیوه عملکرد آفرینش  و تمام موجودات بوده، و نه فقط انسان، بلکه هر حیوان و جانداری دقیقا بر اساس چهارچوب تونل های واقعیتی که در هر لحظه برای خود ساخته(یا برایش ساخته میشود) عمل میکند. احتمالا دیده باشید که در سیرک ها، حیواناتی بسیار خطرناک مثل خرس و شیر آموزش داده میشوند و حتی خیلی از افراد، سگهای بسیار قوی هیکل و خطرناکی دارند که کاملا تحت کنترل خودشان است. و آنچه باید بدانید این است که حتی تربیت یک حیوان خطرناک و وحشی نیز دقیقا یک فرآیند هیپنوتیزم است.

بیشتر بخوانید کارایی بینهایت هیپنوتیزم در آموزش و ارتباط با حیوانات قوی،لجباز و قدرتمند

10. تنها نوع تربیت و اثر گذاری موثر، اثر گذاری غیر مستقیم است


سوالات زیادی از عزیزان در این راستاست که چگونه فرزندم را تربیت کنم !؟ چگونه روی رفتار نامناسب فردی که دوستش دارم اثر بگذارم ؟! و حتی سوالاتی مانند اینکه حیوان خانگی و سگ ام را چطور تربیت کنم و چطور روی او اثر گذاری داشته باشم !؟ اینجاست که باید درباره ارتباط غیر مستقیم، نکات ظریفی را یاد بگیرید.

بیشتر بخوانید تنها نوع تربیت و اثر گذاری موثر، اثر گذاری غیر مستقیم است

11. تکنیک شگفت انگیز مصدر به جای جملات دارای ساختار، عبور هیپنوتیزمی از مقاومت خودآگاه حین خودهیپنوتیزم


هیپنوتیزم را میتوان هنر عبور بدون مقاومت از مقاومت ذهن خودآگاه(یا به زبان ساده همین صدای درونی و افکار منطقی شما)، و سپس دسترسی به ضمیر ناخودآگاه تعریف کرد. اما چطور میتوان خودهیپنوتیزم و تلقین هایی که به خود میکنید را قویتر کرد تا ساده تر وارد ذهن ناخودآگاهتان شوند ؟

بیشتر بخوانید تکنیک شگفت انگیز مصدر به جای جملات دارای ساختار، عبور هیپنوتیزمی از مقاومت خودآگاه حین خودهیپنوتیزم

12. وقتی از قدرت نامحدود سوال میشود که “چه کار کنم تا فلان بخش زندگی ام فلان شود !؟”


هستند عزیزانی که مکررا و مضطرب، به قدرت نامحدود پیام میدهند و سوالاتی از جمله : “چه کار کنم  تا فلان اتفاق بیفتد و فلان بخش از زندگی ام درست بشود ؟!” را مطرح میسازند. اما چرا این نگرش به ایجاد تغییر(یعنی انجام یک کار، تا رخ دادن یک وضعیت جدید)، بسیار سطحی انگارانه است !؟

بیشتر بخوانید وقتی از قدرت نامحدود سوال میشود که “چه کار کنم تا فلان بخش زندگی ام فلان شود !؟”

13. ساخت واقعیت های هیپنوتیزمی دلخواه (Hypnotic Reality) برای بهره بری از آنها در زندگیتان


یادگیری هیپنوتیزم یکی از مهارتهایی است که میتواند زندگی شما را تماما تغییر دهد. همانطور که احتمالا قبلا و در مقالات قبلی مطالعه کرده اید، هیپنوتیزم، هنر شکل دادن تونل های واقعیتی با ویژگیهای خاص و مطلوب و سپس بهره بری و استفاده از آنهاست.

بیشتر بخوانید ساخت واقعیت های هیپنوتیزمی دلخواه (Hypnotic Reality) برای بهره بری از آنها در زندگیتان

14. رازی بسیار کمیاب از قدرت نامحدود، برای اینکه پله های رشد را با سرعتی باور نکردنی طی کنید


نوشتن این مقاله زمانی به ذهنم رسید که یکی از قدرت نامحدودیها پرسیدند که : “قویترین و پیشرفته ترین راه حل میانبری که میتوانید به دیگران یاد دهید که به سرعت بتوانند به سطوح بالاتر رشد و تحولات بزرگ در زندگیشان دست پیدا کنند چیست ؟”.

بیشتر بخوانید رازی بسیار کمیاب از قدرت نامحدود، برای اینکه پله های رشد را با سرعتی باور نکردنی طی کنید

15. قدرت اثر پلاسیبو یا تلقین بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکرش را میکنید


اثر پلاسیبو یا همان تلقین، یکی از اثرهای بسیار قدرتمند در علوم مختلف است. در این مقاله درباره این موضوع بیشتر یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید قدرت اثر پلاسیبو یا تلقین بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکرش را میکنید

16. چطور افراد را از هیپنوتیزم خارج کنید !؟


در مقالات زیادی از قدرت نامحدود، یاد میگیرید که چطور خود یا دیگران را با اهداف سازنده و البته سودبخش، هیپنوتیزم کنید. این مقاله دقیقا در مقابل این موضوع قرار میگیرد. یعنی چطور میتوانید فرد هیپنوتیزم شده را از آن خارج کنید.

بیشتر بخوانید چطور افراد را از هیپنوتیزم خارج کنید !؟

17. تغییری جزیی ولی بسیار موثر در ادبیات مورد استفاده تان، که هوشیاری شما را بالاتر میبرد


” اگر هوشیاری خود را، حتی فقط برای ۱ درصد هم بالاتر ببرید، زندگی کاملا بهتر و متفاوتی را تجربه خواهید کرد…(قدرت نامحدود) “

زبان، تقریبا مهمترین ابزاری است که تونل های واقعیتی که تجربه میکنید را رقم میزند. و این بدین معناست که بخش بزرگی از تجربه شما از زندگی و احساسات درونی که در طی روز تجربه میکنید، عصبانی شدنهایتان، افسرده شدن هایتان و…توسط نوع ادبیات و زبانی که استفاده میکنید رقم میخورد. در این مقاله ادبیات ساده ای را یاد خواهید گرفت که از غرق شدن شما در تونل های واقعیت جلوگیری میکند.

بیشتر بخوانید تغییری جزیی ولی بسیار موثر در ادبیات مورد استفاده تان، که هوشیاری شما را بالاتر میبرد

18. اعداد چطور ذهن و موجودی حساب شما را محدود و تسخیر میکنند ؟


شاید برایتان عجیب باشد اما اعداد نیز میتوانند شما را هیپنوتیزم کنند و میزان ورودی مالی را در زندگی شما کنترل کنند ! چه به این مساله آگاه باشید و چه از آن غافل بوده باشید، اعداد در زندگی شما نقش مهمی داشته و شما را کنترل کرده اند. اما چگونه ؟!

بیشتر بخوانید اعداد چطور ذهن و موجودی حساب شما را محدود و تسخیر میکنند ؟

19. آغاز به کار بخش جادوگر قدرت نامحدود، آیا فایلهای صوتی سابلیمینال و خود هیپنوتیزم واقعا موثرند ؟


مدتهاست که بسیاری از عزیزان به قدرت نامحدود پیام میدهند و به دنبال فایلهای سابلیمینال (Subliminal) و صوتهایی برای هیپنوتیزم کردن خود هستند تا بتوانند ضمیر ناخودآگاه خود را فقط با گوش دادن به این فایلها برنامه ریزی کنند و تغییرات مطلوب را ایجاد کنند. در حال حاضر سایتهای متعددی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده و فایلهای خود را به فروش میرسانند. اما آیا واقعا این فایلها کارآمد هستند و ادعاهای آنها صحت دارد !؟

بیشتر بخوانید آغاز به کار بخش جادوگر قدرت نامحدود، آیا فایلهای صوتی سابلیمینال و خود هیپنوتیزم واقعا موثرند ؟

20. قدرت تونل های واقعیت و هیپنوتیزم در ساخت یک تروریست انتحاری ! درسهای بزرگی که از یک تروریست انتحاری میتوان گرفت


شاید سخت ترین چیزی که یک فرد انجامش را قبول کند، این باشد که از جان خود گذشته و خود را به کشتن دهد. اما تروریست های انتحاری این کار را انجام میدهند ! از این مساله چه چیزی میتوان یاد گرفت ؟

بیشتر بخوانید قدرت تونل های واقعیت و هیپنوتیزم در ساخت یک تروریست انتحاری ! درسهای بزرگی که از یک تروریست انتحاری میتوان گرفت

21. استفاده از هیپنوتیزم برای تغییر تجربه چندین نفر از یک رویداد واحد


احتمالا دیده اید که یک رویداد واحد رخ میدهد، اما هر نفر، برداشت و تفسیر جداگانه خود را از آن رویداد واحد دارد. آیا هیپنوتیزم میتواند این برداشتها را برای هر فرد به شکل مجزا جهت دهی کند ؟

بیشتر بخوانید استفاده از هیپنوتیزم برای تغییر تجربه چندین نفر از یک رویداد واحد

22. مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟


در برخی موارد ممکن است بیماری سختی دچار شده باشید که لازمه مراحل درمانی آن، تحمل دردهایی شدید باشد. در اینصورت، مدیتیشن میتواند به خوبی به شما کمک کند تا درد ها را حس نکنید.

بیشتر بخوانید مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟

23. آیا ذهن شما روی چیزی هیپنوتیزم شده است ؟ آیا هیپنوتیزم شده زندگی میکنید ؟


ذهن انسان بر اساس ساختارش، به شدت علاقمند هیپنوتیزم شدن است. هیپنوتیزم شدن به نوعی یعنی متمرکز شدن پهنای تمرکز فرد روی مجموعه ای محدود از افکار و باورها، به شکلی که تجربه او از حقیقت جهان، متفاوت گردد. در حقیقت هیپنوتیزم، یعنی وارد شدن به تونل های واقعیت دیگر.(مقاله مربوط به تونل های واقعیت)

بیشتر بخوانید آیا ذهن شما روی چیزی هیپنوتیزم شده است ؟ آیا هیپنوتیزم شده زندگی میکنید ؟

24. برای چه مدت باید تلقین کرد تا اثر گذاری مورد نظر ایجاد شود ؟


یکی از چیزهایی که بسیاریها دغدغه آنرا دارند، این است که برای ایجاد یک تغییر در ضمیر ناخودآگاه و باورهایش، چند بار و برای چه مدت باید تلقین کنند و جملات تاکیدی را بگویند ؟

بیشتر بخوانید برای چه مدت باید تلقین کرد تا اثر گذاری مورد نظر ایجاد شود ؟

25. تکنیک جابجایی ضمایر هیپنوتیزم گفتاری برای تزریق حس مورد نظر به ضمیر ناخودآگاه فرد مقابل


ابزارهای هیپنوتیزم گفتاری چنان شگفت انگیز عمل میکنند که حتی با تسلط بر یکی از آنها، اثراتش را در ارتباط خود با دیگران خواهید دید. الگوی ساده ای که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهم کرد، به شما کمک میکند در یک مکالمه عادی، احساس مورد نظر را در ضمیر ناخودآگاه فرد مقابل تزریق کنید. احتمالا قبلا از این تکنیک استفاده کرده باشید.

بیشتر بخوانید تکنیک جابجایی ضمایر هیپنوتیزم گفتاری برای تزریق حس مورد نظر به ضمیر ناخودآگاه فرد مقابل

27. هیپنوتیزم بدون کلام حیوانات به سبک قدرت نامحدود


سوال شد که آیا میتوان حیوانات(مثلا یک سگ) را نیز هیپنوتیزم کرد ؟ جالب دانستم که این سوال را بر اساس تجربیات و دانسته های خود با شما همراهان عزیز قدرت نامحدود به اشتراک بگذارم.

بیشتر بخوانید هیپنوتیزم بدون کلام حیوانات به سبک قدرت نامحدود

28. کنترل درد با هیپنوتیزم، بازهم مقاله ای منحصر به فرد از قدرت نامحدود


درد چیزی است که تا جایی کاربردی است، اما از جایی به بعد، هیچ سودی ندارد. این مساله درمورد چیزهای دیگر نیز صدق میکند. مثلا ترشح کمی آدرنالین در خون، در شرایط اضطراری سودمند است(مثلا حین بلند کردن یک وزنه). اما وقتی بخواهید کار ظریف و دقیقی را انجام دهید، همین آدرنالین کاملا آزار دهنده میشود.

بیشتر بخوانید کنترل درد با هیپنوتیزم، بازهم مقاله ای منحصر به فرد از قدرت نامحدود

30. تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر


آیا هیپنوتیزم گفتاری، الگوهایی برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر نیز دارد ؟ پاسخ مثبت است.

پس از گذشت مدتی از همراهی دو نفر باهم، معمولا احساسات میان آنها فروکش میکند زیرا دو طرف بلد نیستند احساسات دیوانه کننده را در میان خود تولید کنند ! به همین دلیل حتی آگاهی جزیی یکی از طرفین از اصول هیپنوتیزم گفتاری، میتواند تاثیر بسیار زیادی در داغ شدن و شدت یافتن احساسات دونفر نسبت به هم داشته باشد.

بیشتر بخوانید تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر

31. زمان افعال به عنوان یک الگوی زبانی در هیپنوتیزم گفتاری


الگوهای زبانی هیپنوتیزم گفتاری میتوانند بدون اینکه فرد مقابل چیزی احساس کند، باعث تاثیر گذاری روی ذهن او شوند. استفاده هوشیارانه و هدفمند از “زمان افعال” میتواند تاثیر بسیار قدرتمندی را روی ضمیر ناخودآگاه آنها داشته باشد.(مقاله مربوط به اثر افعال مجهول در هیپنوتیزم گفتاری دیگران)

بیشتر بخوانید زمان افعال به عنوان یک الگوی زبانی در هیپنوتیزم گفتاری

32. آیا میتوان هرکسی را حتی بر خلاف خواسته اش هیپنوتیزم کرد ؟


یکی از سوالات رایجی که پرسیده میشود، این است که آیا میتوان هر کسی را حتی بر خلاف خواسته درونی خودش هیپنوتیزم کرد ؟ بسیاری از افراد میگویند تاکنون در تمام عمر خود هیپنوتیزم نشده اند اما همین ادعا، نشان میدهد که چقدر قدرت هیپنوتیزم پذیری آنها بالاست زیرا حتی خود از هیپنوتیزم شدن خود آگاه نبوده اند.

بیشتر بخوانید آیا میتوان هرکسی را حتی بر خلاف خواسته اش هیپنوتیزم کرد ؟

33. معرفی هیپنوتیزم لیوان پرآب برای تاثیر گذاری روی کیفیت رانندگی خود یا دیگران و ارتقای آن


شما میتوانید با روشی به سبک قدرت نامحدود، از هیپنوتیزم یا به شکل دقیق تر خود هیپنوتیزم، برای ارتقای کیفیت رانندگی خود یا فردی مشخص، بهره ببرید.

بیشتر بخوانید معرفی هیپنوتیزم لیوان پرآب برای تاثیر گذاری روی کیفیت رانندگی خود یا دیگران و ارتقای آن

34. استفاده صحیح و به جا از افعال معلوم و مجهول، چگونه ارتباطات شما را متحول خواهد کرد ؟


در این مقاله یک الگوی زبانی قدرتمند به سبک قدرت نامحدود را به شما آموزش خواهم داد که قطعا تاکنون توجهی به آن نداشته اید(زیرا قدرت نامحدود همواره سعی دارد مطالب جدید، کمیاب و منحصر به فردی را به شما آموزش دهد).

اگر با قدرت استفاده صحیح و به جا از افعال معلوم و مجهول آشنا نیستید، وقت آن است که به این مقاله توجه ویژه ای لحاظ کنید.

بیشتر بخوانید استفاده صحیح و به جا از افعال معلوم و مجهول، چگونه ارتباطات شما را متحول خواهد کرد ؟

35. آموزش عملی نحوه ورود به یک تونل واقعیت خاص که تمرکز شما را افزایش داده و گذر زمان را کند میکند


تجربه شما از جهان، همواره مانند تجربه کسی از بیرون یک تونل است که در وسط آن قرار دارد و به انتهای تونل نگاه میکند. شما جهان را بر اساس نقشه خود از جهان و باورهایتان میبینید. شما هرچیزی درون تونل واقعیت خود را تجربه خواهید کرد و هرچیزی بیرون آن، گویی در تونل واقعیت شما وجود ندارد. مانند عملیات تنفس شما که قبل از خواندن این جمله، خارج از تونل واقعیت شما بود اما اکنون به آن آگاه شدید(و اندکی بعد دوباره از تونل واقعیت شما خارج میشود). “

در این مقاله، بر اساس اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، به شما آموزش خواهم داد که چگونه میتوانید وارد تونل واقعیتی شوید که در آن زمان کند، و تمرکز شما بالاتر است.

بیشتر بخوانید آموزش عملی نحوه ورود به یک تونل واقعیت خاص که تمرکز شما را افزایش داده و گذر زمان را کند میکند

37. نبرد واقعیت های موازی، کدامیک برنده نهایی است ؟


در مقاله اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، توضیح دادیم که هر شخص، در واقعیت موازی مشخص و منحصر به فردی زندگی میکند که خود برای خود ساخته است.

در این میان، بحث قدرت نسبی واقعیت های موازی در مقایسه با هم و جنگ آنها مطرح میشود.

بیشتر بخوانید نبرد واقعیت های موازی، کدامیک برنده نهایی است ؟

38. آیا زندگی شما در یک Hypnotic Loop گیر کرده است ؟ آیا در یک چرخه هیپنوتیزمی منفی گیر کرده اید ؟


این مقاله، یکی از عمیق ترین و ارزشمندترین مقالاتی است که نگرشی عمیق به شما خواهد بخشید و رایج ترین مساله ای را که در تمام زندگی درگیر با آن خواهید بود، برای شما توضیح خواهد داد. در واقع این مقاله، تمام تجربه شما از واقعیت زندگیتان در تمام طول عمر را رقم خواهد زد. درک دقیق این مقاله، از نظر علمی کمی سنگین است اما حقیقتا ارزشمند ترین چیزی است که میتوانید از قدرت نامحدود یادبگیرید! پس به خوبی به آن دقت کنید.

بیشتر بخوانید آیا زندگی شما در یک Hypnotic Loop گیر کرده است ؟ آیا در یک چرخه هیپنوتیزمی منفی گیر کرده اید ؟

39. استفاده از هیپنوتیزم، برای افزایش سرعت درمان سوختگی، شکستگی و سایر بیماریها


آیا می‌دانید هیپنوتیزم می‌تواند سرعت بهبود شما در بیماریها، سوختگی‌ها و یا شکستگی‌ها را افزایش دهد؟

تحقیقات نشان می‌دهد بیمارانی که حین دوره بیماری ” خود هیپنوتیزم ” کرده و یا تحت تلقین های یک هیپنوتیزور بوده‌اند سریع‌تر درمان شده و دوره نقاهت آنها کمتر از افرادی که بصورت عادی دوره درمان را طی کرده اند بوده است.

در صورتی که یکی از استخوانهای شما شکسته و یا برای شما سوختگی پیش آمده باشد، شما خواهید توانست با استفاده از هیپنوتیزم، طول دوره بیماری خود را کاهش دهید.

بیشتر بخوانید استفاده از هیپنوتیزم، برای افزایش سرعت درمان سوختگی، شکستگی و سایر بیماریها

40. چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی علت تاثیر نداشتن تلقینات دروغ بپردازیم . چرا وقتی در تاریکی مطلق هستید و مدام با خود تکرار میکنید : “هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد !” ، تاثیر مثبتی ایجاد نشده و حتی میزان ترس شما بیشتر میشود ؟

چرا وقتی یک نفر را هنوز  دوست دارید و سعی میکنید با تکذیب آن ، به خود بگویید : ” همه چیز تمام شده است و من دیگر او را دوست ندارم” ، اثر معکوس دریافت میکنید و عطش شما برای او بیشتر میشود ؟

چرا تکرار اینکه : ” من انسان موفقی هستم” ، تاثیری در ضمیر ناخودآگاه شما و احساساتی که در درون شما تولید میکند ، ندارد ؟ در ادامه مطلب همراه باشید :

بیشتر بخوانید چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟

41. خود هیپنوتیزم چیست ؟ چگونه خودتان را هیپنوتیزم کنید ؟


اگر میخواهید خود هیپنوتیزم انجام دهید(نگران نباشید ! همه چیز امن است) ، کافیست یک جسم کوچک را برداشته و آنرا به نخ ببندید تا چیزی مشابه پاندول بسازید.

حال آنرا از بالا گرفته و به سمت چپ و راست نوسان دهید.روی پاندول تمرکز کنید و حین اینکه در حال تاب خوردن به چپ و راست است،تصور کنید که آن شی کوچک ،بجای نوسان در جهت چپ و راست،در حال انجام یک نوسان دایره ای است.

پس از لحظاتی،خواهید دید که شی بصورت دایره ایی در حال نوسان است درحالیکه شما این کار را بصورت عمدی انجام ندادید.چیزی که اینجا رخ داد،این است که شما با دادن فرمانهایی به ضمیر ناخودآگاه خود،باعث شدید که عضلاتتان بدون اینکه بدانید و حس کنید،در جهتی حرکت کند که حرکت دایره ایی ایجاد شود.تبریک عرض میکنیم ! شما اولین آزمایش ساده ی خود هیپنوتیزم را انجام دادید.

فرآیند خودهیپنوتیزم،مشابه آزمایشی است که انجام دادیم.با این تفاوت که شما به حالت ریلکسیشن عمیق تری فرو خواهید رفت (حالتی که ضمیر خودآگاه شما تقریبا به خواب رفته و ضمیر ناخودآگاه غلبه خواهد داشت) درحالیکه شما هیپنوتیزم را انجام میدهید.با ادامه مطلب همراه شوید تا مراحل انجام یک فرآیند خود هیپنوتیزم واقعی و ساده را فرا گیرید.

بیشتر بخوانید خود هیپنوتیزم چیست ؟ چگونه خودتان را هیپنوتیزم کنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی