زندگی شما چگونه وارد واقعیت های موازی مختلف میشود ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 53 ثانیه

در این مقاله مروری بر موضوع واقعیت های موازی و نحوه ورود شما به هر یک از آنها خواهیم داشت. واقعیت های موازی اساس زندگی و تمام رویدادهایی که بر سر شما می آید را تشکیل میدهند.

واقعیت های موازی و نحوه ورود شما به آنها

حقیقت هستی و حقیقت زندگی شما، به شکل حرکت در میان واقعیت های موازی است. به این معنا که همه حالات و همه مسیرهای ممکن برای زندگیتان در همین لحظه وجود دارند و این شما هستید که در حال حرکت در میان این واقعیت های موازی هستید. واقعیت های موازی، به عبارتی همان تمامی چینش های ممکن برای انرژی و یا تمام حالات ممکن برای رخ دادن همه چیز در هستی هستند و همه آنها دقیقا در همین لحظه وجود دارند. و این شما هستید که با فرکانس و انرژی و احساسات و توجه غالب خود در هر لحظه، و بر اساس فرکانستان، کم کم وارد واقعیت های موازی مختلف میشوید.

همه افراد این موضوع را تجربه کرده اند که برخی روزها، به یکباره دائما بدشانسی های عجیب و غریب بر سرشان نازل میشود. اتفاقات بد می افتد، دستگاه خودپرداز کار نمیکند، مشکلات عجیب و غریب بر سر راهتان قرار میگیرد و حتی پرنده ای که از بالای کلی خودرو رد میشود، صاف وسط شیشه خودروی شما خراب کاری میکند و حتی گویی زمان نیز نمیگذرد و سرعت گذر اش تغییر میکند ! این موضوع آنقدر واضح و رایج و همه گیر است که طنزهای زیادی را نیز در فیلم های مختلف یا سریالها و…درباره اش دیده اید و عبارت “روز بد”، چیزی است که تقریبا برای همه کاملا آشناست. از طرف دیگر، قطعا دیده اید که گویی برخی روزها، از همان لحظه بیدار شدن، روز شانس شما میشود و دائم اتفاقات مثبت را تجربه میکنید.

برای چند لحظه همه حالات ممکن را برای خودتان و برای زندگیتان تصور کنید. مثلا اگر یک سکه را به هوا می اندازید و نتیجه نهایی خط می آید، یک نسخه از همین واقعیت وجود دارد که نتیجه پرتاب سکه، شیر آمده است ! اگر در حال حاضر رابطه عشقی خیلی خوبی دارید، یک نسخه هست که در آن رابطه بسیار بدی دارید. اگر فقیر هستید، یک نسخه همین الان وجود دارد که بسیار ثروتمند است. همانطور که میبینید تمامی حالات ممکن که حتی در تصوراتتان نمیگنجد، همین اکنون و همینجا، فقط در واقعیت موازی دیگری وجود دارد. و همه این حالات در تمام طول زندگیتان، در کنار هم ادامه میابند و این شما هستید که بین اینها جهش میکنید.

حال دو سوال مهم را مطرح میکنیم : اول اینکه از کجا بفهمیم در یک واقعیت موازی هستیم ؟ و دوم، چطور واقعیت موازی خود را عوض کنیم ؟! پاسخ سوال اول این است که کافی است به احساسات و انرژی درونی خود و به اینکه چه چیزی برای شما “واقعی به نظر میرسد” توجه کنید. مثلا آیا برای شما کاملا بدیهی و واقعی است که هرگز ثروتمند نخواهید شد !؟(این واقعیت موازی فعلی شماست و همین نیز رخ خواهد داد !)، یا اینکه آیا برای شما کاملا واقعی است که رابطه عشقی بد یا خوبی دارید ؟!(همین برای شما رخ خواهد داد). چه احساساتی دارید ؟ آیا برای شما کاملا واقعی است که جهان تیره و تار و نا امن و…است، یا آیا برای شما واقعی است که جهان زیبا و بینظیر است !؟(همه اینها واقعیت های موازی فعلی شما هستند). اما پاسخ سوال دوم ! برای تغییر واقعیت موازی، دو مرحله وجود دارد. اول تخریب و ایجاد تردید در واقعیت موازی فعلی و دوم ورود به تونل واقعیت مورد نظر. ابزار انجام این کار، خودهیپنوتیزم است. به زبان ساده شما باید از توجه به واقعیت فعلی صرفنظر کنید و توجه و احساسات و انرژی خود را بیشتر و بیشتر روی آن وضعیتی که قصد رخ دادنش را دارید ببرید. و در نهایت، این تجمع و برآیند انرژی شما در بازه زمانی مشخص است که شما را وارد یک تونل واقعیت میکند. علاقمندان به یادگیری بیشتر درباره واقعیت های موازی و نحوه حرکت در آنها، میتوانند محصول مرتبط با خودهیپنوتیزم و جذب ذهنی را دنبال کنند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%