آغاز به کار بخش جادوگر قدرت نامحدود، آیا فایلهای صوتی سابلیمینال و خود هیپنوتیزم واقعا موثرند ؟

self hypnosis-min
زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 51 ثانیه

مدتهاست که بسیاری از عزیزان به قدرت نامحدود پیام میدهند و به دنبال فایلهای سابلیمینال (Subliminal) و صوتهایی برای هیپنوتیزم کردن خود هستند تا بتوانند ضمیر ناخودآگاه خود را فقط با گوش دادن به این فایلها برنامه ریزی کنند و تغییرات مطلوب را ایجاد کنند. در حال حاضر سایتهای متعددی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده و فایلهای خود را به فروش میرسانند. اما آیا واقعا این فایلها کارآمد هستند و ادعاهای آنها صحت دارد !؟

فایلهای صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال چه هستند ؟

بصورت ساده، فایلهای خود هیپنوتیزم فایلهایی صوتی هستند که ضمیر ناخودآگاه شما را هیپنوتیزم کرده و تغییرات مطلوب و مورد نظرتان را در شما ایجاد میکنند. تنها کاری که برای اثر گذاری روی خود با این فایلها لازم است انجام دهید، این است که به آنها گوش دهید.

اما فایلهای سابلیمینال چه هستند ؟ بصورت ساده، در این فایلهای صوتی، پیغامهای نهانی که در محدوده شنوایی خودآگاه شما نیستند، با تکنولوژی خاصی جاسازی میشوند تا بدون اینکه ضمیر خودآگاه شما مقاومتی نشان دهد، مستقیما به ضمیر ناخودآگاه شما تزریق شوند و باورهای کارآمدی را به ذهن شما تزریق کنند تا تغییرات مطلوب ایجاد شود.

وضعیت فعلی سایتهای ایرانی

تعداد زیادی از عزیزان، فایلهای سوتی سابلیمینالی را که به قیمتهای بالایی نیز خریده بودند ارسال کردند و سوال کردند که آیا این فایلها واقعا موثر است ؟! با بررسی انجام شده توسط نرم افزار های مربوطه، نکاتی مشخص شد که کمی نگران کننده است :

  1. بسیاری از سایتهای ایرانی، دقیقا نسخه خارجی فایلها را به فروش میگذارند، بدون هیچ تغییری، بدیهیست چنین چیزی تاثیر گذاری روی شما نخواهد داشت !
  2. برخی سایتها یک فایل صوتی خالی(فقط با یک موزیک متن آرامش بخش) که در آن عملا هیچ پیغام نهانی، در سطح سابلیمینال وجود ندارد، به فروش میگذارند ! در حقیقت فقط یک فایل را، با تیتر های مختلف و برای اثر گذاری های مختلف(جذابیت، ترک سیگار، جذب ثروت و…) عرضه میکنند.
  3. ساخت فایلهای سابلیمینال و خود هیپنوتیزم، تکنولوژی خاص خود را دارد و آسان نیست  و بسیار هم زمانبر است ! با بررسی فنی  فایلهای سایتهایی که در این زمینه فعالیت دارند، به وضوح مشخص میشود که هیچکدام از سایتهای فعلی فعال در این زمینه اصلا چنین نکاتی را در محصولات خود رعایت نکرده اند و چنین تکنولوژی به هیچ عنوان در فایلهای آنها وجود ندارد !

همانطور که میبینید، فایلهایی که در حال حاضر و در سایتهای ایرانی وجود دارند، از نظر علمی تایید شده نبوده و به همین علت است که تاثیر گذاری لازم را روی شما نخواهند داشت.

این فایلها چقدر موثرند ؟

خبر دیگر این است که حتی اگر تمام اصول حین ساخت این فایلهای صوتی رعایت شود، کماکان و لزوما تاثیر گذاری زیادی را از آن شاهد نخواهید بود. تنها چیزی که میتواند باعث تاثیر گذاری حقیقی این فایلها روی شما شود، این است که بصورت همزمان از چندین تکنیک هیپنوتیزم گفتاری، سابلیمینالها، Mind Control و علوم مشابه استفاده شود تا تاثیر گذاری حقیقی را شاهد باشید. و همین، دلیل ایجاد بخش جادوگر قدرت نامحدود است.

جادوگر قدرت نامحدود !

بر اساس خلاء موجود و با توجه به آنچه گفته شد، بخش جادوگر قدرت نامحدود تاسیس شد. در مقالات مختلف بخش های دیگر قدرت نامحدود، شما مطالب و محتوای کیفیت بالا را دریافت کرده و سپس باید خودتان، آنها را روی خود پیاده سازی کنید و یاد بگیرید. در مقابل، بخش جادوگر با این هدف کار خود را آغاز میکند که نیاز شما به هرگونه تلاش را از بین برده، تا فقط توسط فایلهای صوتی ویژه که برای اولین بار در جهان، از پیغامهای نهان، سابلیمینالها، تکنیک های خودهیپنوتیزم و سایر تکنولوژی های پیشرفته بصورت همزمان بهره میبرند، تغییرات مورد نظرتان را(تغییرات روحی، ذهنی، و حتی فیزیکی و جسمی مورد نظر را) بدون نیاز به هیچ تلاشی، روی ذهن ناخودآگاهتان ایجاد کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که با فایل صوتی همراه شوید و به آن گوش کنید. جادوگر قدرت نامحدود کاری که باید انجام دهد را روی ذهن ناخودآگاهتان انجام خواهد داد…صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)
0%