خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- افزایش سطح انرژی و اشتیاق

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 1 ثانیه

در مقاله ای مجزا به آموزش دقیق خود هیپنوتیزم با همه جزییات پرداختیم. در مقاله مذکور یادگرفتید که چطور میتوان برنامه های قدیمی را از ضمیر ناخودآگاه حذف کرد و برنامه های جدید رفتاری و احساسی را درون آن تزریق کرد. در این مقاله یک متن هیپنوتیزمی به شما ارائه خواهم کرد که با هربار خواندن آن، ضمیر ناخودآگاه شما بیشتر و بیشتر برنامه ریزی شده و سطح انرژی و اشتیاق شما در زندگی، افزایش خواهد یافت.

متن خود هیپنوتیزم برای انرژی بیشتر

در جایی ساکت و آرام نشسته و متن زیر را به آرامی برای خود بخوانید…. همچنین حین خواندن، میتوانید از قابلیت تصویر سازی ذهن خود نیز بهره ببرید…. این متن را با صدایی بسیار آرام زمزمه کنید….. :

”  چیزهای مختلفی در این جهان هست که عاشق آنها هستم …. من عاشق بسیاری از بخشهای زندگی خود هستم و به خاطر آنها از اعماق وجودم شکرگزارم….

هرچه انرژی و اشتیاق من، روز به روز بیشتر میشود، من نیز هرچه بیشتر از قبل، از بخشهای مختلف زندگی خود، لذت میبرم……من حس زنده بودن و طراوت دارم و اکنون درباره هر آنچه که تجربه میکنم، حس بهتری دارم….. من عاشق این هستم که همه چیزهای فوق العاده ای که زندگی به من ارائه کرده است را با تمام وجود تجربه کنم و بدین ترتیب از هر آنچه که انجام میدهم، حس رضایت و آرامش بیشتری دریافت میکنم…..و این افزایش انرژی که در وجودم حس میکنم، این هدف را محقق میکند….

زمانی که انرژی من بیشتر است، بیشتر رشد میکنم، کارهای بیشتری انجام میدهم و بیشتر تفریح میکنم…. من در همین لحظه انتخاب میکنم که حس سلامت و سر زندگی بیشتری را به زندگی خود وارد کنم و انرژی بیشتری داشته باشم…. هرچقدر درباره اهداف و بخشهای هیجان انگیز زندگی ام، مشتاق تر میشوم، انرژی ام نیز بیشتر میشود…

من همین اکنون احساس خستگی و مردگی را مانند یک کیسه سیاه، پشت سر خود رها میکنم…زیرا دیگر نیازی به آنها ندارم…بنابر این میتوانم هرچه بیشتر زندگی ام را غرق در گرمی و اشتیاق کنم…

من اجازه میدهم و آگاهانه انتخاب میکنم که بخش داغ، پر انرژی و مشتاق وجودم را فعال کنم و همه روزهای ادامه زندگی ام را از همین لحظه، پر از گرمی و انرژی بی قید و شرط میکنم …. من هر روز صبح پر انرژی بیدار میشوم زیرا تصمیم گرفته ام تحت هر شرایطی غرق در انرژی و احساسات خوب باشم…. آنقدر پر انرژی هستم که تمام جهان از انرژی من، شگفت زده میشوند …. اکنون با این حجم از انرژی، من کارهای بسیاری انجام میدهم و سریعتر به سمت اهدافم حرکت میکنم…. حال فوق العاده ای را به خاطر این تحول بزرگ تجربه میکنم و هرچه این حس انرژی را بیشتر در بدنم تصور میکنم، حس بهتری پیدا میکنم…. من عاشق روزهای آتی زندگی ام هستم چون انرژی در آنها موج میزند….

من همین اکنون تصور میکنم که شبها، بدن من دقیقا مانند یک باتری، شارژ میشود و بنابر این، وقتی از یک خواب فوق آرامش بخش شبانه بیدار میشوم، انرژی و حس خوب، بند بند وجودم را در بر میگیرد…. گویی تمام بدنم را یک هاله طلایی رنگ از انرژی، در بر میگیرد و گرمی آنرا کاملا احساس میکنم…. این موضوع باعث شده است که من حس خیلی خوبی را در زندگی ام تجربه کنم ….من درباره تک تک رویدادهای زندگی ام هیجان دارم… خود را تصور میکنم درحالیکه غذاهای سالم و آب مینوشم و همه اینها به من انرژی بیشتری میدهند…. خود را حین صحبت کردن با دیگران میبینم، درحالیکه یک لبخند پر انرژی روی لبهای من نقش بسته است و این حس بینظیر است…. همه، سطح انرژی من را می ستایند و درباره آن حرف میزنند…. این حس بینظیر در تمام طول روز همراه من است….

هر روز که از خواب بیدار میشوم، به شکل شگفت انگیز و غیر قابل توصیفی، انرژی بیشتری را تجربه میکنم …من برای همیشه احساسات منفی را پشت سر گذاشته و مشتاق آینده ای هستم که برایم بسیار هیجان بخش است…..من عاشق این هستم که زنده و پر انرژی ام ! “

خروج از هیپنوتیزم

”  من با شمارش تا 5، از خود هیپنوتیزم بیدار خواهم شد….من کاملا هوشیار و بیدار خواهم شد…..1….

روند افزایش هوشیاری من آغاز میشود…..2…

از محیط اطراف خود آگاه میشوم و آنرا حس میکنم….3

حس رضایت، امنیت و راحتی را تجربه میکنم….4

من درحال تجربه اثرات جالبی هستم …5

5…..5…..5……حس فوق العاده ای دارم و کاملا بیدار و هوشیارم ….  “صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع