1. شاه کلید شناخت عمیق ترین ابعاد وجودی دیگران، توجه به پیش انگاره ها در کلامشان است


افراد مختلف، به دلایل گوناگونی سعی در شناخت دیگران را دارند و درباره این موضوع سوال میکنند. این مقاله به ابزاری اشاره دارد که میتواند به شما کمک کند تا اعماق وجود دیگران را ببینید.

بیشتر بخوانید شاه کلید شناخت عمیق ترین ابعاد وجودی دیگران، توجه به پیش انگاره ها در کلامشان است

2. هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟


هرچند جامعه به شما یاد داده که با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود، اما در حقیقت شما خودتان، هر روز به انواع مختلفی، در ذهن خودتان، هزاران بار این بلا را سر خود می آورید و واقعیت هایی که در اصل حقیقت ندارند را ساخته و با آن زندگی را پیش میبرید.

بیشتر بخوانید هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟

3. تکنیک شگفت انگیز مصدر به جای جملات دارای ساختار، عبور هیپنوتیزمی از مقاومت خودآگاه حین خودهیپنوتیزم


هیپنوتیزم را میتوان هنر عبور بدون مقاومت از مقاومت ذهن خودآگاه(یا به زبان ساده همین صدای درونی و افکار منطقی شما)، و سپس دسترسی به ضمیر ناخودآگاه تعریف کرد. اما چطور میتوان خودهیپنوتیزم و تلقین هایی که به خود میکنید را قویتر کرد تا ساده تر وارد ذهن ناخودآگاهتان شوند ؟

بیشتر بخوانید تکنیک شگفت انگیز مصدر به جای جملات دارای ساختار، عبور هیپنوتیزمی از مقاومت خودآگاه حین خودهیپنوتیزم

4. آغاز به کار بخش جادوگر قدرت نامحدود، آیا فایلهای صوتی سابلیمینال و خود هیپنوتیزم واقعا موثرند ؟


مدتهاست که بسیاری از عزیزان به قدرت نامحدود پیام میدهند و به دنبال فایلهای سابلیمینال (Subliminal) و صوتهایی برای هیپنوتیزم کردن خود هستند تا بتوانند ضمیر ناخودآگاه خود را فقط با گوش دادن به این فایلها برنامه ریزی کنند و تغییرات مطلوب را ایجاد کنند. در حال حاضر سایتهای متعددی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده و فایلهای خود را به فروش میرسانند. اما آیا واقعا این فایلها کارآمد هستند و ادعاهای آنها صحت دارد !؟

بیشتر بخوانید آغاز به کار بخش جادوگر قدرت نامحدود، آیا فایلهای صوتی سابلیمینال و خود هیپنوتیزم واقعا موثرند ؟

5. مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟


در برخی موارد ممکن است بیماری سختی دچار شده باشید که لازمه مراحل درمانی آن، تحمل دردهایی شدید باشد. در اینصورت، مدیتیشن میتواند به خوبی به شما کمک کند تا درد ها را حس نکنید.

بیشتر بخوانید مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟

6. خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- پایان همیشگی آلرژیها


در این مقاله یک متن هیپنوتیزمی را به شما ارائه خواهم کرد که با هربار خواندن آن، ضمیر ناخودآگاه برنامه ریزی شده و با سرعت زیادی آلرژی شما کاملا از بین میرود.(مقاله اختصاصی کنترل ذهن خود با خود هیپنوتیزم)

بیشتر بخوانید خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- پایان همیشگی آلرژیها

7. خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با بیماریها


در این مقاله یک متن هیپنوتیزمی را به شما ارائه خواهم کرد که با هربار خواندن آن، سیستم ایمنی شما تقویت شده و دربرابر تمام بیماریها مقاوم خواهید شد.(مقاله اختصاصی کنترل ذهن خود با خود هیپنوتیزم)

بیشتر بخوانید خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با بیماریها

8. خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- افزایش سطح انرژی و اشتیاق


در مقاله ای مجزا به آموزش دقیق خود هیپنوتیزم با همه جزییات پرداختیم. در مقاله مذکور یادگرفتید که چطور میتوان برنامه های قدیمی را از ضمیر ناخودآگاه حذف کرد و برنامه های جدید رفتاری و احساسی را درون آن تزریق کرد. در این مقاله یک متن هیپنوتیزمی به شما ارائه خواهم کرد که با هربار خواندن آن، ضمیر ناخودآگاه شما بیشتر و بیشتر برنامه ریزی شده و سطح انرژی و اشتیاق شما در زندگی، افزایش خواهد یافت.

بیشتر بخوانید خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- افزایش سطح انرژی و اشتیاق

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی