خود هیپنوتیزم فقط توسط خواندن متن (بیدار و با چشمهای باز)- افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با بیماریها

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 35 ثانیه

در این مقاله یک متن هیپنوتیزمی را به شما ارائه خواهم کرد که با هربار خواندن آن، سیستم ایمنی شما تقویت شده و دربرابر تمام بیماریها مقاوم خواهید شد.(مقاله اختصاصی کنترل ذهن خود با خود هیپنوتیزم)

افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با بیماریها

در جایی ساکت و آرام نشسته و متن زیر را به آرامی برای خود بخوانید…. همچنین حین خواندن، میتوانید از قابلیت تصویر سازی ذهن خود نیز بهره ببرید…. این متن را با صدایی بسیار آرام زمزمه کنید….. :

” من اراده میکنم قدرت سیستم ایمنی بدن خود را برای جنگ با بیماریها تقویت کنم….

من میخواهم شاد و سلامت باشم و از یک زندگی موفق در همه ابعاد لذت ببرم…

من اکنون سیستم ایمنی بدن خود را تقویت میکنم تا در برابر هر نوع بیماری، سلامت من حفظ شود و این فوق العاده است !

من بدن خود را همچون یک امپراطوری تصور میکنم… من دوست دارم این قلمرو همیشه سالم و پر انرژی باشد…من پادشاه قلمرو خود هستم و من، رهبر ارتش پرتعداد سلولهای جنگجوی بدن خود هستم…اکنون تصور میکنم که سلولهای ویژه ای را با شمشیر به سمت ویروسها و عوامل بیماری زا اعزام میکنم و آنها با دستور من، سرتاسر قلمرو را از هرگونه عوامل بیماری زا پاک میکنند….

آنها تفاوت میان سلولهای بیماری زا و سلولهای سالم را میدانند و با مهارت تمام، عوامل بیماری زا را از بین میبرند…حال که سربازان من عوامل بیماری زا را از پا درآورده و کمی خسته شده اند، به آنها فرمان آرامش و استراحت و صلح ارسال میکنم و با خوردن مواد غذایی سالم و میوه ها، به آنها انرژی مجدد میدهم…بدین ترتیب آنها استراحت میکنند و با هر ثانیه استراحت و مصرف میوه ها، آنها دوباره مانند یک باطری شارژ میشوند و برای جنگ بعدی آماده میشوند…آنها هرلحظه آماده جنگ هستند و اتحاد آنها در برابر عوامل بیگانه بینظیر است و من عاشق این هستم !

سلامت من مهم است…زیرا من مهم هستم….من فرد توانا و منحصر به فردی هستم و قدر این را میدانم…من لایق این هستم که سالم و موفق باشم…من حس خوبی به خود دارم…جهان جای بهتری است زیرا من در آن وجود دارم…من فرد خوبی هستم و لایق این هستم که بهترینها را دریافت کنم…من لایق این هستم که با بدن خود، خوب رفتار کنم و سلامت آنرا، که امپراطوری وجود من است، به خوبی حفظ کنم….

من به خود اجازه میدهم که یک سیستم ایمنی بینقص و سالم داشته باشم…سیستم ایمنی من بی نقص کار خواهد کرد…ذهن و بدن من در میلیونها سال تکامل یاد گرفته است که چطور در هر شرایطی سلامت مرا حفظ کند…سربازان جنگجوی بدن من، فقط نیاز به اعتماد عمیق من دارند تا کار خود را به بهترین شکل انجام دهند… و من قدردان این ویژگی خارق العاده وجود خود هستم….

ذهن من همین اکنون تمام فعالیتهای لازم برای ایجاد سلامت کامل را آغاز میکند…ضمیر ناخودآگاه من به خوبی میداند چطور باید سلامت مرا حفظ کند….من عاشق سلامت و حس بینظیری هستم و هم اکنون آنرا در سرتاسر بدن خود احساس میکنم…. “

خروج از هیپنوتیزم

”  من با شمارش تا 5، از خود هیپنوتیزم بیدار خواهم شد….من کاملا هوشیار و بیدار خواهم شد…..1….

روند افزایش هوشیاری من آغاز میشود…..2…

از محیط اطراف خود آگاه میشوم و آنرا حس میکنم….3

حس رضایت، امنیت و راحتی را تجربه میکنم….4

من درحال تجربه اثرات جالبی هستم …5

5…..5…..5……حس فوق العاده ای دارم و کاملا بیدار و هوشیارم ….  “صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع