هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 21 ثانیه

هرچند جامعه به شما یاد داده که با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود، اما در حقیقت شما خودتان، هر روز به انواع مختلفی، در ذهن خودتان، هزاران بار این بلا را سر خود می آورید و واقعیت هایی که در اصل حقیقت ندارند را ساخته و با آن زندگی را پیش میبرید.

هیپنوتیزم چیست ؟

هیپنوتیزم به زبان ساده، علم ساخت واقعیت ها یا به عبارتی، واقعیت بخشیدن به چیزهایی است که ذاتا حقیقت ندارد. مثلا کسی که پس از پایان رابطه عشقی اش، مدام برای خود تکرار میکند که : “من دیگه کارم تمومه و تا آخر عمر عشقی رو تجربه نخواهم کرد و زندگی برام سیاهه.” ، در حقیقت، با تلقین مکرر این جمله در طی روز، در حال هیپنوتیزم کردن خود، و در حال ساخت و شکل دادن واقعیتی برای خودش است که در آن واقعیت، یک دروغ(من دیگه زندگیم سیاه شد)، به حقیقتی قابل تجربه با کلی شواهد، در زندگی اشت تبدیل میشود !! یعنی وقتی شما وارد یک تونل واقعیت میشوید و واقعیتی را برای خود شکل میدهید، از آن پس همه چیز واقعا همانطور میشود ! و این کاریست که همواره در طی روز و در ذهنتان، با خود انجام میدهید. یک دروغ را آنقدر تکرار میکنید که تبدیل به حقیقتی قابل تجربه برای شما میشود.

سختی تشخیص دروغهایی که برای خودتان مدام تکرار میکنید تا اینکه به حقیقت زندگی شما تبدیل میشوند، در این است که وقتی روی آنها هیپنوتیزم شده باشید، دیگر دروغ به نظر نمیرسند و تبدیل به حقیقتی قابل تجربه برای شما خواهند شد و حتی ذهنتان از آنها دفاع خواهد کرد و کلی شواهد برایشان خواهد آورد ! در واقع جامعه به شما یاد میدهد که “با حلوا حلوا گفتن، دهن شیرین نمیشه”. اما هیپنوتیزم میخواهد همین را بگوید که اتفاقا اگر نوع حلوا حلوا گفتن شما اصول خاصی داشته باشد و هیپنوتیزمی باشد، دقیقا دهانتان شیرین هم میشود و حتی با اینکار، از نظر قانون جذب، فرکانسها و ارتعاشات، شیرینی حقیقی را نیز جذب زندگی خود میکنید. به عنوان یک تجربه عملی، همین الان برای لحظاتی کاملا روی “لیموترش آبدار و لواشک آلوی خیلی ترش !” متمرکز شوید و چند بار این جمله را بخوانید. همانطور که میبینید، حتی فقط حرف زدن از یک چیز نیز شما را تا حدی روی آن هیپنوتیزم کرده و مثلا در مثال بالا، دهانتان آب میفتند. با اینکه نه لیمویی هست، نه لواشکی !

همینجاست که یادگیری علم هیپنوتیزم اهمیت میابد. و اثر گذاری هیپنوتیزم به دو شکل خواهد بود. یکی اینکه حقیقتا تجربه شما از زندگی را تغییر میدهد و دیگری اینکه هیپنوتیزم به شما کمک میکند تا وارد تونلهای واقعیتی شوید که قوانین دیگری بر آن حاکمند، مثلا خواندن فکر دیگران لزوما یک چیز عادی و نرمال نیست. اما میتوانید با مدتی تمرکز روی آن، عملا وارد تونل واقعیتی شوید که در آن میتوانید این کار را به سادگی انجام دهید. این قدرت هیپنوتیزم و تونلهای واقعیت است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع