قدرت کلمات را دست کم نگیرید، آنها میتوانند ساختار مولکولها را تغییر دهند

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 2 ثانیه

اگر اولین باری است که این تصاویر را میبینید، احتمالا نتوانسته باشید حدس بزنید که آن ها تصاویر مولکولهای آبی هستند که هر روز می نوشیم. این چهار تصویر ساختار مولکولی چهار نمونه آب که در معرض اثرات خارجی فرار گرفته اند، را نشان می دهد. دانشمند باهوش، دکتر Emoto بعضی تست ها را بر روی نمونه ها انجام داد و نتایج ، نشان دهنده ی ساختارهای مولکولی متفاوتی بود که در تصویر مشاهده میکنید.در ادامه مطلب همراه باشید !

دکترEmoto دقیقا چه کاری بر روی آب انجام داد؟

 او فقط چند کلمه را ، در کنار هر نمونه از آب آشامیدنی زمزمه کرد و ساختار آب بخاطر آن کلمات تغییر کرد ! این مقاله را مطالعه کنید تا بیشتر درباره قدرت کلمات بدانید.

آیا قدرت کلمات را میبینید ؟

نمونه ی بالا و سمت چپ یک نمونه معمولی از آبی است که می نوشیم. تصویر بالا و سمت راست ، همان نمونه است بعد از اینکه چندین کلمه مثبت با صدای بلند کنار آن گفته  شده است. تصویر پایین و سمت چپ ، ساختار مولکولی نمونه ای است که کنار آن عبارت “تو حال منو بهم میزنی” گفته شده است.

تصویر پایین و سمت راست ، ساختار مولکولی آبی است که برای آن ، آهنگ Heavy Metal گذاشته شده است ! ( قصد قضاوت درباره کسانی که علاقمند این سبک موسیقی هستند را نداریم و فقط نتایج تحقیقات را مطرح کرده ایم)

چون این کلمات و عبارات به زبان ژاپنی ذکر شده است به نظر می رسد که این انرژی کلمات شخصی که سخن می گوید است که می تواند دلیل تغییر ساختار مولکولی آب باشد، نه خود کلمات. زیرا آب نمی تواند ژاپنی صحبت کند و ژاپنی بفهمد 🙂

جمع بندی : کلمات قدرتمند هستند!

کلمات بد اثر منفی بر روی ساختار آب می گذارد در حالی که کلمات خوب ، مثبت و انرژی بخش ، کمک می کند که کریستال های آب شکل زیبایی پیدا کنند !

اکنون ممکن است بپرسید که این موضوع چه تاثیری در ارتباط من با دیگران دارد؟

واقعیت این است که حدود 70% از بدن شما از آب تشکیل شده است.

و اکنون احتمالا توانسته اید به یک جمع بندی درست برسید !

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع