رازی بسیار کمیاب از قدرت نامحدود، برای اینکه پله های رشد را با سرعتی باور نکردنی طی کنید

زمان لازم برای مطالعه : 3 دقیقه و 47 ثانیه

نوشتن این مقاله زمانی به ذهنم رسید که یکی از قدرت نامحدودیها پرسیدند که : “قویترین و پیشرفته ترین راه حل میانبری که میتوانید به دیگران یاد دهید که به سرعت بتوانند به سطوح بالاتر رشد و تحولات بزرگ در زندگیشان دست پیدا کنند چیست ؟”.

میخواهید یک شبه ره صد ساله بروید ؟

آنچه که در این مقاله مطرح میشود، چیزی است که در تمام طول عمر خود، هرگز آنرا نشنیده اید و حتی اگر چیزی هم درباره آن بصورت پراکنده شنیده باشید، مطمئن باشید که در این مقاله قرار است مفهومی بسیار عمیق تر را دریافت کنید. نکته ای که حاصل تجارب شخصی بسیار عمیق و چندین ساله در زمینه هیپنوتیزم در سطح فوق حرفه ای و سالها تلاش و مطالعه است. پس به خوبی به آن دقت کنید.

نکته ای که قرار است به شما آموزش داده شود، بسیار ساده است. اما قویترین ابزاری است که میتواند در اختیار شما قرار گیرد و تمام زندگی شما را متحول کند(البته اگر به دقت به آن گوش کنید). برای اینکه راه صد ساله را یک شبه طی کنید، کافیست به ابزار زبان و نحوه استفاده از آن دقت کنید و پیشفرضهای آنرا کنار بزنید. به همین سادگی !

وقتی پس از سالها مطالعه و رشد و تحقیق و… ، امروز به ابزار کلام و زبان نگاه میکنم، چیزهایی در لایه های پنهان تر آن میبینم که در سطوح هوشیاری پایین تر و توسط عموم مردم، هرگز دیده نمیشود. اگر بخواهیم یک تشبیه کامپیوتری را به کار ببریم، باید گفت مردم عادی، در سطح نرم افزارها، اینترنت و برنامه ها کار میکنند ! آنها از اینترنت و نرم افزارها و…فقط چشم بسته استفاده میکنند و اصلا آگاه نیستند که طراحان باهوش تر، در لایه های عمیق تر طراحی این بازی یا نرم افزار، در حال انجام چه کارهایی هستند و چه بلاهایی بر سر آنها میاورند(مثلا جمع آوری اطلاعات، سرقت اطلاعات، و…) ! آنها آنقدر غرق در این بازیها و نرم افزارها میشوند و حتی به تسلط خود به آنها افتخار میکنند که خیلی چیزها را در لایه های عمیق تر نمیبینند ! در تشبیه کامپیوتری به کار برده شده، مردم از این غافل هستند که خود ساختار اولیه این سیستم(تلگرام، ویندوز، مک و…)، یا حتی خود این سیستم اینترنت، چطور معماری و کدنویسی میشود !؟ چه کسی و چگونه آنرا نوشته است ؟ چه محدودیتهایی دارد ؟ و یا حتی مشخصات سخت افزار کامپیوتر مورد استفاده شان چیست !؟ مردم عادی با اینها کاری ندارند !!! فقط از آنها استفاده میکنند ! و دقیقا در همین حال است که تمام محدودیتها در لایه های عمیق تر(تلگرام، ساختار اینترنت، سیستم عامل، قدرت سخت افزار و…) هر لحظه در حال اثر گذاری بر زندگی آنهاست(بدون اینکه لزوما به این اثرات هوشیار باشند) ! بسیار جالب است که مردم در سطوح هوشیاری پایین تر، هرگز به این ساختارهای پایه تر کاری ندارند ! اما ذهن های باهوش تری وجود دارند که آنها را میسازند و سایر مردم فقط به یک استفاده کننده آنها تبدیل میشوند و بدون اینکه آگاه باشند، هر ثانیه در حال پذیرفتن کل محدودیتهای حاصل از آن ساختار اولیه و خاص  طراحی شده هستند ! دقت کنید که در حال بدگویی از این ساختار های کارآمد و تسهیل کننده نیستیم، بلکه فقط قرار است شما با یک مثال هوشیار شوید که ساختار های مختلف، محدودیتهای ذاتی مختلفی دارند که شما با استفاده ناآگاهانه از آنها، بصورت غیر مستقیم تمام آنها را میپذیرید.

اما این مبحث چه ربطی به طی کردن یک شبه ره صد ساله دارد !؟ اگر میخواهید به سرعت مسیر رشد را طی کنید، به پیشفرضها و لایه های عمیق تر رفتارها و حتی نحوه استفاده خود از ابزار کلام و زبان دقت کنید. زیرا این چیزی است که هیچ کس به آن توجه نمیکند و همه فقط در دام آن افتاده و مصرف کننده آن هستند و تمام محدودیتهای آن نیز بر سرشان می آید ! مثلا وقتی میگویید “فردا پیش تو خواهم آمد”، آیا دقت دارید که چه حجمی از پیشفرضها را پذیرفته اید ؟(۱٫ زمان وجود دارد ۲٫ مکان وجود دارد ۳٫ من و تو از هم مجزا هستیم). دقت کنید که نکته جالب این است که اگر این ۳ نکته ذکر شده را عموم مردم بخوانند، خواهند گفت : ” خب ! واضح است که زمان و مکان وجود دارد(در حالیکه در حقیقت حتی علم نیز چنین چیزی را رد میکند) !!!” و همین، نشان میدهد که ذهن های باهوش تری که سازنده لایه های عمیق تر واقعیتی که در حال حاضر تجربه میکنید هستند، چقدر استادانه کار خود را انجام داده و تونل واقعیتی را برای شما شکل میدهند که در حال حاضر به حقیقت قطعی شما(از نظر خودتان) تبدیل میشود!!! و دقیقا به همین علت هم هست که مردم عادی از قابلیتهایی مانند تله پاتی و… محروم اند، زیرا روزانه هزاران پیشفرض را مورد استفاده قرار میدهند، بدون اینکه از آن اطلاعی داشته باشند(دقیقا مثل کسی که بدون شناخت ساختار پایه و نحوه کد نویسی یک سیستم عامل یا سخت افزار یک کامپیوتر، فقط مصرف کننده آن میشود و در نتیجه تمام محدودیتهای آن نیز بر سرش از ناکجا آباد نازل میشود و اسمش را سرنوشت میگذارد !

شما میتوانید از ساختار ها و لایه های پنهان تر آنچه استفاده میکنید(مثلا زبان و کلام)، بی اطلاع باشید، البته به شرطی که عواقب آن را هم قبول کنید ! مثال : “یک کشور که در استفاده از سیستم عامل و نرم افزار های آن، بسیار رشد کرده است، همواره تحت سلطه ی شرکتی خواهد بود که لایه های عمیق تر را میسازد(سخت افزار کامپیوتر، و حتی خود نرم افزارها). در حقیقت چه بسا در حالیکه شما در حال لذت بردن در سطوح بالاتر(نرم افزار، برنامه ها و…) هستید و به تسلط خود به آنها افتخار میکنید، سازندگانی باهوش در حال سرقت اطلاعات شما  یا کنترل و تغییر پردازشهای شما از لایه هایی عمیق تر باشند(سیستم عامل، سخت افزار و…). و این چیزی است که حتی به ذهن مردم عادی هم نمیرسد !

برای رشد بسیار سریع، باید تمرکز خود را روی ابزار “زبان” و پیش انگاره های آن ببرید. باز هم تاکید میکنم که آنچه گفته میشود، فقط با داشتن یک تسلط بسیار عمیق در علم هیپنوتیزم، متافیزیک، فیزیک کوانتوم و…درک میشود و به همین علت در حال شنیدن آن از قدرت نامحدود هستید. از همین امروز هرچه که با خود یا به دیگران میگویید را به دقت و هوشیارانه نگاه کنید و پیشفرضهایش را بیابید. وقتی به خود میگویید: “من در آینده باید به فلان هدفم برسم”، کاملا آگاه باشید که قبل از هرچیز، پیشفرض کرده اید که آن چیز، در حال حاضر در زندگی شما وجود ندارد(در نتیجه تونل واقعیتی برای شما ساخته میشود که به آن چیز نرسید) ! و زمان را نیز پیشفرض کرده اید(یعنی باید زمان بگذرد تا به آن چیز برسید). حال سوالی که مطرح میشود این است که : “خب ! به فرض من اینها را هم پیشفرض نکنم ! چه فرقی دارد ! آن چیز که میخواهم اینجا نیست اول و آخر !” ، و دوباره همین حرف نشان میدهد چقدر ناهوشیاری به شما غلبه کرده است. دقیقا مانند خوابهایی که میبینید و در خواب حتی یک درصد هم احتمال نمیدهید که خودتان خالق آن خواب باشید اما حقیقت همین است !! حقیقت این است که پیشفرضها هستند که زندگی شما را شکل میدهند و شما خود خالق آنچیزهایی که با آنها مواجه میشوید هستید. فقط مشکل اینجاست که بخش بزرگی را بصورت ناهوشیارانه رقم میزنید. اگر میخواهید رشد بسیار سریع را تجربه کنید، حین استفاده از کلام و در حرفهایی که به دیگران یا به خود میزنید، به پیشفرضها دقت کنید و فقط چیزهایی را پیشفرض کنید که میخواهید در همین لحظه و در زندگیتان باشند. اگر بتوانید برای مدتی اینگونه زندگی کنید، حتی در یک هفته، رشدی را تجربه خواهید کرد که وقتی به هفته پیش خود نگاه کنید، شوکه شوید و آنقدر رشد کنید که خود را نشناسید.

توجه ! زبان پر از پیشفرضهای ناکارآمدی است که بسیاری از آنها را شما هرگز نمیبینید(زیرا نیاز به علم هیپنوتیزم دارد)، پس یا سکوت کنید(مدیتیشن) یا برای مدتی کاملا هوشیارانه به پیشفرضها توجه کنید تا بتوانید از سلطه و کنترل آنها بر زندگی خود جلوگیری کنید. عشق بی پایان به شما قدرت نامحدودیهای عزیز.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%