ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟


اگر بخواهیم کمی بدبینانه نگاه کنیم(دقت کنید که کمی بدبینی نیز هیچ عیبی ندارد، به شرطی که آگاه باشیم این هم فقط یک زاویه دید است نه حقیقت مطلق)، باید بگوییم معمولا کمتر کسی از مردم عادی، میتواند به سطوح بالاتر رشد و ثروت و…دست یابد(با این وجود عده زیادی هم موفق میشوند). در این مقاله به علت این موضوع خواهیم پرداخت و راه حلها را به شما نشان میدهیم.

چرا مردم عادی، عادی میمانند ؟

وقتی در این مقاله از مردم عادی حرف میزنیم، منظور کسانی است که سطح معمول و رایجی از زندگی، ثروت، رابطه عشقی و… دارند و یک فرد معمولی در جامعه محسوب میشوند. بدیهی است این فرد معمولی هم مانند همه، آرزوها، خواسته ها و اهدافی دارد. و این مقاله دقیقا قرار است به شما بگوید مانع شما در رسیدن به این اهداف چه چیزی بوده است.

انسان متولد شده در جامعه امروز(تفاوتی نمیکند در چه کشوری)، از لحظه تولد به دام رسومات، باورها، حرفها و طرز فکرهای عده ای باهوش تر می افتد و تمام زندگی او، عملا همانطور که آنها میخواهند جهت دهی میشود. چه لباسی بپوشد یا نپوشد، چه مسیری را در زندگی طی کند یا نکند، چه چیزی خوب و چه چیزی بد است،  چه طرز نگاه و باورهایی داشته باشد، خدا را چگونه ببیند یا اصلا به آن باور داشته باشد یا نه، جهان هستی را چگونه ببیند یا نبیند، در دانشگاه چه رشته ای بخواند و چه رشته ای نخواند، حتی اینکه ماستی که از سر کوچه میخرد تولید چه شرکتی و چه برندی باشد و چه چیزی بخرد و حتی چه زمانی آن چیز را بخرد یا اصلا فلان برند را نخرد، و هزاران ظرافت دیگر، همه و همه چیزهایی هستند که ذهن هایی باهوش تر، دائما به ذهن افراد معمولی جامعه تزریق میکنند. انگار مردم معمولی مانند عروسک هایی بیچاره و بی اراده هستند که عده ای باهوش تر، آنها را عروسک گردانی میکنند. این ذهن های باهوش تر، همواره از دید شما نهان هستند یا اینکه ممکن است از سیاست مداران، ثروتمندان یا افراد مختلف در جامعه باشند(حتی میتواند یک شرکت تولید ماست باشد که میخواهد ماستش را به شما بفروشد!) و جالب اینکه معمولا در پشت پرده باقی میمانند و شما هرگز تصور نمیکنید که آنها هستند که زندگی عموم را اینگونه بالا و پایین میکنند. ممکن است سوال کنید ابزار این افراد برای کنترل شما چیست ؟ پاسخ همان ارزشمندترین علمی است که عمیق ترین اسرار خلقت و بودن در همین لحظه نیز در آن تجمع میابد، یعنی علم و اصول هیپنوتیزم و اثر گذاری و کنترل ذهن(هیپنوتیزم، آنچیزی که در فیلمها دیده اید نیست ! بحثی عمیق تر است). این عده آنقدر قدرت دارند که قیمتهای اجناس موجود در بازار را بالا پایین کنند(با دستکاری “عمدی” ذهن افراد و با هدف افزایش عطش و تقاضا برای یک جنس خاص). این ذهن های باهوش، حتی قادرند دقیقا نوعی از سبک زندگی را به ذهن افراد تزریق کنند که باعث تولید بیشترین منافع و سود برای خودشان میشود. اینها دقیقا مانند یک شرکت ظاهرا موجه در زمینه سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته هستند(که همه تصور دارند برای فراهم سازی امنیت آمده اند)، ولی برای اینکه فروششان بیشتر شود، خودشان شبها کلاه سیاه به سر کرده و به دزدی از خانه های مردم میروند تا حس نا امنی و ترس از مورد سرقت واقع شدن، در ذهن عموم مردم شیوع یافته و در نتیجه مردم به سرعت بروند و از فروشگاه خود آنها سیستم های امنیتی بخرند و فروششان بیشتر شود(هدف اصلی شان همین است) !.

پس از نوشتن این تعداد مقاله(بیش از 900 مقاله صوتی و متنی) در بیش از 2 سال، در قدرت نامحدود، آنچه میتوان گفت، این است که اگر عموم قصد دارند از کنترل این عده خلاص شوند و خودشان در کنار همین ذهن های باهوش تر بنشینند و سپس زندگی عموم را نیز به زیباترین شکل جهت دهند، چاره ای جز آشنایی به علم هیپنوتیزم ندارند. دقت کنید منظور، علم هیپنوتیزم کلاسیک و خواباندن یک فرد روی تخت با نوسان یک آونگ(آنطور که فیلمها نشان میدهند) نیست ! بلکه اصول ظریف اثر گذاری و تکنیکهای روزمره و کارآمد هیپنوتیزم است که روزانه هزاران بار به ذهن شما تزریق میشود و رسانه های مختلف در سرتاسر جهان، استاد اجرای آن هستند. و جوری تکنیکها را اجرا میکنند که روحتان نیز خبردار نمیشود اما تمام زندگیتان بی آنکه بدانید، تحت تاثیر قرار میگیرد. تا زمانی که علم هیپنوتیزم را یاد نگیرید و هوشیاری خود را افزایش ندهید، غیر ممکن است بتوانید از سطح عادی جامعه خارج شوید. زیرا گویی تک تک آنچه در جامعه میبینید، فقط سیستمی کاملا مسموم و طراحی شده برای منافع عده ای باهوش تر است(قرار نیست بدبین شوید ! قرار است آگاه شوید !). و نجات از این چرخه که تماما مسموم است، فقط با آگاهی به تکنیکهایی است که آنها برای کنترل ذهن شما به کار میگیرند ممکن است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع