معرفی هیپنوتیزم لیوان پرآب برای تاثیر گذاری روی کیفیت رانندگی خود یا دیگران و ارتقای آن

driving-holiday-road-trip-compressor
زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 45 ثانیه

شما میتوانید با روشی به سبک قدرت نامحدود، از هیپنوتیزم یا به شکل دقیق تر خود هیپنوتیزم، برای ارتقای کیفیت رانندگی خود یا فردی مشخص، بهره ببرید.

معایب شتاب

هرچند قدرت نامحدود سرعت بالای رانندگی را خطرناک دانسته و آنرا باعث تصادفات مختلف میداند، با این وجود تصمیم گیری درمورد آنرا به خودتان واگذار میکنیم.

چیزی که در مورد آن صحبت خواهیم کرد، شتاب است. شتاب داشتن و حرکات شتاب دار، معایب منفی زیادی برای شما و خودروتان دارد که باعث میشود به شما توصیه کنیم، برای داشتن یک رانندگی ایمن و سطح بالا، آنرا از سبک رانندگی خود به کلی حذف کنید(البته در برخی موارد، شتاب میتواند باعث فرار شما از خطر و حفظ جان شما و مسافرین شود).

بسیاری از مقامات در سطح جهان، دارای دستگاه شتاب سنج هستند و برای آزمودن راننده خود، میانگین شتاب ایجاد شده در مسیری مشخص را میسنجند. اگر این شتاب زیاد باشد، فرد به عنوان راننده مقامات، انتخاب نخواهد شد. همچنین در گذشته، از یک لیوان پر از آب استفاده میشد و پس از طی کردن مسیر مشخصی، اگر آب، اصلا نمیریخت، فرد به عنوان راننده ای ماهر، و برای مقامات انتخاب میشد. لازم به ذکر است که چه بسا فرد همواره سریع براند، اما شتاب بسیار کمی داشته باشد. داشتن شتاب کم، نیازمند افزایش سطح هوشیاری حین رانندگی است به همین علت ارزشمند است.

برخی دیگر از معایب شتاب عبارتند از :

  1. استهلاک بالاتر قطعات خودرو
  2. ایجاد فضایی پر تنش برای مسافران
  3. افزایش احتمال تصادف، زیرا سایر خودرو ها به سختی میتوانند رفتارهای شما را پیش بینی کنند
  4. افزایش خستگی راننده و مسافرین در مسیری ثابت
  5. مصرف سوخت بالاتر

 معرفی هیپنوتیزم لیوان پرآب قدرت نامحدود

به سوال زیر که توسط یکی از همراهان قدرت نامحدود مطرح شد، توجه کنید :

” یکی از نزدیکانم، رانندگی بسیار بد و خطرناکی دارد، چطور میتوان ضمیر ناخودآگاه او را برای یک رانندگی با کیفیت تر و ایمن تر برنامه ریزی کرد ؟ با تشکر از مقالات همیشه کمیاب و متفاوت شما که در زندگی ام بسیار موثر بوده است “

پاسخ : باتشکر از شما، وقتی این سوال را خواندم، نگاهی به جعبه ابزار هیپنوتیزم در ذهن خود کردم و تصمیم گرفتم یکی از ابزارها و تکنیکهای قدرتمند را که بعضا و در شرایط مشابه، از آن استفاده کرده ام، برای اولین بار، به شما آموزش دهم.

با استفاده از این نوع خود هیپنوتیزم، شما  ضمیر ناخودآگاه خود(یا دیگران) را طوری برنامه ریزی خواهید کرد که حرکات شتابدار را به کلی حذف کرده و بدین ترتیب یک رانندگی فوق العاده نرم و روان را تجربه خواهید کرد. همچنین این خود هیپنوتیزم باعث درگیر کردن ضمیر خودآگاه شما میشود. بنابر این برای کسانیکه در شروع یادگیری رانندگی هستند(یعنی بلدند اما مدام استرس میگیرند و خراب میکنند)، بسیار مفید خواهد بود. زیرا باعث درگیر شدن ضمیر خودآگاه شده و بنابر این مهارت رانندگی که در ضمیر ناخودآگاه شما ضبط شده است، اجرا خواهد شد و در حقیقت روی سیستم کنترل اتوماتیک خواهید رفت.(مقاله مربوط به روانشناسی کوهنوردی را نیز بببینید)

اعمال هیپنوتیزم روی ضمیر ناخودآگاه خود(خود هیپنوتیزم لیوان پر آب)

به آرامی پشت فرمان نشسته و چند نفس عمیق بکشید، سرعت همه بدن خود و حتی افکار خود را برای چند دقیقه آهسته کنید. حال تصور کنید یک لیوان پر از آب، در درون خودرو(در گوشه نگاه شما) وجود دارد. سپس و در ادامه، حتی با دست خود، بصورت فیزیکی درگیر آن شده و وارد تونل واقعیت آن شوید و آنرا کاملا در مقابل خود احساس کنید. اگر طوری رانندگی کنید که این آب سرریز شود، درون خودروی شما خیس خواهد شد. پس پیغام این تصور برای ضمیر ناخودآگاه شما، این خواهد بود که باید شتاب به حداقل برسد. چشمان خود را بسته و کاملا روی این ایده، برای چند دقیقه کوتاه تمرکز کنید.(برای تقویت این ایده میتوانید چند بار از لیوان پر از آب واقعی استفاده کنید البته نیازی به این کار نیست)

اگر تسلط زیادی روی هیپنوتیزم و تکنیکهای آن نداشته باشید، ممکن است نیاز به چند بار تمرین مجدد نیز داشته باشید.

با تمرکز روی این ایده خواهید دید که رانندگی شما بسیار روان شده و از همه مزایایی که ذکر شد، بهره مند میشوید.

القای هیپنوتیزم روی شخص دیگر(روی راننده)

اگر یکی از نزدیکان شما، که در اکثر اوقات به عنوان مسافر و در کنار او هستید، بی احتیاط رانندگی میکند، شما میتوانید از این تکنیک برای القای این ایده در ضمیر ناخودآگاه او، و تاثیر گذاری بر کیفت رانندگی اش استفاده کنید.

با این تفاوت که در تاثیر گذاری روی دیگران، شما باید برای چندبار، از یک لیوان پر از آب واقعی استفاده کنید و حین صحبت با او درباره مسائل مختلف، ضمیر ناخودآگاهش را با این ایده بمباران کنید. مثلا باید همزمان با مشغول کردن ضمیر خودآگاه او، با زبان بدن خود این ایده را منتقل کنید که یک لیوان پر آب وجود دارد و هنگامیکه رانندگی پر شتابی را به نمایش گذاشت، زبان بدن خود را طوری تغییر دهید که گویی مقداری آب به درون خودرو ریخته است. البته دقت کنید که اصلا نباید در اجرای این مساله، اغراق کنید. پیغامهای نهان شما باید با ظرافت تزریق شوند.

استفاده از لیوان پر از آب، ضروری نیست. در واقع شما میتوانید با زبان بدن خود، به ذهن فرد طوری القا کنید که گویی یک لیوان پر از آب وجود دارد، اما اینکار نیاز به مهارت بالاتر شما دارد(مقالات اختصاصی قدرت نامحدود) به همین علت وجود یک لیوان فیزیکی و حقیقی میتواند کار شما در تاثیر گذاری بر ذهن فرد مقابل را ساده تر کند.

لازم به ذکر است که برای اجرای بینقص و بدون شکست این تکنیک بر روی دیگران و حتی خودتان، شاید بخواهید نگاهی به مقالات هیپنوتیزم گفتاری، هیپنوتیزم کلاسیک، پیغامهای نهان و Pacing and Leading، و حتی مقاله سارقین هیپنوتیست بیاندازید. البته این توصیه فقط برای کسانی است که میخواهند به یک استاد تمام در کنترل ذهن خود یا دیگران تبدیل شوند. همچنین میتوانید از سرویس مشاوره تخصصی قدرت نامحدود یا دوره های آن بهره ببرید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)
0%