1. شما ثروتمند نیستید چون آنقدرها به آن اولویت نداده اید و تمرکز کافی روی آن نداشته اید و به حدکافی آنرا نخواسته اید !


خواستن یک چیز یک موضوع است، اما اولویت دادن به آن و تمرکز صرف کردن روی آن موضوعی کاملا متفاوت است. در این مقاله خواهید شنید که چرا ثروتمند نیستید !

بیشتر بخوانید شما ثروتمند نیستید چون آنقدرها به آن اولویت نداده اید و تمرکز کافی روی آن نداشته اید و به حدکافی آنرا نخواسته اید !

2. اگر پول و ثروت با زحمت به زندگیتان وارد میشود، خودتان اینطور خواسته اید


آیا دقت کرده اید خیلیها حتی در سطح ذهنی، به خود اصلا اجازه نمیدهند که ورود بی زحمت و ساده ثروت و پول را تجربه کنند ؟ و دقیقا به همین علت است که اکثریت جامعه در تمام طول عمرشان، دائما در تلاشی سخت برای کسب در آمد هستند.

بیشتر بخوانید اگر پول و ثروت با زحمت به زندگیتان وارد میشود، خودتان اینطور خواسته اید

3. کارهای روزمره خود را تسهیل و تا حد ممکن اتوماتیک سازی کنید، تولید ثروت سریع ولی ناپایدار، در مقابل تولید ثروت ماندگار !


خیلی از افراد ممکن است این دید را نسبت به خود داشته باشند که در انجام کارها یا رسیدن به اهدافشان خیلی تنبل هستند. اما در حقیقت اکثریت مردم بسیار بسیار کاری اند و از بس سر موضوعات بی ارزش تلاش و کار کرده و خود را خسته میکنند است که در انجام سایر کارهایشان نیز حس خستگی دارند و تنبل میشوند. اما چطور میتوان این مشکل را برای همیشه پایان داد !؟

بیشتر بخوانید کارهای روزمره خود را تسهیل و تا حد ممکن اتوماتیک سازی کنید، تولید ثروت سریع ولی ناپایدار، در مقابل تولید ثروت ماندگار !

5. تمام مسیر رشد و ثروت و خوشبختی در زندگی، مسیر افزایش حس عزت نفس و ارتقای حس ارزش درونی شماست


باور دارید که چقدر می ارزید و لایق چه چیزی هستید ؟ صبر کنید، لطفا با صداقت و دقت کامل پاسخ این سوال را دهید. زیرا پاسخ به این سوال نقش مهمی در زندگی شما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید تمام مسیر رشد و ثروت و خوشبختی در زندگی، مسیر افزایش حس عزت نفس و ارتقای حس ارزش درونی شماست

6. نوعی از اشتیاق که عامل قطعی ثروت و موفقیت است دقیقا چگونه است !؟


در مقالات قبل، به اهمیت اشتیاق در موفقیت و رسیدن شما به خواسته مورد نظرتان، اشاره داشته ایم. با این وجود، در این مقاله با جزییات بیشتر و به شکل عمیقتر، اشاره خواهد شد که دقیقا چه نوع اشتیاقی معجزه آسا و عامل قطعی رسیدن شما به موفقیت و خواسته هایتان است و در حال حاضر چه چیزی اجازه نمیدهد که این اشتیاق به جریان افتد و نحوه حل این مشکل چیست؟

بیشتر بخوانید نوعی از اشتیاق که عامل قطعی ثروت و موفقیت است دقیقا چگونه است !؟

7. روش های دریافت بازخورد(Feedback) و امکان نظارت لحظه به لحظه چیزهای مختلف در زندگیتان را افزایش دهید


بازخود یا Feedback در هر عملیات یا موضوعی، میتواند به معنای انعکاس یا نتایج حاصل از یک تغییر تلقی گردد. مثلا، زنگ و پیامک بانک، که به محض کسر مبلغی از حساب شما، به شما ارسال میگردد، یک نوع Feedback است که به شما بصورت لحظه به لحظه، نمایش میدهد که چه مبالغی از حساب شما کم میشود. نکته طلایی که این مقاله به شما آموزش خواهد داد، اهمیت افزایش و گسترش Feedback ها در بخشهای مختلف زندگیتان است. زیرا اصولا اگر بازخورد یا (Feedback) های متعدد، کافی و دقیق وجود داشته باشند، در هر موضوعی به مرورزمان، مهارتهای کافی را بصورت ناخودآگاه یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید روش های دریافت بازخورد(Feedback) و امکان نظارت لحظه به لحظه چیزهای مختلف در زندگیتان را افزایش دهید

8. کلید جهش و موفقیت سریع، مواجهه بیشتر با آدمهای جدید و متضاد با خودتان است


اینکه با کسانی مواجه شوید که آنچه هستید را تحسین میکنند، شاید خوشایند به نظر برسد، اما کلید رشد سریعترتان این نیست ! اگر قصد دارید عجیب ترین رشد ها را تجربه کنید، با کسانی مواجه شوید که کاملا با شما متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید کلید جهش و موفقیت سریع، مواجهه بیشتر با آدمهای جدید و متضاد با خودتان است

9. ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟


اگر بخواهیم کمی بدبینانه نگاه کنیم(دقت کنید که کمی بدبینی نیز هیچ عیبی ندارد، به شرطی که آگاه باشیم این هم فقط یک زاویه دید است نه حقیقت مطلق)، باید بگوییم معمولا کمتر کسی از مردم عادی، میتواند به سطوح بالاتر رشد و ثروت و…دست یابد(با این وجود عده زیادی هم موفق میشوند). در این مقاله به علت این موضوع خواهیم پرداخت و راه حلها را به شما نشان میدهیم.

بیشتر بخوانید ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟

10. چند وقت یک بار چک کنید که آنچه میخواهید را، واقعا میخواهید یا نه !


در مسیر جذب خواسته ها و وارد کردن آنها به زندگیتان، یک نکته بسیار مهم وجود دارد که توجه به آن، مسیر شما را در رسیدن به خواسته مربوطه هموار تر خواهد کرد. و آن این است که به سادگی، چند وقت یک بار چک کنید که آیا هنوز هم واقعا آن چیز را میخواهید !؟

بیشتر بخوانید چند وقت یک بار چک کنید که آنچه میخواهید را، واقعا میخواهید یا نه !

11. آیا نتیجه تولید میکنید ؟! یا فقط حرف میزنید !؟


از خواندن این تیتر شوکه نشوید. قدرت نامحدود به عنوان مرجعی که هدفش رشد شماست، برخی جاها باید صراحت لازم را داشته باشد تا شما را از خواب بیدار کند!در غیر اینصورت سالها در خوابی شیرین ولی مخرب زندگی خواهید کرد.

بیشتر بخوانید آیا نتیجه تولید میکنید ؟! یا فقط حرف میزنید !؟

12. اصرار بر داشتن یک چیز، بدون حاضر بودن به رساندن فرکانس خود به سطح آن


انسانها همواره خواسته های مختلفی دارند، اما حقیقت این است که عده کمی حاضرند فرکانس و سطح انرژی خود را به فرکانس داشتن آن چیز برسانند و در حقیقت به نوعی بهای آنچه میخواهند را پرداخت کنند. و به همین علت اکثریت انسانها چیزهایی که میخواهند را ندارند یا اینکه حتی پس از بدست آوردن آن چیز، از دستش میدهند.

بیشتر بخوانید اصرار بر داشتن یک چیز، بدون حاضر بودن به رساندن فرکانس خود به سطح آن

14. بیکاری یک دروغ بزرگ است ! بیکاری هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت، اما نبود تخصص و قادر نبودن در ارائه ارزشی کارآمد به دیگران همواره هست و نام دیگرش بیکاری است!


بیچاره مردم ! که در مسیر رشد خود، از رسانه ها و اخبار گرفته، تا از دهان اطرافیان، دائم درباره غولی به نام بیکاری میشنوند تا اینکه واقعا باور میکنند که بیکاری مشکلی است که ظاهرا در فلان کشور فلان درصد، و در کشوری دیگر فلان درصد است!!!! بد نیست کمی درباره این غول توهمی صحبت کنیم !

بیشتر بخوانید بیکاری یک دروغ بزرگ است ! بیکاری هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت، اما نبود تخصص و قادر نبودن در ارائه ارزشی کارآمد به دیگران همواره هست و نام دیگرش بیکاری است!

15. لطفا نگاهی به قیمتها در چند کوچه بالاتر هم بیندازید ! با تشکر


همه افراد در سطوح مختلف، بسیار مستعد هستند که غصه و دغدغه رویدادهای منفی کوچک  و کم اهمیت خصوصا در بخش اقتصادی از زندگی خود را داشته باشند و در طول عمر خود، روزانه بارها نگران چیزهای مختلف میشوند(ضررها، خطرات اقتصادی و…). این مقاله به این منظور نوشته شده است که فقط زحمت بکشید حتی اگر شده فقط با یک جستجوی سریع اینترنتی، نگاهی به قیمت اجناس مختلف و حتی مثلا خانه ها، در همین کشور خودمان و در برخی محلات لوکس تر بیندازید. احتمالا نظرتان  و نگرانیهایتان عوض خواهد شد !

بیشتر بخوانید لطفا نگاهی به قیمتها در چند کوچه بالاتر هم بیندازید ! با تشکر

16. بهترینها، با عمل متضاد و حرکت بر خلاف جریان جامعه و طی کردن مسیرها بر خلاف حس و محدوده امن فعلی و درونیشان، به خوبی آشنا هستند !


تفاوت بهترینها در زمینه های مختلف، با “عموم” چیست !؟

بیشتر بخوانید بهترینها، با عمل متضاد و حرکت بر خلاف جریان جامعه و طی کردن مسیرها بر خلاف حس و محدوده امن فعلی و درونیشان، به خوبی آشنا هستند !

17. زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!


بسیاری افراد قصد اعمال تغییرات گسترده در جنبه های مختلف زندگی خود را دارند و حتی ایده های جالبی در سر دارند اما هنگام عمل نمی دانند از کجا باید شروع کنند و انگار زنجیری آن ها را به همین سبک زندگی، شغل، نگاه به رابطه عشقی و … قفل کرده است و اجازه تغییرات را نمی دهد. کلید باز کردن قفل این زنجیر چیست؟

بیشتر بخوانید زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!

18. برای افزایش ثروت در زندگیتان، لازم است که انرژی اطرافیان و محیط اطراف خود را نیز بالا ببرید


برخیها به محض اینکه پولی بدست می آورند، همه را در جیب خود گذاشته و حس میکنند که به این شکل، رشد اقتصادی بیشتری خواهند کرد و عملا نزدیکان و اطرافیان را از یاد میبرند. اما آیا این نگاه واقعا حقیقت دارد و باعث رشد اقتصادی میشود ؟ حداقل در ظاهر که اینطور به نظر میرسد ! اما حقیقت چیست !؟

بیشتر بخوانید برای افزایش ثروت در زندگیتان، لازم است که انرژی اطرافیان و محیط اطراف خود را نیز بالا ببرید

19. کوچک کردن گامهای فرکانسی تا خواسته، میانبری بینهایت ارزشمند برای اینکه قانون جذب حتما برای شما عمل کند


بر اساس تجربه شخصی و سالها تحقیق عملی، تئوری و مطالعه در مورد قانون جذب و نحوه عملکرد آن برای جذب آرزویی که دارید، در این مقاله نکته ای را به شما آموزش خواهم داد که تمام مشکلات رایج افراد برای جذب یک خواسته را به یکباره رفع میسازد.

بیشتر بخوانید کوچک کردن گامهای فرکانسی تا خواسته، میانبری بینهایت ارزشمند برای اینکه قانون جذب حتما برای شما عمل کند

20. افشای بزرگترین راز و تنها اصل لازم برای جذب فوری و لحظه ای هر رویداد و علت اینکه نخواهید توانست آنرا برای هر چیزی استفاده کنید


پس از نوشتن 900 مقاله و تجارب بسیار زیاد و کاملا منحصر به فرد در زمینه جذب یک رویداد با قدرت ذهن، و مطالعاتی بسیار وسیع در همه علوم، بزرگترین راز برای جذب فوق العاده سریع یک رویداد را به شما هدیه میدهم تا از آن در زندگی خود استفاده کنید. اما این راز و اصل مهم چیست ؟

بیشتر بخوانید افشای بزرگترین راز و تنها اصل لازم برای جذب فوری و لحظه ای هر رویداد و علت اینکه نخواهید توانست آنرا برای هر چیزی استفاده کنید

21. به بهاهایی که به ازای خواسته های مختلف خود پرداخت میکنید آگاه شوید و تا دیر نشده جلویشان را بگیرید، شما همواره در حال پرداخت بهایی هستید


شما همواره در حال پرداخت بهایی هستید. و این چیزی است که خیلیها از یاد میبرند.

بیشتر بخوانید به بهاهایی که به ازای خواسته های مختلف خود پرداخت میکنید آگاه شوید و تا دیر نشده جلویشان را بگیرید، شما همواره در حال پرداخت بهایی هستید

22. اگر بی دلیل، با کف گرگی به صورت رییس خود بزنید و اخراج شوید یا تمام مسیرهای منطقی ورود ثروت به زندگی خود را مسدود کنید، ذره ای تغییر در درآمد شما ایجاد نمیشود


یک فرد بصورت عادی و در ذهن خود، اینطور تصور دارد که اگر شغلش از دست رود، یا اگر بی دلیل با یک کف گرگی به صورت رییسش بزند یا مسیرهای منطقی که در حال حاضر برای هزینه های ماهانه اش وجود دارند مسدود شود، در آمد ماهانه اش صفر میشود و به خاک سیاه مینشیند. بله، به هر حال یک دو دوتا چهارتای ساده منطقی که همه آنرا بلدیم ظاهرا همین را میگوید. اما حقیقتی عمیق تر بر زندگی شما جاری بوده و هست و خواهد بود. البته اگر تمایلی به دیدنش داشته باشید !

بیشتر بخوانید اگر بی دلیل، با کف گرگی به صورت رییس خود بزنید و اخراج شوید یا تمام مسیرهای منطقی ورود ثروت به زندگی خود را مسدود کنید، ذره ای تغییر در درآمد شما ایجاد نمیشود

23. دارایی حقیقی شما، هرگز آن مقدار پولی نیست که در بانک دارید


عجیب نیست اگر شما نیز دارایی های خود را با پولی که در همین لحظه در بانک دارید(یا حتی خودرویی که دارید !)، ارزشیابی کنید. اما حقیقت این است که پولی که به بانک داده اید یا حتی تمام دارایی هایتان، هیچ ارتباطی با ثروت حقیقی شما در این لحظه ندارد.

بیشتر بخوانید دارایی حقیقی شما، هرگز آن مقدار پولی نیست که در بانک دارید

24. گمراه کننده ترین و ناهوشیارانه ترین جمله ای که درباره موفقیت میتوانید بشنوید : “موفقیت، حاصل سخت کوشی است”


بسیار جالب است که هرچقدر هوشیاری شما بالاتر میرود، به یکباره همه چیز در مقابل چشمان شما روشن میشود و عمیقا به سطحی بودن و گمراه کننده بودن برخی از جملات رایجی که به یکباره در جامعه معروف میشوند و بر سر زبانها می افتند پی میبرید. و یکی از این جملات بسیار معروف این است که موفقیت، حاصل سخت کوشی است. قبلا هم در مورد اینکه تلاش کردن به هیچ عنوان عامل تعیین کننده ای برای موفقیت نیست صحبت کرده ایم اما این مقاله، اشاره به نکته ای متفاوت تر و خاص تر دارد.

بیشتر بخوانید گمراه کننده ترین و ناهوشیارانه ترین جمله ای که درباره موفقیت میتوانید بشنوید : “موفقیت، حاصل سخت کوشی است”

25. راههایی صد در صد تضمینی برای اینکه ثروتمند شدن خود را بسیار مشکل تر کنید


در این مقاله راههایی تضمینی که به شما کمک میکنند هرگز به ثروت نرسید را یاد میگیرید. مسیرهایی که حتی اگر به یکی از آنها نزدیک شوید، رنگ ثروت را هم نخواهید دید.

بیشتر بخوانید راههایی صد در صد تضمینی برای اینکه ثروتمند شدن خود را بسیار مشکل تر کنید

26. گرفتار بیپولی شده ام هر راه دیگری هم بسته است، لطفا راهی سریع و اضطراری معرفی کنید


یکی از اعضا به شکل بسیار نگران کننده ای از وضعیت مالی خود صحبت میکنند و از قدرت نامحدود راه حلی سریع میخواهند. ایشان میگویند : “هر راهی بسته است، بیپولی نیز فشار زیادی به من و خانواده ام وارد کرده است. هرچه باشد حتی به قیمت جانم، دقیق انجام میدهم. “.

بیشتر بخوانید گرفتار بیپولی شده ام هر راه دیگری هم بسته است، لطفا راهی سریع و اضطراری معرفی کنید

27. میخواهید بدانید مکانیک و نحوه عملکرد حقیقی ثروت و تولید پول های بزرگ چیست ؟!


احتمالاً با مطالب زیادی درباره موفقیت و تولید ثروت مواجه شده باشید، اما محتوای عمیق اندکی برای نحوه عملی شدن ثروت و وارد شدن آن به زندگی مواجه شده اید. این مقاله اصل اساسی لازم برای ثروتمند شدن را به شما آموزش میدهد.

بیشتر بخوانید میخواهید بدانید مکانیک و نحوه عملکرد حقیقی ثروت و تولید پول های بزرگ چیست ؟!

28. آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟


یک ویژگی‌های مهمی که باید در خود ایجاد کنید این است که بتوانید در هر لحظه، همه چیز را از صفر مطلق آغاز کنید. اگر این وضعیت آزادی و عدم تعلق را در وجود خود نداشته باشید، در مسیر زندگی با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و رنج نصیبتان میشود. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد. آیا در حال حاضر توان انجام این کار را دارید ؟

بیشتر بخوانید آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟

29. هیچ مهارتی ندارم، آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشاتم میتوانم زندگی ام را تغییر دهم ؟


یکی از سؤالاتی که افراد مطرح می‌کنند این است که “من به هیچ عنوان مهارتی ندارم ! آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشات، ممکن است که بتوانم زندگی خود را تغییر دهم؟ “

بیشتر بخوانید هیچ مهارتی ندارم، آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشاتم میتوانم زندگی ام را تغییر دهم ؟

30. پس ازبرنامه ریزی ناخودآگاه و استفاده از قوانین متافیزیکی، فراوانی و ثروت چگونه به زندگی شما وارد می‌شود؟


قدرت نامحدود روش‌های مختلف را به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها بتوانید فراوانی را به زندگی خود وارد کنید. فایلهای صوتی بینظیر جادوگر، از این موارد هستند که به شما کمک میکنند فقط با گوش دادن به یک فایل صوتی، ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کرده و فراوانی را وارد زندگی خود کنید. اما نکته بسیار مهم تر این است که بدانید این فراوانی دقیقا به چه شکل در زندگی شما ظاهر خواهد شد. در غیر این صورت چه بسا این فراوانی به شکل خاصی، وارد زندگی شما شود و از مقابل چشمان شما نیز عبور کند، اما شما اصلا متوجه آن نشده و آنرا از دست بدهید. سپس هم گله های شما از جهان آفرینش آغاز میشود که چرا قانون جذب کار نمیکند ؟ چرا فلان مقاله در زندگی من جواب نمیدهد ؟ چرا فلان راه حل جواب نمیدهد !؟

بیشتر بخوانید پس ازبرنامه ریزی ناخودآگاه و استفاده از قوانین متافیزیکی، فراوانی و ثروت چگونه به زندگی شما وارد می‌شود؟

31. با خرج کردن روزانه پول مجازی، ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کرده و ابعاد اقتصادی زندگیتان را متحول کنید


در این مقاله روشی رایگان را به شما آموزش خواهم داد که با استفاده از آن، ارتعاشات و باورهای شما نسبت به پول تغییر کرده و به همین علت، به سرعت سطح درآمد شما افزایش خواهد یافت. مثلا ایده های پولساز جدید به ذهنتان خطور میکند، یا حتی جذب متافیزیکی را تجربه میکنید.

بیشتر بخوانید با خرج کردن روزانه پول مجازی، ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کرده و ابعاد اقتصادی زندگیتان را متحول کنید

32. استفاده از Remote Viewing برای رسیدن به مقدار کاملا مشخصی پول، در مدت معین


یکی از کاربردهای بسیار جالب Remote Viewing، استفاده از آن برای یافتن ایده های ارزشمند است. اگر چیزی درباره این فرآیند نمیدانید، به مقاله مربوط به Remote Viewing مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید استفاده از Remote Viewing برای رسیدن به مقدار کاملا مشخصی پول، در مدت معین

33. با روش بدون پارتی برای رسیدن به موفقیت آشنا شوید !


خیلیها از این مینالند که کار نیست، وضع مملکت خراب است، پدر پولدار نداریم و پارتی هم نداریم ! آیا راهی وجود دارد که همه اینها را کنار بزند و شما را کماکان به موفقیت برساند ؟
بیشتر بخوانید با روش بدون پارتی برای رسیدن به موفقیت آشنا شوید !

34. باورهای خود نسبت به پول را ارتقا دهید، تاثیر آنرا به سرعت در زندگی خود ببینید


با اندکی حرف زدن با افراد مختلف، به سادگی میتوان به باورهای مالی آنها پی برد و حتی مشکلات اقتصادی آنها در آینده را نیز پیش بینی کرد. جهان آفرینش و مسیر زندگی شما، باورهایتان را در واقعیت زندگیتان، به خودتان منعکس میکند. به همین علت، اگر دوست دارید ثروتمند شوید و بخشهای مالی زندگی خود را رشد دهید، بسیار مهم است که مواظب باورهای خود نسبت به پول باشید.

بیشتر بخوانید باورهای خود نسبت به پول را ارتقا دهید، تاثیر آنرا به سرعت در زندگی خود ببینید

36. اعداد چطور ذهن و موجودی حساب شما را محدود و تسخیر میکنند ؟


شاید برایتان عجیب باشد اما اعداد نیز میتوانند شما را هیپنوتیزم کنند و میزان ورودی مالی را در زندگی شما کنترل کنند ! چه به این مساله آگاه باشید و چه از آن غافل بوده باشید، اعداد در زندگی شما نقش مهمی داشته و شما را کنترل کرده اند. اما چگونه ؟!

بیشتر بخوانید اعداد چطور ذهن و موجودی حساب شما را محدود و تسخیر میکنند ؟

38. اهمیت باور عمیق داشتن به کاری که آغازش کرده اید


برخیها پیام میدهند و از این میگویند که ایده کاری یا تجارتی را آغاز کرده اند اما حتی نزدیک ترین افرادی که اطرافشان هستند، حمایت روحی و احساسی لازم را از آنها نمیکنند و حتی آنها را سرزنش نیز میکنند. در این شرایط چه باید کرد ؟

بیشتر بخوانید اهمیت باور عمیق داشتن به کاری که آغازش کرده اید

39. رسیدن به یک میلیارد پول با قانون جذب و سایر قوانین متافیزیکی، آیا حس کاملا واضحی از آنچه میخواهید دارید ؟


در این مقاله نکته ای مهم در استفاده از قانون جذب مطرح میشود که با توجه به آن، یک مانع بزرگ در استفاده از این قانون را کنار خواهید زد.(آیا قانون جذب مطابق میل شما عمل نمیکند ؟)

بیشتر بخوانید رسیدن به یک میلیارد پول با قانون جذب و سایر قوانین متافیزیکی، آیا حس کاملا واضحی از آنچه میخواهید دارید ؟

40. تجارت موفق و ناموفق از دیدگاه قدرت نامحدود


پرسیده بودید که از دیدگاه قدرت نامحدود، تجارتهای موفق و ناموفق، چه تفاوت اساسی دارند ؟ کدام عامل اساسی است که سرنوشت یک تجارت کوچک یا بزرگ را، به یک تجارت موفق یا شکست خورده تبدیل میکند ؟

بیشتر بخوانید تجارت موفق و ناموفق از دیدگاه قدرت نامحدود

41. چطور شیر ورودی انرژی ثروت از کائنات را در زندگی خود باز کنید ؟


در این مقاله به شما نکاتی را مطرح خواهم کرد که بزرگترین مانع ذهنی شما در سطح ناخودآگاه، برای ورود انرژی و ثروت بینهایت از کائنات به زندگی شما هستند.

بیشتر بخوانید چطور شیر ورودی انرژی ثروت از کائنات را در زندگی خود باز کنید ؟

42. آیا با کنترل و جمع کردن ذره ذره پول میتوانم ثروتمند شوم ؟


برخی افراد حساسیت زیادی را روی داشته های خود دارند. آنها حتی دانسته های علمی خود را به سختی منتشر میکنند و به ندرت در اختیار عموم میگذارند. هرچند ظاهرا به نظر برسد که این کار، باعث افزایش دارایی آنها نسبت به دیگران میشود، اما در عمق داستان، اینطور نیست !

بیشتر بخوانید آیا با کنترل و جمع کردن ذره ذره پول میتوانم ثروتمند شوم ؟

43. چطور موانع درونی در مسیر جذب آنچه میخواهید را شناسایی کنید ؟


شناخت موانع ذهنی و درونی برای رسیدن به چیزی که میخواهید، بسیار ضروری است. اما خیلیها نمیدانند چطور موانع، باورها یا نگرشهای ناکارآمد خود را شناسایی کنند. این مقاله به شما خواهد گفت که چطور، موانع درونی را شناسایی کنید و سریعتر از قانون جذب بهره ببرید.

بیشتر بخوانید چطور موانع درونی در مسیر جذب آنچه میخواهید را شناسایی کنید ؟

45. پاسخ سوال معروف “علم بهتر است یا ثروت ” چیست ؟ چرا باید ثانیه به ثانیه و در هر شرایطی، فقط درحال یادگیری باشید ؟


چقدر به یادگیری اهمیت میدهید ؟

چند درصد از زمان روزانه خود را درحال یادگیری هستید ؟

اگر پاسخ شما زیر 100 درصد است، وقت آن است که این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید پاسخ سوال معروف “علم بهتر است یا ثروت ” چیست ؟ چرا باید ثانیه به ثانیه و در هر شرایطی، فقط درحال یادگیری باشید ؟

46. چگونه از تئوری اثر پروانه ای برای موفقیت در زندگی خود بهره ببرید ؟


تئوری اثر پروانه ای، بیان میدارد که وقتی یک پروانه در جایی از جهان بال میزند، این حرکت او میتواند باعث وقوع طوفان در بخش دیگری از جهان شود.

این مساله میتواند بعنوان یک فرض غیر واقعی بنظر برسد. چگونه یک تغییر کوچک میتواند باعث وقوع یک رویداد بزرگ مانند یک طوفان در جای دیگری از جهان شود ؟

ما در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم که چطور میتوانید از این تئوری برای موفقیت در زندگی بهره ببرید ؟

بیشتر بخوانید چگونه از تئوری اثر پروانه ای برای موفقیت در زندگی خود بهره ببرید ؟

47. چگونه در 6 گام ساده ، همه ی قوای ضمیر خود آگاه و ناخودآگاه خود را ، برای ثروتمند شدن ، به کار گیرید ؟


تولید پول و ثروتمند شدن ، یکی از خواسته های بزرگ همه افراد است و تقریبا همه افراد دوست دارند بدانند که چگونه میتوان ثروتمند شد.همه ، دنبال راهی تضمینی و قطعی هستند که به آنها کمک کند از همه قوای ذهن خود استفاده کنند تا به هدف خود برسند.قطعا تا کنون توصیه های بسیار و مطالب بسیاری را در این باره خوانده اید که به احتمال زیاد ، هیچکدام از آنها تا این لحظه ، پاسخ شما را نداده اند وگرنه درحال خواندن این مطلب نبودید ! در هرصورت ، باید به اطلاعتان برسانیم که جستجوهایتان برای یافتن پاسخ این سوال ، پایان یافته و اکنون باید یاد آور شویم که شما در حال حاضر ، در قلمرو قدرت نامحدود هستید ، و بنابر این ، قرار است تا لحظاتی بعد ، چیزی را فرا بگیرید ، که 100 درصد کار خواهد کرد و به سرعت شما را ثروتمند خواهد کرد ! متن زیر از کتاب Think And Grow Rich نوشته ی ناپلئون هیل گرفته شده است و با یقین اعلام میکنیم ، این متن ، همه توان روحی ، ذهنی ، ضمیر خود آگاه و ناخودآگاه شما را برای رسیدن به ثروت مورد نظرتان متحد خواهد کرد ! 6 اصل مطرح شده در این مطلب ، از اصول بسیار عمیق و ظریف و سطح بالای روانشناسی پیروی میکند که توضیح همه آنها نیازمند مقاله جامعی است(البته اشاره مختصری به دلایل علمی آنها کرده ایم) ، توصیه ما این است که این اصول را چشم بسته از ما قبول کنید و به کار ببندید ، و مدتی بعد ، نتیجه ی موفقیت خود را به گوش ما برسانید ! جالبتر این است که از این مطلب ، میتوانید برای رسیدن به هر آرزویی که دارید، استفاده کنید.راههایی که تا الان آزموده اید ، جواب نداده است.پس شاید بد نباشد که یکبار هم این 6 اصل را بیازمایید تا خود ببینید که با اتحاد قوای ضمیر ناخودآگاه و خودآگاهتان ، چطور ثروت را جذب زندگی خود خواهید کرد !  در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید چگونه در 6 گام ساده ، همه ی قوای ضمیر خود آگاه و ناخودآگاه خود را ، برای ثروتمند شدن ، به کار گیرید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی