با خرج کردن روزانه پول مجازی، ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کرده و ابعاد اقتصادی زندگیتان را متحول کنید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 29 ثانیه

در این مقاله روشی رایگان را به شما آموزش خواهم داد که با استفاده از آن، ارتعاشات و باورهای شما نسبت به پول تغییر کرده و به همین علت، به سرعت سطح درآمد شما افزایش خواهد یافت. مثلا ایده های پولساز جدید به ذهنتان خطور میکند، یا حتی جذب متافیزیکی را تجربه میکنید.

پول مجازی خرج کنید

احتمالا در مقاله های قبل تر، شنیده باشید که وقتی با لذت و مانند یک فرد ثروتمند، خرج میکنید(البته اگر بتوانید از خرج کردن حس خوب مداومی  داشته باشید !)، سطح ارتعاشات مثبت شما درباره پول بالاتر رفته و فراوانی بیشتری وارد زندگی شما میشود. با این وجود، شاید برای خیلیها خصوصا در زمانی که پول کمی دارند، گرفتن ارتعاش و احساسات مثبت، از خرج کردن مقدار اندک پولی که دارند، کاری غیر ممکن باشد زیرا مدام از به پایان رسیدن آن نگران هستند. خب ! مشکلی نیست ! راه حل بدون خرجی نیز برای برنامه ریزی ناخودآگاهتان برای فراوانی وجود دارد. کافیست پول مجازی خرج کنید. ضمیر ناخودآگاه شما بین تصورات و واقعیت، تفاوتی قائل نمیشود !

چطور پول مجازی خرج کنید ؟

یک تکه کاغذ یا دفترچه ای را آماده کرده و هر روز مقدار مشخصی پول را بصورت مجازی در آن بریزید. نکته مهم اینجاست که شما باید تا انتهای روز، تمام آنرا خرج کنید(خرجهای خود را تک تک بنویسید) و حتی یک ریال هم نباید از آن باقی بماند(این یک قانون است) ! شما میتوانید با حداقل مقداری که داشتن آن برای شما نرمال است شروع کنید و این مقدار را هر روز افزایش دهید. بصورت منظم و هر روز این کار را انجام دهید تا خرج کردن پول و داشتن مقدار زیاد آن، برای ضمیر ناخودآگاه شما عادی شود. حتی در انتهای هر ماه خرجهای خود را بنویسید و جمع بزنید و بدین ترتیب ضمیر ناخودآگاه خود را به پول های درشت، کاملا عادت دهید. همچنین داشته های مجازی خود را مدام به یاد آورید. مثلا اگر ماشین خاصی خریده اید، به محض دیدن آن در خیابان، به خود بگویید که این ماشین من است. ماشین خوشرنگی خریدم ! تعجب نکنید، ناخودآگاه تفاوت تصورات و حقیقت را متوجه نمیشود.

اجازه دهید فراوانی به یک ویژگی عادی و بدیهی از زندگی شما تبدیل شود. شما حتی میتوانید خلاقیت به خرج داده و در ذهن خود، دو برابر مقدار پولی که مثلا باید به اجاره خانه خود دهید را، پرداخت کنید و حتی به کارمندان کارواش، در ذهن خود مقدار زیادی انعام مجازی دهید ! اگر در ابتدا، این کار برای ضمیر خودآگاهتان عجیب به نظر رسید، عیبی ندارد ! خودآگاه همواره عادت دارد که غر بزند و دو دوتا چهارتاهای منطقی و یا قضاوت کند ! آنقدر این کار را ادامه دهید که ناخودآگاه وجود فراوانی در زندگیتان را کاملا به عنوان یک باور بدیهی جذب کرده و در نتیجه ارتعاشات متناظر با ثروت و فراوانی تولید کند و همین وضعیت را در جهان فیزیکی شما منعکس کند.

 راه میانبر تری میخواهید ؟! قدرت نامحدود راه حلهای منحصر به فرد دیگری نیز دارد. با گوش دادن منظم به فایل صوتی سابلیمینال فراوانی و ثروت بخش جادوگر قدرت نامحدود، ناخودآگاه خود را در مدت بسیار کوتاهتری برنامه ریزی کرده و فراوانی را در زندگی خود ظاهر کنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع