آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 57 ثانیه

یک ویژگی‌های مهمی که باید در خود ایجاد کنید این است که بتوانید در هر لحظه، همه چیز را از صفر مطلق آغاز کنید. اگر این وضعیت آزادی و عدم تعلق را در وجود خود نداشته باشید، در مسیر زندگی با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و رنج نصیبتان میشود. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد. آیا در حال حاضر توان انجام این کار را دارید ؟

هنر شروع مجدد از صفر مطلق…

در مسیر زندگی و در بسیاری از شرایط، نیاز است که شما چیزی را مجدداً و از صفر آغاز کنید. شروع مجدد یک رابطه عشقی، تاسیس مجدد شرکتی که باوجود سالها تلاش آنرا از دست داده اید یا موارد مشابه دیگر، همه نیازمند این هستند که شما بتوانید دوباره و از نو آغاز کنید. هر چند ممکن است برخی‌ها حس کنند از نو شروع کردن ساده و حتی هیجان‌انگیز است، با این وجود افراد زیادی هستند که به خاطر همین موضوع شروع مجدد، امید خود را از دست داده و افسرده میشوند. اما علت اصلی این مشکل چیست ؟ چرا هرچقدر که از تأسیس یک شرکت، یا شروع یک رابطه عشقی می‌گذرد، توان شما برای شروع مجدد همه چیز از صفر کمتر می‌شود ؟

پاسخ ساده است : از وضعیت صفر درون خود دور شده اید ! هر چقدر که یک رابطه عشقی طولانی تر میشود، یا هرچقدر که تجارت شما بیشتر پیش میرود، شما هویت خود را بیشتر به آن گره می‌زنید و در حقیقت چیزهایی را مالک میشوید که ذاتا هیچ ربطی به “من حقیقی” درون شما ندارند. شما از صفر بزرگ درون خود دور شده اید و چیزهایی را به آن گره زده اید، به همین علت شروع مجدد از صفر برای شما بسیار سخت به نظر میرسد. تنها چیزی که به سادگی می‌تواند به هر چیزی تبدیل شود ، صفر است. اگر میخواهید همواره بتوانید هرچیزی را از صفر آغاز کنید، باید بیشتر با هویت حقیقی و من واقعی درون خود ارتباط برقرار کنید. یعنی با همان صفری که مالک هیچ چیز نیست اما میتواند هر چیزی نیز باشد. مواظب باشید از صفر درون خود دور نشوید. وگرنه شروع از صفر نیز برایتان سخت تر میشود !(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذب و تاثیرگذاری متافیزیکی)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع