1. ذهن در تفسیر گذشته چطور به شما خیانت میکند !؟


یکی دیگر از نکاتی که افراد زیادی در سطوح مختلف رشد گرفتار آن هستند، حسرت گذشته را خوردن و مقایسه حال با گذشته است. و آنچه از این مقاله باید یاد بگیرید این است که ذهن در تفسیر گذشته، بدون اینکه آگاه شوید خیانت های بزرگی به شما خواهد کرد ! مگر اینکه این مقاله را به دقت تمام بخوانید.

بیشتر بخوانید ذهن در تفسیر گذشته چطور به شما خیانت میکند !؟

2. آیا واقعا میتوانم دقیقا فردی که مورد نظرم است و حتی راه ارتباطی با او ندارم را جذب زندگی خود کنم ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟


یکی دیگر از سوالات رایج، که مدتهاست توسط افراد مختلفی مطرح میشد و درخواست مقاله ای در مورد آن وجود داشت، این است که افراد، قصد جذب یک فرد کاملا خاص و مشخص را دارند. آیا واقعا و حقیقتا چنین چیزی ممکن است ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

بیشتر بخوانید آیا واقعا میتوانم دقیقا فردی که مورد نظرم است و حتی راه ارتباطی با او ندارم را جذب زندگی خود کنم ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

3. آیا درسی که از رویدادهای گذشته زندگی خود گرفته اید، همانی است که باید میگرفتید !؟


بعضا وقتی پیام‌های افرادی که به قدرت نامحدود پیام ارسال می‌کنند را مطالعه می‌کنم، نکته ای مشترک در میان اکثر آنها دیده می‌شود و آن این است که از رویدادهای زندگی خود، درس اشتباهی میگیرند و آنچه که باید از هر رویداد متوجه شوند را کاملا اشتباه متوجه شده و ادامه زندگی خود را نیز با همین نگاه اشتباه پیش میبرند.

بیشتر بخوانید آیا درسی که از رویدادهای گذشته زندگی خود گرفته اید، همانی است که باید میگرفتید !؟

4. آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟


یک ویژگی‌های مهمی که باید در خود ایجاد کنید این است که بتوانید در هر لحظه، همه چیز را از صفر مطلق آغاز کنید. اگر این وضعیت آزادی و عدم تعلق را در وجود خود نداشته باشید، در مسیر زندگی با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و رنج نصیبتان میشود. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد. آیا در حال حاضر توان انجام این کار را دارید ؟

بیشتر بخوانید آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟

5. دنیا در یک فراوانی غیر قابل تصور در جریان است !


کمبود هرگز در این جهان وجود نداشته و ندارد و نخواهد داشت ! دقیقا به همین علت است که هرگاه تصور میکنید کمبود در این جهان و در مسیر زندگی شما هست، حس بدی پیدا میکنید. زیرا از دیدگاه آفرینش اصلا حقیقت ندارد ! این حس منفی یک راهنمایی از جانب جهان به شماست تا نگرش و سطح انرژی درست را در همین لحظه انتخاب کنید !

بیشتر بخوانید دنیا در یک فراوانی غیر قابل تصور در جریان است !

6. تکنیک 7 دقیقه ای تنفس آشفته برای تولد مجدد بدن، حذف خاطرات گذشته، و آزاد سازی احساسات سرکوب شده


در این مقاله تکنیک تنفسی را به شما آموزش خواهم داد که با استفاده از آن، سلامت روانی و فیزیکی شما نو شده و ترمیم میشود.(کاملترین مرجع تنفس یوگیها و مرتاضهای هندی)

بیشتر بخوانید تکنیک 7 دقیقه ای تنفس آشفته برای تولد مجدد بدن، حذف خاطرات گذشته، و آزاد سازی احساسات سرکوب شده

7. تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر


آیا هیپنوتیزم گفتاری، الگوهایی برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر نیز دارد ؟ پاسخ مثبت است.

پس از گذشت مدتی از همراهی دو نفر باهم، معمولا احساسات میان آنها فروکش میکند زیرا دو طرف بلد نیستند احساسات دیوانه کننده را در میان خود تولید کنند ! به همین دلیل حتی آگاهی جزیی یکی از طرفین از اصول هیپنوتیزم گفتاری، میتواند تاثیر بسیار زیادی در داغ شدن و شدت یافتن احساسات دونفر نسبت به هم داشته باشد.

بیشتر بخوانید تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر

8. رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟


یکی از مهمترین عللی که در رویدادهای سخت زندگی، دچار یاس و نا امیدی میشوید و در چرخه های منفی و مسموم گیر می افتید، این است که بینهایت بودن جهان را از یاد برده اید.

اگر درک دقیقی از بینهایت بودن این جهان و فرصتها و هدیه هایی که میتواند به شما ارائه کند بدست آورید، بعید است چیزی بتواند دوباره شما را ناراحت کند.

بیشتر بخوانید رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟

9. چرا برخی اوقات به یکباره دلتنگ کسی میشوید ؟ چطور دلتنگی خود را پایان دهید ؟


چرا برخی اوقات، به یکباره دلتنگ برخی اشخاص میشویم ؟
چرا به یکباره شخصی که سالها پیش در کنار شما بوده است را به یاد می آورید ؟
چرا به یکباره حس میکنید باید با دوستی که مدتهاست با او تماس نگرفته اید، تماس بگیرید؟

بیشتر بخوانید چرا برخی اوقات به یکباره دلتنگ کسی میشوید ؟ چطور دلتنگی خود را پایان دهید ؟

10. مراحل فراموش شدن یک فرد که به هر دلیلی دیگر در زندگی شما نخواهد بود، چیست ؟


داغ ترین عشق، سردترین پایان را دارد.

(سقراط)

مراحل از یاد بردن یک فرد چه هستند ؟

دقیقا پس از پایان یک رابطه عشقی، هر فرد مراحل مشخصی را (بترتیب) طی میکند تا دوباره همه چیز به حالت اول بازگردد. اگر فرد مذکور موفق شود از این مراحل به راحتی عبور کند، شکست عشقی خود را فراموش کرده و دوباره بهبود خواهد یافت. اما اگر فرد در یکی از این مراحل گیر بیفتد، فراموش کردن رابطه عشقی برای او به شدت سخت میشود و این چیزی است که برای اکثر افراد رخ میدهد.

در این مقاله این مراحل را یاد گرفته و متوجه خواهید شد که چطور میتوان از همه این مراحل سریعتر عبور کرد.

بیشتر بخوانید مراحل فراموش شدن یک فرد که به هر دلیلی دیگر در زندگی شما نخواهد بود، چیست ؟

11. چگونه گذشته را فراموش کنم ؟ چگونه خاطرات دردناک یا رابطه عشقی ام را از یاد ببرم ؟


چگونه گذشته را فراموش کنم ؟

يکي از رايج‌ترين سؤالاتي که افراد از ما مي‌پرسند اين است که چگونه مي‌توانم گذشته را فراموش کنم.
1. عده‌اي در تلاشند که رابطه عشقي گذشته خود را فراموش کنند
2. برخي ديگر دوست دارند خاطرات بد و دردناک گذشته خود را از ياد ببرند
3. برخي نيز دوست دارند لحظات احساسی گذشته و لحظات دردناک خود را فراموش کنند.
افراد معمولاً میخواهند روابط عشقي خود را به همراه خاطرات مرتبط با آنها از ذهن خود حذف کنند. برخي‌ها باور دارند که گذشته را نمي‌توان عوض کرد، اما در حقيقت يک راه براي تغيير گذشته وجود دارد و آن اين است که آينده را عوض کنيد.

بیشتر بخوانید چگونه گذشته را فراموش کنم ؟ چگونه خاطرات دردناک یا رابطه عشقی ام را از یاد ببرم ؟

12. همه ی وجودت را به نام یک نفر نزن ! خوبها که تا ابد عاشقانه کنارت میمانند ، به زور مرگ میروند ، بقیه نیز خود میروند !


باتوجه به سوالاتی که همراهان قدرت نامحدود ، در این روزها مطرح کردند ، لازم دیدیم که مقاله ایی بنویسیم تا به آنها جهت دهیم.در این مقاله ، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که از نظر قدرت نامحدود ، دل بستن به انسانها چگونه است ؟ نگرش صحیح به انسانها و وابسته شدن به آنها چگونه است ؟ با ادامه مطلب همراه شوید.

بیشتر بخوانید همه ی وجودت را به نام یک نفر نزن ! خوبها که تا ابد عاشقانه کنارت میمانند ، به زور مرگ میروند ، بقیه نیز خود میروند !

13. چگونه کسی را که به شدت دوستش داشتید و مدتها عاشقش بودید ، برای همیشه فراموش کنید ؟


یکی از رایج ترین مشکلاتی که از ما سوال کرده اید ، فراموش کردن کسی است که عاشقانه دوستش داشتید و اکنون حضور ندارد.از آنجاییکه دانش قدرت نامحدود حامی شماست ، در این مقاله قصد داریم ، دو نکته را به شما گوشزد کنیم که باعث خواهند شد بتوانید کسی را که به شدت عاشقش بودید و واقعا دوستش داشتید ، به سادگی از یاد ببرید.اگر به خوبی به این نکات گوش کنید ، حداکثر در 3 روز میتوانید فرد مذکور را تماما از ذهن خود خارج کنید. بیشتر بخوانید چگونه کسی را که به شدت دوستش داشتید و مدتها عاشقش بودید ، برای همیشه فراموش کنید ؟

14. 10 روش برای اینکه بتوانید کسی که دوست دارید را فراموش کنید


داغ ترین عشق،سردترین پایان را دارد” – سقراط

قطعا افراد زیادی در سرتاسر جهان و کشورمان وجود دارند که رابطه عشقیشان به پایان رسیده و حال خوبی ندارند و بسیار ناراحت بوده و دوست دارند بدانند آیا راه حل سریعی پس از شکست عشقی برایشان وجود دارد یا خیر. اطمینان میدهیم که اگر جستجوهای شما به این سایت و این مطلب رسیده است، بسیار خوش شانس بوده اید زیرا این مطالب راه حل نهایی و فوق العاده ای برای شماست و جستجوهایتان را پایان خواهد داد. اگر آنقدر خوش شانس بوده اید که به این صفحه برسید و آنرا بیابید، شانس خود را با دیگران نیز به اشتراک گذاشته و آنها را نیز به این صفحه راهنمایی کنید تا بتوانند با شکست عشقی خود به سرعت کنار بیایند و فرد قبلی را فراموش کنند.

بیشتر بخوانید 10 روش برای اینکه بتوانید کسی که دوست دارید را فراموش کنید

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی