همه ی وجودت را به نام یک نفر نزن ! خوبها که تا ابد عاشقانه کنارت میمانند ، به زور مرگ میروند ، بقیه نیز خود میروند !


باتوجه به سوالاتی که همراهان قدرت نامحدود ، در این روزها مطرح کردند ، لازم دیدیم که مقاله ایی بنویسیم تا به آنها جهت دهیم.در این مقاله ، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که از نظر قدرت نامحدود ، دل بستن به انسانها چگونه است ؟ نگرش صحیح به انسانها و وابسته شدن به آنها چگونه است ؟ با ادامه مطلب همراه شوید.

وابستگی به انسانها

بسیاری از مخاطبین قدرت نامحدود از مشکلاتی پرسیدند که پس از وابستگی به اطرافیان(در رابطه عشقی ، دوستان و حتی پدر و مادر) برایشان به وجود می آید.آیا وابسته شدن ، خوب است ؟ اگر تیتر مقاله را ببینید ، احتمالا خواهید دانست که چه چیزی مد نظر ماست.یک بار دیگر جمله را تکرار میکنیم.

“به هیچکس جز خودت دل نبند ! خوبها که تا ابد عاشقانه کنارت میمانند ، به زور مرگ میروند ، بقیه نیز خود میروند !”

وقتی وابسته ی کسی میشوید و همه ی وجود خود را به نام کسی میزنید ، اتفاقی که می افتد این است که به مرور زمان و هرچه زمان میگذرد ، وابستگی شما بیشتر و بیشتر شده و نهایتا ، روزی میرسد که همه ی وجود شما ، وابسته به یک نفر مشخص شده است و این مساله ، میتواند ریسک بسیار بزرگی باشد.

نکته اول این است که حتی اگر میخواهید چنین کاری کنید ، دقت داشته باشید که چه کسی را برای این کار انتخاب کرده اید.همه ی وجود خود را به نام چه کسی میخواهید بزنید ؟ آیا صفاتی مانند وفاداری ، شخصیت با ثبات و یا سایر صفات را دارد ؟ پس از اینکه از این مساله مطمئن شدید ، میتوانید همه ی وجود خود را به نام او بزنید ! اما صبر کنید !

آیا اگر او بهترین فرد دنیا باشد ، بازهم میتوان چنین کاری کرد ؟ یا مرگ وجود دارد ؟

بله ، بنظر میرسد اینکه همه ی وجود خود را به نام کسی کنید و هرگز بخشی از وجودتان را برای خود نگه ندارید ، حتی اگر فرد مذکور ، بهترین باشد ، ریسک بزرگی است ! همانطور که میدانید ، قدرت نامحدود ، هرگز قصد ندارد باوری را به ذهن شما تزریق کند زیرا هیچ نگرش و باوری ،  لزوما درست نیست.باورها و نگرشها ، فقط یک پنجره متفاوت به یک واقعیت ثابت هستند.چه بسا قدرت نامحدود ، به شما توصیه کند که در بعضی جاها ، همه ی این مقالات را دور بریزید و شجاعانه و عاشقانه ، تا ته خط بروید و ریسک هر چیزی را بپذیرید ! قدرت نامحدود، انسانی را که هر بخشی از وجود خود را غیر فعال کند(مثلا عاشقانه دل باختن با همه وجود) ، ناقص میداند ! اما برای ما مهم است که هر تصمیمی میگیرید ، هوشیارانه باشد ! و هوشیار بودن ، بصورت خلاصه و بسیار ساده ، یعنی همه ی جوانب کار را در نظر بگیرید ! خصوصا جمله ی قرمز چند خط بالاترمان را !

آیا اینکه عاشق خودم باشم و بخشی از وجودم را برای خودم نگهدارم ، با یک رابطه ایده آل ، در تضاد نیست ؟!

اگر فرد مقابل ، عاشق شما باشد ، اصولا در این حالت ، دو نفر را خواهید داشت که عاشق شما هستند ! هم خود شما و هم فرد مقابل ! از طرف دیگر ، شما نیز عاشق فرد مقابل هستید و خود او نیز رابطه خوبی با خودش دارد ! بنابر این ، مشکلی با ساخت یک رابطه ایده آل وجود نخواهد داشت !

یک تبصره از جنس قدرت نامحدود !

همانطور که گفتیم ، قدرت نامحدود ، قصد ندارد باوری را به شما تزریق کند پس باید یک جمله را بگوییم :

“وقتی کسی با همه ی وجود با شما عاشقی میکند ، شجاعت این است که شما نیز همین کار را کنید ! اما هوشیار باشید که با قبول این مساله ، همه ی تعهد ریسک های احتمالی در آینده را نیز ، پذیرفته اید ! پس این کار را ، فقط با عشق ایده آل خود ، انجام دهید ! کسی که ویژگیهای ارزشمند مورد نظرتان را داراست !”

.::محصول مرتبط::.

برای اولین بار در جهان ، ابتکار و نبوغ محض توسط تیم قدرت نامحدود

تولید سه بعدی اجزای چهره ی عشق ایده آل شما با توجه به علم فیزیوگنومی و صفات مورد نظر شما !

img

چهره ی عشق ایده آل من چگونه است ؟ فرم اجزای کسی که میتوانم همه ی وجودم را به نامش بزنم ، به چه شکل است ؟ عشق آینده ی من کیست ؟ شغل او چیست ؟ تفریحاتش چیست ؟ احتمالا او را در کجا خواهم یافت ؟ ( تولید سه بعدی چهره، توسط الگوریتم های فیزیوگنومی و هوش مصنوعی کامپیوتری انجام میگردد)

 کـلـیک کـنـیـدصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع