رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟

زمان لازم برای مطالعه : 51 ثانیه

یکی از مهمترین عللی که در رویدادهای سخت زندگی، دچار یاس و نا امیدی میشوید و در چرخه های منفی و مسموم گیر می افتید، این است که بینهایت بودن جهان را از یاد برده اید.

اگر درک دقیقی از بینهایت بودن این جهان و فرصتها و هدیه هایی که میتواند به شما ارائه کند بدست آورید، بعید است چیزی بتواند دوباره شما را ناراحت کند.

سختی ها شما را هیپنوتیزم میکنند

وقتی سختی ها در زندگی شما رخ میدهند، شما روی چند ایده یا مشکل خاص متمرکز و هیپنوتیزم میشوید و از یاد میبرید که این جهان، همواره پر از احساسات و فرصتهای بی پایان برای شماست. سختی ها به شما کمبود و قحطی را القا میکنند. مثلا کسی که شکست عشقی را تجربه میکند، ممکن است حس کند که دیگر فرد مشابهی در جهان برایش وجود نخواهد داشت. حال آنکه جهان به معنای واقعی بینهایت است. فرصتها و هدیه هایی که جهان میتواند به شما ارائه کند، به معنای واقعی بینهایت است. همه چیز در این جهان از جنس بینهایت است. هیچ قحطی وجود ندارد !

در دنیا قحطی وجود ندارد، بزرگ فکر کنید

اگر کسی را از دست داده اید، دنیا در همین لحظه، هزاران فرد ذخیره و جایگزین برای شما دارد که صدها بار بهتر از او هستند و حس بهتری به شما میدهند. اگر ثروتی از دست داده اید، جهان میتواند هزاران برابر بیشتر برای شما ارائه کند. اگر امروز روز خوبی برایتان نبود، دنیا هزاران روز خوب برای شما پس انداز کرده است.

در دنیا قحطی وجود ندارد. دنیا و فرصتهای آن به معنای حقیقی بینهایت است. اگر عمیقا مفهوم بینهایت را متوجه شوید، احتمالا فهمیده اید که هر عددی هم که از بینهایت کاسته شود، بینهایت باز هم بینهایت خواهد ماند. جهان در سختی ها شما را می آزماید تا ببیند آیا کماکان به بینهایت بودنش باور دارید یا خیر.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع