1. بیکاری یک دروغ بزرگ است ! بیکاری هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت، اما نبود تخصص و قادر نبودن در ارائه ارزشی کارآمد به دیگران همواره هست و نام دیگرش بیکاری است!


بیچاره مردم ! که در مسیر رشد خود، از رسانه ها و اخبار گرفته، تا از دهان اطرافیان، دائم درباره غولی به نام بیکاری میشنوند تا اینکه واقعا باور میکنند که بیکاری مشکلی است که ظاهرا در فلان کشور فلان درصد، و در کشوری دیگر فلان درصد است!!!! بد نیست کمی درباره این غول توهمی صحبت کنیم !

بیشتر بخوانید بیکاری یک دروغ بزرگ است ! بیکاری هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت، اما نبود تخصص و قادر نبودن در ارائه ارزشی کارآمد به دیگران همواره هست و نام دیگرش بیکاری است!

2. زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!


بسیاری افراد قصد اعمال تغییرات گسترده در جنبه های مختلف زندگی خود را دارند و حتی ایده های جالبی در سر دارند اما هنگام عمل نمی دانند از کجا باید شروع کنند و انگار زنجیری آن ها را به همین سبک زندگی، شغل، نگاه به رابطه عشقی و … قفل کرده است و اجازه تغییرات را نمی دهد. کلید باز کردن قفل این زنجیر چیست؟

بیشتر بخوانید زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!

3. آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟


یک ویژگی‌های مهمی که باید در خود ایجاد کنید این است که بتوانید در هر لحظه، همه چیز را از صفر مطلق آغاز کنید. اگر این وضعیت آزادی و عدم تعلق را در وجود خود نداشته باشید، در مسیر زندگی با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و رنج نصیبتان میشود. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد. آیا در حال حاضر توان انجام این کار را دارید ؟

بیشتر بخوانید آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟

4. تکنیک Voice Roll و بهره بردن از ریتم در گفتار برای افزایش تأثیرگذاری در سخنرانی ها


در این مقاله تکنیک Voice Roll را یاد خواهید گرفت تا با بهره بردن از ریتم و نوع خاصی از حرف زدن، گفتار خود را موثر تر کنید.

بیشتر بخوانید تکنیک Voice Roll و بهره بردن از ریتم در گفتار برای افزایش تأثیرگذاری در سخنرانی ها

5. حرکت فرد مقابل از “نه” به سمت “بله”، هنر تغییر پاسخ دیگران


در موقعیت های زیادی ممکن است نیاز پیدا کنید که پاسخ منفی دیگران را، به یک پاسخ مثبت تبدیل کنید. برخورد با مشتریان، رابطه عشقی و یا بخشهای زیاد دیگری از زندگیتان، تغییر یک “نه” به “بله”، چیزهای زیادی را برای شما عوض میکند. اما چطور میتوان این کار را کرد ؟(مقاله اختصاصی تکنیک های ممنوعه فروش و بازاریابی)

بیشتر بخوانید حرکت فرد مقابل از “نه” به سمت “بله”، هنر تغییر پاسخ دیگران

6. اعداد چطور ذهن و موجودی حساب شما را محدود و تسخیر میکنند ؟


شاید برایتان عجیب باشد اما اعداد نیز میتوانند شما را هیپنوتیزم کنند و میزان ورودی مالی را در زندگی شما کنترل کنند ! چه به این مساله آگاه باشید و چه از آن غافل بوده باشید، اعداد در زندگی شما نقش مهمی داشته و شما را کنترل کرده اند. اما چگونه ؟!

بیشتر بخوانید اعداد چطور ذهن و موجودی حساب شما را محدود و تسخیر میکنند ؟

8. اهمیت باور عمیق داشتن به کاری که آغازش کرده اید


برخیها پیام میدهند و از این میگویند که ایده کاری یا تجارتی را آغاز کرده اند اما حتی نزدیک ترین افرادی که اطرافشان هستند، حمایت روحی و احساسی لازم را از آنها نمیکنند و حتی آنها را سرزنش نیز میکنند. در این شرایط چه باید کرد ؟

بیشتر بخوانید اهمیت باور عمیق داشتن به کاری که آغازش کرده اید

10. استفاده از نیمکره راست به عنوان راه میانبر در ایجاد تغییر مطلوب


هرچند علوم امروز سعی دارد همه چیز را ریز کرده و به مراحل قابل اجرا توسط نیمکره چپ تقسیم کند، با این وجود این نگرش و این شیوه خیلی به جایی نخواهد رسید زیرا نیمکره راست بسیار قدرتمندتر است و میتواند بصورت میانبر همه چیز را اصلاح کند.

بیشتر بخوانید استفاده از نیمکره راست به عنوان راه میانبر در ایجاد تغییر مطلوب

11. چرا باید همین حالا شغل خود را ترک کنید ؟


اول از هرچیز باید بگوییم که این مقاله برای همه نیست. این مقاله فقط مخصوص کسانی است که رویاهای بزرگی دارند و همواره دوست داشته اند یک زندگی متفاوت و خارق العاده را برای خود بسازند.

اگر قبلا با دیگران، درمورد ترک شغلتان مشورت کرده باشید، احتمالا با پاسخهایی ترسناک مواجه شده اید :
” حتی اگه از شغلت ناراضی هستی هرگز شغلتو رها نکن ! مگه دیونه شدی ؟ “

” اگه اینکارو کنی بدبخت میشی ! تو که شغلت عالیه چرا اینکارو میکنی ؟! “

” دیونه نشو همه آرزوی شغل تورو دارن. “

بسیاری از افراد از تغییر و ایجاد تحولات و ریسک کردن میترسند، به همین علت است که بسیاری از آنها تا ابد یک زندگی معمولی را تجربه میکنند.

بیشتر بخوانید چرا باید همین حالا شغل خود را ترک کنید ؟

12. چطور یک رزومه کاری حرفه ای بنویسید ؟ نکاتی بینظیر درباره نوشتن رزومه که تاکنون نشنیده اید


نوشتن یک cv یا رزومه حرفه ای

رزومه، اولین نقطه تماس شما و شرکتی است که قرار است شما را استخدام کند. نوشتن یک رزومه حرفه ای میتواند شانس استخدام شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. در این مقاله قصد داریم نکاتی را به شما بگوییم که میتوانند باعث حرفه ای شدن رزومه شما و افزایش شانس استخدام شما شوند.

بیشتر بخوانید چطور یک رزومه کاری حرفه ای بنویسید ؟ نکاتی بینظیر درباره نوشتن رزومه که تاکنون نشنیده اید

13. از شغلم راضی نیستم، چکار کنم ؟


من از شغلم راضی نیستم !

بسیاری از افراد از شغل خود راضی نیستند و واضح است که در چنین وضعیتی، چقدر احساسات بدی را تجربه خواهند کرد.
بسیاری از افراد، در بازه ای از زندگی خود، مجبور به انجام کارهایی میشوند که از آن متنفرند. دلایل اصلی که چنین افرادی هرگز اقدامی جهت تغییر شرابط خود نمیکنند :

  1. از قدم بعدی و اتفاقاتی که برایشان خواهد افتاد مطمئن نیستند
  2. توسط دوستان و اطرافیان خود تحت تاثیر قرار میگیرند

کافیست به هریک از دوستان خود بگویید که از شغل خود راضی نیستید، آنها شما را با ترسهای خود برنامه ریزی کرده و شما را قانع خواهند کرد که هیچ کاری نکنید.

اگر از شغل خود راضی نیستید، این مقاله مخصوص شماست.

بیشتر بخوانید از شغلم راضی نیستم، چکار کنم ؟

14. چطور شانس یافتن شغل خود را افزایش دهید ؟ چگونه برخی افراد، بمحض بیکار شدن، به سرعت چندین شغل جدید میابند ؟


آیا شغل ندارید ؟

آیا فارغ التحصیل  شده اید اما فعلا کاری نیافته اید ؟

آیا کم کم در حال نگران شدن نسبت به یافتن یک شغل و آینده خود هستید ؟

نترسید، زیرا پس از خواندن این مقاله شانس یافتن شغل برای شما بسیار بالاتر خواهد رفت.

بیشتر بخوانید چطور شانس یافتن شغل خود را افزایش دهید ؟ چگونه برخی افراد، بمحض بیکار شدن، به سرعت چندین شغل جدید میابند ؟

15. تکنیک هایی مهم برای زمانی که به مصاحبه کاری میروید


آیا میدانید بسیاری از افراد، با اینکه دارای مهارتها و دانش مناسبی هستند، فقط بخاطر اینکه در مصاحبه ی کاری خود را خوب نشان نمیدهند، شکست میخورند و استخدام نمیشوند ؟

مصاحبه ی کاری، آخرین مرحله برای رسیدن به شغل مطلوب است. بسیاری از افراد در مصاحبه کاری شکست میخورند و پس از آن فکر میکنند که صلاحیت لازم را ندارند و این باور در آنها محکم و محکم تر میشود. اگر مشکل شما نیز همین است، نگران نباشید، زیرا در این مقاله نکاتی از جنس قدرت نامحدود را در مورد همین مساله به شما آموزش خواهیم داد. پس از خواندن نکات زیر، تقریبا خواهید توانست در اکثریت مصاحبه های کاری پیروز شده و نتایج بسیار بهتری را کسب کنید.

بیشتر بخوانید تکنیک هایی مهم برای زمانی که به مصاحبه کاری میروید

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی