آیا برای موفقیت، باید چیزی که عاشقش هستم را دنبال کنم یا چیزی که پول تولید میکند ؟

زمان لازم برای مطالعه : 50 ثانیه

آیا برای موفقیت، انجام چیزی که به آن علاقه دارید مهم است یا خیر ؟

مسیر موفقیت

با مطالعه سرنوشت کسانیکه به موفقیت دست یافته اند، متوجه خواهید شد که موفقیت در تلاش اول حاصل نشده و معمولا در گذر زمان بدست می آید. همچنین شکست، بخشی از مسیر موفقیت است و فرد قبل از اینکه به موفقیت دست یابد، بارها با شکست مواجه میشود.

علاقه اهمیت دارد

حال تصور کنید درحال انجام چیزی هستید که از آن متنفرید و در این مسیر، چندبار شکست را نیز تجربه میکنید. آیا کماکان خواهید توانست به تلاش خود ادامه دهید ؟! آیا کماکان میتوانید مطالعات خود را افزایش داده و اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بتوانید در بارهای بعدی موفق شوید ؟

موفقیت، از عشق و علاقه بی پایان حاصل میشود. وقتی از چیزی خوشتان نمی آید، به سختی قادر خواهید بود پس از شکستها، کماکان تلاش کنید و خود را رشد دهید.

پیشنهاد قدرت نامحدود به شما این است که اگر درحال حاضر، علاقه خود را دنبال نمیکنید، و عاشق کاری که انجام میدهید نیستید، فعلا در ضمن انجام کار خود(برای اینکه بتوانید از هزینه های حال حاضر زندگیتان بر بیایید)، بصورت جانبی کاری را آغاز کنید که عاشق آن هستید. کاری که برای شما یک بازی و اعتیاد محسوب شود نه یک کار !

سپس وقتی روند در آمد زایی کار مورد علاقه شما آغاز شد، میتوانید کم کم کار اصلی خود را کاملا کنار بگذارید و با چیزی که عاشق آن هستید، برای همیشه زندگی کنید.(مقاله اختصاصی اسرار ممنوعه بازاریابی که فروش شما را چند برابر خواهند کرد). با این کار یک روز خواهید دید که در حال بازی کردن و عاشقی کردن با کار خود هستید، اما بصورت همزمان، تمام جهان شما را حمایت مالی میکنند. بله، جهان از هرچیزی که از جنس عشق و علاقه باشد، حمایت میکند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع