آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 19 ثانیه

آیا میدانید قویترین نیروی جهان هستی چیست ؟

آیا میدانید قویترین نیرویی که با استفاده از آن میتوانید تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده و تغییر دهید چیست ؟

اگر به دنبال قویترین نیروی جهان هستید، این مقاله مخصوص شماست.

عشق قویترین نیروی هستی است

مهمترین نیرویی که تمام جهان هستی را هدایت کرده و باعث رخ دادن بزرگترین تحولات در آن میشود، عشق است. دانشمندی که به عشق کمک کردن به دیگران یا به خاطر عشق و علاقه شدید نسبت به علمی خاص، شبها را به بیداری سپری میکند و اختراعی رقم میزند، به نیروی عشق اینکار را میکند. وقتی کسی به عشق فرد مورد علاقه اش، تحولات بزرگ را آغاز میکند و سختی ها را کنار میزند، این کار را با نیروی عشق انجام میدهد. هر موضوعی را که مطرح کنید، متوجه خواهید شد عشق، قویترین نیروی جهان هستی است. وقتی شعله عشق و علاقه شدید نسبت به هرچیزی در قلب انسانها فعال میشود هیچ چیزی جلودار آنها نیست !

درواقع بجای اینکه ساعتها بدون عشق کار یا تلاش کنید، کافیست ساعتها زمان بگذارید و عشق خود را نسبت به یک چیز یا موضوع خاص افزایش دهید. وقتی عشق را در دل خود ایجاد کنید، خواهید دید که همه چیز با سرعت بسیار بالاتری رشد خواهد کرد. بسیاری از افراد از این توان و این نیروی بینهایت بهره نمیبرند و در نتیجه سرعت رشد خود را کمتر میکنند. به همین علت، مهم است که توجه ویژه ای را به این نیروی عظیم معطوف کنید.

با عشق، جهان را تغییر دهید

از زمانیکه از خواب بیدار میشوید، عشق بورزید. هیچکس نمیتواند در برابر قدرت عشق، مقاومت کند. به چیزهایی که دارید عشق بورزید. عاشق همه چیزهایی باشید که میبینید. قضاوت کردن را رها کنید و حتی بخشهای منفی این جهان را نیز عاشقانه نگاه کنید.

وقتی جهان را عاشقانه بپرستید و با حرارت عشق به انسانها و دنیای اطراف خود انرژی بدهید، به سرعت خواهید دید که گرمی عشق، از سوی جهان اطراف، هزار برابر بیشتر به سوی شما باز خواهد گشت.

چرا نباید از لحظه بیداری، با هر آنچه که در مسیرتان ظاهر میشود، عشق بازی کنید ؟! یاد بگیرید که هر فرد، حیوان، یا حتی جسم بی جانی که در اطراف شماست، لایق عشق ورزیدن است. خودروی شما لایق عشق ورزیدن است. هر آنچه که در اطرافتان میبینید و هر رویدادی که در زندگی خود تجربه میکنید، باید قلب شما را پر از عشق کند.

اگر تاکنون اینگونه زندگی نکرده اید، وقت آن است که زین پس عاشقی کنید. به زودی خواهید دید که هیچکس نخواهد توانست در برابر قدرت بینهایت عشق مقاومت کند. زیرا :

عشق قویترین نیروی جهان هستی است

Attraction Law

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به آنچه میخواهید استفاده کنید ؟

قانون جذب را از زبان قدرت نامحدود بشنوید و با افکارتان ، هر آنچه که میخواهید را جذب زندگی خود کنید

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خریـــد فایل کتــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%