پاسخ سوال معروف “علم بهتر است یا ثروت ” چیست ؟ چرا باید ثانیه به ثانیه و در هر شرایطی، فقط درحال یادگیری باشید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 37 ثانیه

چقدر به یادگیری اهمیت میدهید ؟

چند درصد از زمان روزانه خود را درحال یادگیری هستید ؟

اگر پاسخ شما زیر 100 درصد است، وقت آن است که این مقاله را مطالعه کنید.

به یادگیری و علم اهمیت دهید

در بسیاری از کشورها، باتوجه به ساختار نظام آموزشی، افراد هرگز متوجه اهمیت علم و یادگیری نمیشوند یا اینکه اکثرا در سنین بالا به این مساله آگاه میشوند که البته کمی دیر شده است. بسیاری از افراد تاسنین بالا درگیر این سوال هستند که علم بهتر است یا ثروت ؟! بسیاری از افراد به این فکر میکنند که کاربرد انتگرال در زندگی من چیست !؟ و همین سوالها کم کم باعث ایجاد باوری محکم، در سطح ناخودآگاه، نسبت به کم ارزشی علم میشود.

علم بهتر است یا ثروت ؟!

اگر درحال حاضر به دنبال پاسخ این سوال هستید، وقت آن است که پاسخ نهایی آنرا از قدرت نامحدود دریافت کرده و با خواندن این مقاله، پاسخ این سوال مشهور را بیابید.

برای کسانیکه در سنین پایین و در مدارس یا دانشگاهها هستند، و حتی بسیاری از بزرگسالان، پاسخ این سوال، احتمالا مشخص است : ثروت ! اما علت این مساله چیست !؟ آیا این پاسخ، پاسخ مناسبی است ؟

ثروت بسیار ارزشمند است و ما در قدرت نامحدود، ثروتمند بودن را یک نکته مثبت میدانیم. اما از نظر ما، علم با فاصله بسیار بیشتری، همواره از ثروت جلوتر است.

از دیدگاه قدرت نامحدود، علم شما، اگر واقعا علم از نوع خوب اش(!) باشد، قطعا منشا و مولد ثروت است و این علم است که میتواند بصورت مداوم، امنیت، آسایش، و زیبایی را در زندگی شما خلق کند. اگر اکنون این جمله برای شما عجیب است، احتمالا با این نوع از علوم که ما از آنها حرف میزنیم، آشنا نیستید و حق دارید، زیرا نظام آموزشی علوم را به این شکل به شما آموزش نداده است و همواره مجبور به یادگیری بوده اید.

نکته دیگر اینکه علم نیاز به مراقبت ندارد و همواره مانند یک شیء گرانبها در درون شماست و هیچکس نمیتواند آنرا از شما بدزدد، حال آنکه ثروت همواره نیازمند مراقبت دقیق توسط شما دارد.

از دیدگاه قدرت نامحدود، ثروت بدون حضور علم، در معرض تهدید است.ما باور داریم ارتقای دانش در همه ابعاد، تنها چیزی است که هر انسانی باید بعنوان مهمترین هدف در ثانیه  ثانیه های زندگی خود مدنظر داشته باشد.

در مدارس و حتی دانشگاهها، بدون اینکه کاربرد صنعتی خارق العاده و در آمدزایی علومی مانند ریاضیات مطرح شود، شروع به تدریس ریاضیات میکنند. بدیهیست در چنین شرایطی، فرد تا سنین بالا دچار این سوال باشد که کاربرد انتگرال در زندگی من چیست ؟! سوالی که حتی افراد سن بالا را نیز درگیر خود کرده است !

ما باور داریم علم مولد ثروت است و ثروت همواره به دنبال علم خواهد بود. اگر شما واقعا علم  و تخصص ویژه داشته باشید و در شاخه های مختلف مهارت کسب کنید و متفاوت و ارزشمند باشید، ثروت دائما به دنبال شماست.

از دیدگاه قدرت نامحدود برای یک فرد با سطح علمی بالا و ارزشمند، حتی در بدترین وضعیت اقتصادی، بهترین جایگاه های شغلی وجود دارد، زیرا ثروت همواره به دنبال کسی است که علم دارد.

ممکن است عده ای از شما به سرعت بگویید : اما رابطه و پارتی بازی قدرت بیشتری دارد !

اینجاست که باید به شما بگوییم تعریف ما از علم، علاوه بر تخصصهای شما، قدرت روانشناسی و مهارتهای ارتباطی شما را نیز در بر میگیرد. از دیدگاه قدرت نامحدود یکی از علومی که شما حتما باید به آن مسلط باشید، روانشناسی و مهارتهای ارتباطی است زیرا 90 درصد از آنچه در زندگی کسب خواهید کرد، مستقیما به این ربط دارد که چطور میتوانید با خود، یا دیگران ارتباط برقرار کنید. دقیقا همین مساله است که علت تاسیس قدرت نامحدود است. شما در قدرت نامحدود هر آنچه که برای رسیدن به موفقیت نیاز دارید را فرا خواهید گرفت.

بسیاری از افراد ثروت های زیادی داشته اند اما به علت نبود علم، آنرا کم کم از دست داده اند. بسیاری نیز در شرایط بسیار بد، فقط علم داشته اند و توانسته اند با علم خود، رشد کنند و جز ثروتمندترینها شوند.

ما در قدرت نامحدود ضمن اینکه ثروت را یک ویژگی بسیار مثبت میدانیم(چه از طریق شانس و ارث کسب شده باشد و چه با تلاش زیاد، بهرحال از نظر ما یک نکته مثبت و ارزشمند است) اما باید بگوییم که داشتن مجموعه ای از علوم مختلف، تنها چیزی است که باید هدف ثانیه به ثانیه زندگی شما باشد. در واقع نهایتا، هر شخصی باید مجموعه ای از علوم را داشته باشد تا بتواند زندگی و موفقیت خود را بصورت استوار حفظ کند، در غیر اینصورت، حتی موفقیتهای او نیز در معرض تهدیداتی خواهند بود. علم همانچیزی است که امنیت و آسایش، موفقیت و خوشبختی و ثروت شما و هر آنچه در زندگی تجربه خواهید کرد را رقم میزند.

اما تعریف علمی که ما در قدرت نامحدود مطرح میکنیم، با تصویری از علم، که تاکنون توسط مدارس و دانشگاهها در ذهن شما نقش بسته است، تفاوت دارد …

از دیدگاه قدرت نامحدود، علم صد در صد ثروت تولید میکند و مجموعه ای از ارزشمندترین و کاربردی ترین ابداعات و دانسته های بشر را که مستقیما در زندگی کاربرد دارند در بر میگیرد که مستقیما باعث تولید ثروت، امنیت و آسایش و حس خوب در زندگی شماخواهند بود.

بصورت خلاصه : علم و یادگیری و رشد درونی، تنها چیزی است که باید ثانیه به ثانیه به دنبالش باشید. حتی اگر ثروتی بدست می آورید، باید آنرا خرج ارتقای ارزش درونی خود کنید و خود را رشد دهید و این رشد هرگز نباید متوقف شود. اگر اینچنین باشید، همواره ثروت به دنبال شما خواهد بود و با یک تیر، دو نشان را خواهید زد !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع