1. حرکت فرد مقابل از “نه” به سمت “بله”، هنر تغییر پاسخ دیگران


در موقعیت های زیادی ممکن است نیاز پیدا کنید که پاسخ منفی دیگران را، به یک پاسخ مثبت تبدیل کنید. برخورد با مشتریان، رابطه عشقی و یا بخشهای زیاد دیگری از زندگیتان، تغییر یک “نه” به “بله”، چیزهای زیادی را برای شما عوض میکند. اما چطور میتوان این کار را کرد ؟(مقاله اختصاصی تکنیک های ممنوعه فروش و بازاریابی)

بیشتر بخوانید حرکت فرد مقابل از “نه” به سمت “بله”، هنر تغییر پاسخ دیگران

2. همه چیز درحال برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شماست ! عوامل خارجی چطور ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی میکنند ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی این مسئله بپردازیم که چطور رویدادهای گوناگون در زندگی روزمره ، بدون اینکه به آنها آگاه باشید ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه‌ریزی میکنند.

در مقالاتی مانند مقاله ی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه چیست ؟شما را با این دو بخش از ذهن انسان آشنا کردیم و به شما گفتیم که این دو بخش چه ویژگیهایی دارند.به‌طور خلاصه هر فرآیندی که خارج از توجه و هوشیاری شما در ذهنتان رخ می‌دهد توسط ضمیر ناخودآگاه انجام می‌شود .همچنین ضمیر ناخودآگاه مدیریت تمام احساساتی که تجربه می‌کنید را بر عهده دارد .در اوقاتی که به یکباره بدون اینکه دلیل آنرا بدانید ، احساسی درون شما آغاز می‌شود ، باید بدانید که ضمیر ناخودآگاه مسئول تولید این حس بوده است .

اما دقیقاً چه چیزهایی ضمیر ناخودآگاه را برنامه‌ریزی می‌کنند ؟ با ادامه این مقاله همراه باشید .

بیشتر بخوانید همه چیز درحال برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شماست ! عوامل خارجی چطور ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی میکنند ؟

3. 7 دلیل روانشناسی برای اینکه گربه ها در سطح اینترنت مشهور هستند ! چگونه چیزی را مشهور کنید ؟


چرا گربه ها ؟!

جمله ای در دنیای بازاریابی وجود دارد که میگوید :

اگر میخواهید چیزی شایع شود ، آنرا به نوعی با گربه ترکیب کنید.

مطمئنا در فضای مجازی ، کلیپها و محتواهای مربوط به گربه ها را به فراوانی دیده اید .تحقیقات نشان میدهد عکسهای گربه ، بسیار مشهور تر از تصاویر سگ هستند.درصد عکسهای گربه ایی که بصورت ویروسی زیاد شده اند ، بسیار بیشتر از سگهاست.

سگها ، وفادار ، باهوش و دوست داشتنی هستند.پس چرا مردم عکس گربه ها را بیشتر به اشتراک میگذارند ؟ و چرا عکس یک گربه ، که درحال انجام کار احمقانه اییست ، بسیار جالب تر از یک سگ است ؟! در قلمرو قدرت نامحدود هستید و پاسخ هرچیزی را خواهید یافت ! با ما همراه باشید. بیشتر بخوانید 7 دلیل روانشناسی برای اینکه گربه ها در سطح اینترنت مشهور هستند ! چگونه چیزی را مشهور کنید ؟

4. چرا برخی چیزها ، به سرعت توجه شما را جلب میکنند ؟ چیزهایی که توجه شما را به سرعت جلب میکنند،چه چیزی را درباره ضمیر ناخودآگاه شما نشان میدهند ؟


شما پشت کامپیوتر یا تبلت خود نشسته اید و درحال انجام کار خود هستید اما به یکباره ، عکسی ظاهر شده و تمام توجه شما را معطوف به خود میکند.تا این حد که به سرعت ، کار فعلی خود را رها کرده و روی تصویر کلیک میکنید .قطعا این حالت برای شما ، بسیار رخ داده است.

آخرین بار که چیزی ، توجه شما را تماما به خود جلب کرد ، کی بود ؟ و چرا بعضی اوقات به چیزی نگاه میکنید و بجای اینکه کنجکاو شوید یا جذب آن شوید ، خمیازه میکشید ؟

پاسخ ساده است ! الگوریتم مشخصی در ذهن شما وجود دارد که طبق آن عمل میکند و اگر چیزی را ببینید که طبق این الگوریتم ، جذاب باشد ، ذهن ، شما را به آن علاقمند میکند .به زبان دیگر ، آن چیز ، توجه شما را میدزدد !

بیشتر بخوانید چرا برخی چیزها ، به سرعت توجه شما را جلب میکنند ؟ چیزهایی که توجه شما را به سرعت جلب میکنند،چه چیزی را درباره ضمیر ناخودآگاه شما نشان میدهند ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی