1. پل ارتباطی میان ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه خود را بشناسید، چگونه پیغامها را به ضمیر ناخودآگاه خود یا دیگران ارسال کنید ؟


آیا میدانید چطور میتوان با ضمیر ناخودآگاه ارتباط برقرار کرد ؟

آیا پل ارتباطی میان ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه خود را میشناسید ؟

بیشتر بخوانید پل ارتباطی میان ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه خود را بشناسید، چگونه پیغامها را به ضمیر ناخودآگاه خود یا دیگران ارسال کنید ؟

2. مردم چگونه از احساسات برای کنترل شما استفاده میکنند ؟


چگونه برخی از افراد شما را کنترل میکنند ؟

این مقاله، درباره این نیست که چطور میتوانید دیگران را کنترل کنید زیرا این مساله عملا غیر اخلاقی است و ما نیز کاملا مخالف مطرح کردن این نوع مسائل هستیم.

ما در اینجا قصد داریم به شما درباره روش های رایجی بگوییم که مردم، برای کنترل یکدیگر( و بصورت مشخص تر، کنترل خود شما) به کار میبرند تا شما به این روشها آگاه شده و از کنترل شدن خود توسط دیگران جلوگیری کنید.

برخی اوقات، مردم بصورت عمدی یکدیگر را کنترل میکنند و در برخی اوقات نیز این کار را بصورت ناخودآگاه انجام میدهند. در هردوحالت، اصولی وجود دارند و بدون توجه به اینکه فرد به آنها آگاه است یا خیر، شما باید به آنها آگاه باشید. در غیر اینصورت دیگران برای رسیدن به اهدافشان، شما را تحت کنترل خود خواهند گرفت.

با مطالعه این مقاله اصولی را یاد خواهید گرفت که به شما کمک میکنند زین پس، از کنترل شدن خود توسط دیگران (چه بصورت عمدی و چه غیر عمدی جلوگیری کنید).

بیشتر بخوانید مردم چگونه از احساسات برای کنترل شما استفاده میکنند ؟

3. همه چیز درحال برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شماست ! عوامل خارجی چطور ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی میکنند ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی این مسئله بپردازیم که چطور رویدادهای گوناگون در زندگی روزمره ، بدون اینکه به آنها آگاه باشید ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه‌ریزی میکنند.

در مقالاتی مانند مقاله ی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه چیست ؟شما را با این دو بخش از ذهن انسان آشنا کردیم و به شما گفتیم که این دو بخش چه ویژگیهایی دارند.به‌طور خلاصه هر فرآیندی که خارج از توجه و هوشیاری شما در ذهنتان رخ می‌دهد توسط ضمیر ناخودآگاه انجام می‌شود .همچنین ضمیر ناخودآگاه مدیریت تمام احساساتی که تجربه می‌کنید را بر عهده دارد .در اوقاتی که به یکباره بدون اینکه دلیل آنرا بدانید ، احساسی درون شما آغاز می‌شود ، باید بدانید که ضمیر ناخودآگاه مسئول تولید این حس بوده است .

اما دقیقاً چه چیزهایی ضمیر ناخودآگاه را برنامه‌ریزی می‌کنند ؟ با ادامه این مقاله همراه باشید .

بیشتر بخوانید همه چیز درحال برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شماست ! عوامل خارجی چطور ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی میکنند ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی