1. رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟


شاید با این موضوع مواجه شده باشید که وقتی برخی افراد به چشم شما نگاه می‌کنند، گویی جذبه، انرژی، نفوذ و وزن خاصی در نگاه آنها وجود دارد که کاملا روی شما سنگینی میکند. اما چطور می‌توانید شما نیز نگاه نافذی را در خود ایجاد کنید ؟ منشا این نگاه نافذ چیست ؟

بیشتر بخوانید رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟

2. زبان بدن تدافعی را بشناسید


وقتی کسی از چیزی در کلام شما ناراحت شود یا حس عدم موافقت و یا خطر کند، معمولا یکی از زبان بدن های تدافعی معروف را به خود خواهد گرفت. دست به سینه نشستن، تکیه به عقب و فاصله گرفتن، یا حتی روی هم انداختن پاها میتواند نشانه ای از این نوع زبان بدن باشد. ممکن است فرد کماکان حین دست به سینه شدن، لبخندی مصنوعی بر لب داشته باشد. به هرحال به محض دیدن این زبان بدن، باید آگاه باشید. در حقیقت ضمیر ناخودآگاه فرد مقابل سعی دارد با دست به سینه نشستن، در نگاه خودش، فرد را بصورت نمادین، از آسیب شما مصون نگاه دارد !

بیشتر بخوانید زبان بدن تدافعی را بشناسید

3. آیا فرکانس زبان بدن شما با فرکانس آنچه از جهان میخواهید متناسب است ؟


خوب به این مقاله منحصر به فرد که از جنس قدرت نامحدود است، دقت کنید، چون تاثیر زیادی در زندگی، افراد و حوادثی که جذب آن میکنید خواهد داشت.

آیا فرکانس و سرعت حرکت اجزای بدن شما، با آنچه میخواهید متناظر است ؟

آیا میدانید اگر سرعت زبان بدن شما، با چیزی که میخواهید متناظر نباشد، غیر ممکن است که آنرا بدست بیاورید ؟

آیا میدانید با دقت در سرعت حرکت و فرکانس زبان بدن دیگران، میتوانید چیزی که میخواهید را بیابید ؟

بیشتر بخوانید آیا فرکانس زبان بدن شما با فرکانس آنچه از جهان میخواهید متناسب است ؟

4. هنر برقراری ارتباط با تمام بدن، چرا نصیحت های شما تاثیری بر دیگران ندارد ؟


مادری پسرش را نزد گاندی برد و درخواست کرد : لطفا فرزند مرا نصیحت کنید که شکر نخورد.

گاندی پس از لحظه ای مکث، گفت : پسرت را یک ماه دیگر نزد من بیاور.

یک ماه بعد، زن با پسرش بازگشت و دوباره از گاندی درخواست کرد. گاندی درچشمان پسر نگاه کرد و گفت : پسر جان، دیگر شکر نخور.

زن تشکر کرد و سپس از گاندی پرسید : چرا این جمله را همان یک ماه پیش نگفتید ؟

گاندی پاسخ داد : یک ماه پیش، من خودم شکر خورده بودم.

بیشتر بخوانید هنر برقراری ارتباط با تمام بدن، چرا نصیحت های شما تاثیری بر دیگران ندارد ؟

5. پل ارتباطی میان ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه خود را بشناسید، چگونه پیغامها را به ضمیر ناخودآگاه خود یا دیگران ارسال کنید ؟


آیا میدانید چطور میتوان با ضمیر ناخودآگاه ارتباط برقرار کرد ؟

آیا پل ارتباطی میان ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه خود را میشناسید ؟

بیشتر بخوانید پل ارتباطی میان ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه خود را بشناسید، چگونه پیغامها را به ضمیر ناخودآگاه خود یا دیگران ارسال کنید ؟

6. زبان بدن دستها، دستهای یک فرد، چه چیزهایی را از درون ذهن او برای شما آشکار خواهند ساخت ؟


قطعا توجه کرده اید که بسیاری از افراد، حین حرف زدن یا گوش دادن به حرفهایتان، از دستهای خود استفاده زیادی میکنند. دستها در زبان بدن اهمیت بسیاری دارند و به همین علت در این مقاله، هر آنچه که از آنها باید بدانید را برایتان شرح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید زبان بدن دستها، دستهای یک فرد، چه چیزهایی را از درون ذهن او برای شما آشکار خواهند ساخت ؟

7. چگونه با زبان بدن خود اعتماد به نفس را به نمایش بگذارید ؟


اعتماد به نفس یکی از زبان بدنهای مهمی است که تشخیص، یا القای آن به فرد یا افراد مقابل بسیار ارزشمند است. این مقاله به شما کمک خواهد کرد که در انجام هر دوی این موارد، موفق باشید. بیشتر بخوانید چگونه با زبان بدن خود اعتماد به نفس را به نمایش بگذارید ؟

8. چگونه میتوانید واقعی یا مصنوعی بودن لبخندهای یک فرد به خودتان را متوجه شوید ؟


همانطور که میدانید بسیار مهم است که بتوانید اهداف و نیت های واقعی یک فرد را تشخیص دهید. بدین منظور باید علوم مرتبط و لازم را نیز داشته باشید. داشتن اطلاعاتی از علم زبان بدن به شما کمک میکند که به سادگی ذهن دیگران را خوانده و اهداف واقعی آنها را متوجه شوید.

در این میان، شناخت یک لبخند واقعی از لبخندی مصنوعی میتواند در ارتباطهای شما با دیگران تاثیر زیادی داشته باشد. بسیاری از افراد به خوبی میتوانند وانمود کنند که در حال لبخند زدن هستند و اگر مهارت کافی را در شناسایی لبخند حقیقی نداشته باشید، نخواهید توانست در زمان مناسب، حس واقعی آنها نسبت به خود را متوجه شوید. و این مساله میتواند آسیبهای بزرگی را به شما وارد کند…

بیشتر بخوانید چگونه میتوانید واقعی یا مصنوعی بودن لبخندهای یک فرد به خودتان را متوجه شوید ؟

9. چگونه با فرد مقابل دست دهید ؟ چطور با دست دادن صحیح، تاثیر مناسب را روی ضمیر ناخودآگاه افراد بگذارید ؟


آیا میدانید چند ثانیه طول میکشد که یک فرد، قضاوت اولیه را نسبت به شخصیت شما شکل دهد ؟

معمولا چیزی در حدود ۵ تا ۱۰ ثانیه زمان لازم است که یک فرد، قضاوت اولیه ایی را نسبت به شما در ذهن خود ایجاد کند. قطعا در حال حاضر به این فکر افتاده اید که چطور میتوان در این زمان بسیار کوتاه، اثر مثبتی و مطلوب را روی ذهن فرد مقابل گذاشت !

در حقیقت، در این بازه زمانی کوتاه، چندین چیز مختلف رخ میدهد که بصورت هوشیارانه نمیتوان آنها را کنترل کرد. همانطور که احتمالا حدس زده اید، یکی از این موارد، نحوه دست دادن شماست ! نحوه دست دادن شما در شروع یک مذاکره، ادامه ی آن مذاکره و نتیجه آنرا تماما میتواند عوض کند ! با ادامه مطلب همراه شوید.

بیشتر بخوانید چگونه با فرد مقابل دست دهید ؟ چطور با دست دادن صحیح، تاثیر مناسب را روی ضمیر ناخودآگاه افراد بگذارید ؟

10. وقتی یک دختر موهایش را از روی صورت کنار میزند به چه معناست ؟


کنار زدن موها از روی چهره و یا به پشت انداختن آنها، یکی از موارد مشهور در علم زبان بدن برای زنان است. و بله، این علامت نشانه ای مستقیم از این است که فرد مذکور به شما علاقمند شده است. اما به هرحال، نکات بسیار مهمی وجود دارد تا بتوانید این زبان بدن را به شکل درست تفسیر کنید و دچار اشتباه نشوید.

بیشتر بخوانید وقتی یک دختر موهایش را از روی صورت کنار میزند به چه معناست ؟

11. کمر خود را صاف نگه دارید


در مقابل لپتاپش نشسته و درحال مشاهده ی صفحات اینترنت بود.درحالیکه آنلاین بود،دوست نزدیک او که سالها اطلاعی از او نداشت ، پیغام داد . به یکباره ، کمر خود را صاف کرد و صاف نشست !

دقایقی بعد ، دوستش رفت و فرد مذکور ، مقداری حس خستگی را تجربه کرد.بدون اینکه متوجه شود ، کمرش کم کم اندکی خم شد و قوز کرد .پس از مدتی ، تلفن همراه او زنگ زد و و خبر بدی به او رسید.کمر او بازهم بیشتر خم شد و جمع تر نشست و کاملا در صندلی خود فرو رفت !

به یکباره ، تماس دیگری دریافت کرد ! یکی ازدوستانش تماس گرفت و خبر کاری خوبی به او داده شد ! او مجددا حس شادی کرد و کمرش صاف شد !

بیشتر بخوانید کمر خود را صاف نگه دارید

12. زبان بدن یک فرد حین دروغ گفتن چگونه است ؟


همانند حالات حسی درونی دیگر، دروغ نیز باعث بروز تغییراتی در بدن، حالت و زبان بدن فرد خواهد شد. اگر با این موارد آشنا باشید، شما نیز خواهید توانست دروغ را تشخیص داده و زمانیکه کسی به شما دروغ میگوید، او را شناسایی کنید. سالانه میلیاردها دلار پول بخاطر دروغگویی افراد (خصوصا در پست های سطح بالا)، جابجا شده و به همین علت تحقیقات بسیاری در زمینه شناسایی دروغ، انجام میشود.

زمانی که میخواهید دروغ را توسط زبان بدن فرد شناسایی کنید، کار شما اندکی نسبت به شناسایی حالت های دیگر فرد، دشوارتر خواهد بود. دو روش برای شناسایی افراد دروغگو وجود دارد. روش اول خیلی دقیق نیست اما ساده است. روش دوم نیاز به دانش بالاتری دارد اما بسیار دقیق تر است. روش اول بر اساس خواندن زبان بدن است اما روش دوم بر اساس علم NLP است که در مقاله ی “چگونه با نگاه كردن به چشمان طرف مقابل ميتوانم آنچه در سر او ميگذرد را تشخيص دهم ؟” به آن اشاره شده است.

با ترکیب هر دو روش و استفاده همزمان از هردوی آنها و اندکی تمرین خواهید توانست دروغ را به راحتی شناسایی کنید.

بیشتر بخوانید زبان بدن یک فرد حین دروغ گفتن چگونه است ؟

13. علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست


با جستجویی ساده، هزاران مطلب خواهید یافت که متون مشابهی را درباره این موضوع ارائه کرده اند. اما از آنجا که در قلمرو سایت قدرت نامحدود هستید، باید به شما تبریک بگویم زیرا جستجوی شما پایان یافته است. این مقاله بر اساس روانشناسی، زبان بدن، آنالیز رفتاری و روانشناسی جذابیت است. بنابر این آنرا کلمه به کلمه بخوانید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت آقایان)

اطلاعات موجود در این مقاله، در معرض ارزیابی نظر شما یا دیگران گذاشته نشده اند، بلکه این مقاله مرجع نهایی برای دانستن این است که آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر و قرار است حرف اول و آخر را در این زمینه بزند. وقتی درباره موضوعی با این سطح از قطعیت حرف میزنم، باید بدانید که مطالب موجود در این مقاله، فقط مشتی از اطلاعات سطحی نیستند بلکه دانش بسیار عمیق روانشناسی پشت جمله جمله آنها نهفته است.

بر خلاف باور عمومی، دانستن اینکه کسی عاشق شماست یا خیر ساده نیست اما پس از خواندن این مقاله، فقط کافیست چشمان خود را باز کنید و به دنبال علایمی که خواهیم گفت باشید و اگر تعداد زیادی از آنها را دیدید، مطمئن باشید که آن شخص شما را دوست دارد. توجه داشته باشید که حضور فقط یکی از نشانه ها، برای دانستن اینکه کسی شما را دوست دارد، کافی نیست و بنابراین قبل از قضاوت درمورد احساسات فرد شما باید به دنبال بیش از یک نشانه باشید.

بیشتر بخوانید علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی