1. در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند


چند روز پیش آقایی سوال کرده بودند که خانمهای بسیار جذاب چطور جذب میشوند ! به همین علت این مقاله به همین موضوع اختصاص خواهد داشت. وقتی در ادامه این مقاله حرف از مردان یا دختران بسیار جذاب زده میشود، منظور افرادی است که به نوعی تقریبا همه به دنبال آنها هستند و به هر دلیلی، بسیار جذاب هستند(فعلا با دلایل جذابیت کاری نداریم). در این مقاله دو رفتار بسیار رایج ولی احمقانه که افراد دربرابر دختران(یا پسران) بسیار جذاب انجام میدهند، خواهیم پرداخت و سپس درباره جذابیت در برابر زنان یا مردان بسیار جذاب صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند

2. رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟


شاید با این موضوع مواجه شده باشید که وقتی برخی افراد به چشم شما نگاه می‌کنند، گویی جذبه، انرژی، نفوذ و وزن خاصی در نگاه آنها وجود دارد که کاملا روی شما سنگینی میکند. اما چطور می‌توانید شما نیز نگاه نافذی را در خود ایجاد کنید ؟ منشا این نگاه نافذ چیست ؟

بیشتر بخوانید رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟

3. چرا زنان در سطح ناخودآگاه، مردان با ویژگیهای سه گانه منفی را دوست دارند ؟


تحقیقات نشان میدهد زنان بصورت بیولوژیک و در سطح ناخودآگاه، و حتی بر خلاف خواسته خود،  به شدت عاشق مردانی میشوند که سه ویژگی بسیار شیطانی و پلید را در خود دارند !
1) خودشیفتگی 2) خشونت 3) خودخواهی.
اما چرا !؟

بیشتر بخوانید چرا زنان در سطح ناخودآگاه، مردان با ویژگیهای سه گانه منفی را دوست دارند ؟

4. چرا بسیاری از مردان به موهای بلند زنان علاقه دارند ؟


چرا مردها، برخی ویژگیها را دوست دارند ؟

برای اینکه بدانید مردها چگونه همسر خود را انتخاب میکنند، باید بدانید ذهن آنها چطور کار میکند. مردها به شدت، برنامه ریزی شده اند که به دنبال زنان سلامت باشند تا نسل بشر ادامه یابد. ممکن است این مساله در شروع عجیب به نظر برسد، اما اولین عاملی است که در سطح ناخودآگاه، مردان را تحت کنترل خود نگاه میدارد. درواقع یک برنامه ریزی قوی، در اعماق ذهن مردان وجود دارد که آنها را جذب زنانی میکند که سالم و بارور هستند تا نسل بشر ادامه یابد. و برخی ویژگیهای فیزیکی میتوانند نمایشگر سالم و بارور بودن یک زن برای مردان باشند. و یکی از این ویژگیها، موهای بلند است.

ارتباط موهای بلند با بقای انسان چیست ؟

در ذهن مردان، یک برنامه ریزی در سطح ناخودآگاه وجود دارد که سلامت یک زن را بر اساس فیزیولوژی و شکل اعضای بدن او تعیین میکند. لبهای متقارن و کامل، موهای بلند، اعضای چهره متقارن و چشمهای بزرگ همه نماد بارور بودن و سلامت یک زن،برای ضمیر ناخودآگاه مردان هستند.(مقاله کامل جذابیت مخصوص آقایان را نیز ببینید)

مجددا تاکید میکنم که مردها خود به این مساله آگاه نیستند و همه چیز در سطح ناخودآگاه رخ میدهد. اما بصورت خلاصه، مردها جذب زنانی میشوند که باعث ادامه و حفظ و بقای نسل انسان میشود.

به هرحال بعضا ممکن است مسیر زندگی فرد، باعث تغییراتی در این برنامه ریزی ناخودآگاه شود و فرد جذب چیزهای دیگری شده و ویژگیهای دیگری را نماد سلامت بداند. همچنین عوامل دیگر نیز برخی اوقات نقش مهمی دارند، مثلا یک مرد حتی ممکن است عاشق زنی شود که شبیه مادر اوست و مادرش را به یادش می آورد.

5. چگونه مرد تر و قویتر شوید ؟


بسیاری از افراد سعی دارند قویتر شوند.

این مساله خصوصا برای مردها، اهمیت زیادی پیدا میکند زیرا آنها دوست دارند با مرد شدن، قویتر شوند و جذاب تر باشند. با این وجود هرچقدر سعی میکنند نقش بازی کنند که مرد و قوی هستند، به نظر میرسد که ضعیف تر میشوند. اما چطور میتوان قویتر شد ؟

بیشتر بخوانید چگونه مرد تر و قویتر شوید ؟

6. حس میکنید ظاهر خوبی ندارید ؟ از چهره خود راضی نیستید ؟


آیا از چهره خود راضی نیستید ؟

آیا تصور میکنید عاملی که هیچ اختیاری در انتخاب آن حین تولد نداشتید(چهره)، قرار است زندگی شما را تماما تخریب کند ؟! نه ! زندگی زیباتر و دوست داشتنی تر از آن است که چنین قوانین بی رحمانه ای را در خود داشته باشد !

بیشتر بخوانید حس میکنید ظاهر خوبی ندارید ؟ از چهره خود راضی نیستید ؟

7. چرا زنان به زمانی بیش از مردان برای جذب شدن به یک فرد نیاز دارند ؟


چه چیز باعث میشود که یک فرد جذاب دیده شود ؟

چرا زنان فقط جذب برخی مردان شده و به چه علت فقط برخی زنان برای مردها جذابند ؟

بر اساس تحقیقات و آخرین یافته های علمی، مردها جذب زنانی میشوند که زیباتر، سالم تر و جذابتر هستند،  حال آنکه زنان جذب مردی میشوند که نقش محافظت و تامین کردن را به خوبی بازی میکند. مهمترین چیزی که مردان را جذب میکند، نشانه های سلامت و جذابیت فیزیکی و باروری است. قطعا خود مردان این علت را نمیدانند زیرا همه این عملکردها بصورت ناخودآگاه و بسیار سریع رخ میدهد.

نسبت پایین کمر به باسن، لبهای کامل، چشمهای درشت، چانه کوچک و ظاهر زنانه همه نشانه های سطح مناسبی از هورمون زنانه هستند که برای مردان جذاب خواهد بود.

بیشتر بخوانید چرا زنان به زمانی بیش از مردان برای جذب شدن به یک فرد نیاز دارند ؟

8. در درون ذهن افراد جذاب چه میگذرد ؟ چگونه با افراد جذاب برخورد کنید ؟


افراد جذاب چگونه فکر میکنند ؟

بسیاری از افراد سوال میکنند که افراد جذاب و دارای اعتماد بنفس، چه افکاری در ذهن خود دارند. بهترین راه درک این نوع افراد، این است که بتوانید به خوبی آنچه در ذهن آنها میگذرد را تشخیص دهید.

به صورت کلی افراد جذاب به دو دسته تقسیم می‌شوند : دسته اول کاملاً می‌دانند که چه قدر جذاب هستند و دسته دوم گروهی هستند که از ظاهر خود و میزان زیبا بودن خود مطمئن نیستند. تصویر ذهنی که گروه دوم نسبت به خود دارند همانند یک انسان عادی است و بنابراین می‌توانید فرض کنید که آنها همانند یک انسان عادی برخورد خواهند کرد . اما گروه دوم افراد جذابی هستند که جذابند و خودشان نیز می‌دانند که چقدر جذابند ! برای اینکه بتوانید به خوبی این نوع افراد را بشناسید، ادامه مقاله را مطالعه کنید .

بیشتر بخوانید در درون ذهن افراد جذاب چه میگذرد ؟ چگونه با افراد جذاب برخورد کنید ؟

9. فقط افراد با چهره معمولی بخوانند ! عواملی که میتوانند تا 90 درصد، جذابیت چهره شما از نگاه دیگران را تغییر دهند ! بجای جراحی فیزیکی، درک دیگران از چهره خود را تغییر دهید


آیا میدانید دو دایره موجود در مرکز کاملا با هم هم اندازه هستند ؟ پس چرا دایره ی سمت چپ را کوچکتر میبینید ؟

بله، هرچند حقیقت این است که این دو دایره هم اندازه هستند(میتوانید خودتان امتحان کنید)، اما واقعیتی که ذهن شما از این حقیقت ثابت(دایره با اندازه ثابت) تجربه میکند، متفاوت است …

circles

با همین مقدمه مقاله را آغاز میکنیم. آیا تابحال شده است تصویر کسی را که از نظر شما جذاب است، به اطرافیان خود (که او را نمیشناسد) نشان دهید و متوجه شوید که نظر(صادقانه) دیگران نسبت به جذابیت ظاهری او بسیار منفی است ؟!

آیا میدانید علت این موضوع چیست ؟ در قلمرو قدرت نامحدود هستید و در این مقاله ویژه، قصد داریم نکته بسیار نابی را مطرح کنیم که تاکنون هرگز آنرا نشنیده اید.

بنظر شما، چهره و جذابیت ظاهری در جذب طرف مقابل چقدر اهمیت دارد ؟

آیا با داشتن یک ظاهر معمولی، ممکن است افراد بسیار جذاب تر از خود را جذب زندگیتان کنید ؟

آیا ما چهره دیگران را همانطور که هستند میبینیم ؟ یا عواملی وجود دارند که باعث میشوند چهره دیگران را کاملا متفاوت از آنچه هستند ببینیم ؟

آیا میتوان چیزی که دیگران از چهره و ظاهر شما میبینند را تغییر داد ؟!

و بصورت خلاصه : اگر چهره شما معمولی است، آیا این مساله عاملی نگران کننده است ؟

بیشتر بخوانید فقط افراد با چهره معمولی بخوانند ! عواملی که میتوانند تا 90 درصد، جذابیت چهره شما از نگاه دیگران را تغییر دهند ! بجای جراحی فیزیکی، درک دیگران از چهره خود را تغییر دهید

10. چرا اکثر زنان، هرگز زیبا بودن خود را باور نمیکنند ؟!


اگر نگاهی به اطراف خود و یا حتی فضای مجازی بیندازید، افراد بسیاری را میبینید که باوجود اینکه زیبایی مناسبی دارند، اما کماکان حس میکنند زشت هستند ! به همین علت عمل های زیبایی مختلفی را انجام میدهند.

اگر در رابطه عشقی باشید نیز احتمالا به این مساله پی برده اید که بسیاری از زنان، وقتی از ظاهرشان تعریف میشود، لحظه ایی دچار تردید میشوند. در حقیقت، حتی زیباترین زنان نیز، باوجود اینکه هر روز هزاران تعریف از دیگران میشنوند، اما همواره یک تردید را با خود به همراه دارند و از زیبایی خود مطمئن نیستند.

ممکن است فکر کنید که یک فرد جذاب، همواره فکر خواهد کرد که جذاب است اما این مساله اصلا درست نیست !

بر اساس تحقیقات متعدد،  مردم معمولا با چند بار دیدن چهره های زیباتر، خود را زشت میپندارند. به عبارت دیگر حتی اگر شما فرد زیبایی باشید، به محض دیدن یک فرد که جذاب تر از شماست، ممکن است خود را غیر جذاب بدانید.

تحقیق دیگری نشان میدهد که مردها، به محض دیدن یک برنامه تلویزیونی، زنان خود را چندان جذاب نمیبینند. در حقیقت نحوه درک ما از جذابیت خود یا دیگران، به شدت به مقایسه های ذهنی مان برمیگردد.

ذهن انسان اینگونه کار میکند. ذهن همواره به مقایسه پرداخته و جمع بندی نهایی را انجام میدهد. بسیاری از افراد میگویند که خود را با دیگران مقایسه نکنید اما حقیقت این است که ذهن انسان، چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید، به شدت مقایسه گر است و همواره چیزهای مختلف را مقایسه میکند. در حقیقت، این مساله مانند یک برنامه قدرتمند و عمیق است که در ذهن نصب شده است.

بیشتر بخوانید چرا اکثر زنان، هرگز زیبا بودن خود را باور نمیکنند ؟!

11. زنان دقیقا جذب چه چیزی میشوند ؟ آیا واقعا زنان فقط به وضعیت مالی و مقام و قدرت اهمیت میدهند ؟


آیا واقعا زنان بیش از همه به مسائل مالی و قدرت فرد(قدرت در ابعاد مختلف) توجه میکنند ؟

آیا باید همواره قدرت خود را حفظ کنم ؟ یا زنان در شرایط بد نیز پشتیبان خواهند بود ؟

بیشتر بخوانید زنان دقیقا جذب چه چیزی میشوند ؟ آیا واقعا زنان فقط به وضعیت مالی و مقام و قدرت اهمیت میدهند ؟

12. چطور در نگاه دیگران جذاب دیده شوید ؟ چرا بعضی افراد جذاب هستند ؟


آیا فرمول واحدی برای جذابیت وجود دارد ؟

آیا دوست دارید جذاب‌تر باشید ؟ آیا حس می کنید از دید دیگران جذابیت کافی را ندارید ؟

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید جذابیت خود را افزایش دهید. تحقیقات نشان می‌دهد که الگوهای رفتاری مشخصی برای افراد جذاب وجود دارد که با رعایت آنها، هرکسی می‌تواند جذابیت خود را در نگاه دیگران افزایش دهد. اما این الگو ها چه هستند ؟ با خواندن این مقاله موفق خواهید شد جذابیت خود را در نگاه دیگران، تا حد غیرقابل تصوری افزایش دهید.

بیشتر بخوانید چطور در نگاه دیگران جذاب دیده شوید ؟ چرا بعضی افراد جذاب هستند ؟

13. نکات مهم برای ملاقات اول عشقی با فردی که دوستش دارید


اولین تصویری که از خود در یک ملاقات عشقی به جای میگذارید، بسیار پر اهمیت است. تاثیر اولی که روی فرد مقابل میگذارید، در چند دقیقه اول شکل میگیرد، اما  تاثیر بسیار مهمی داشته و نقشی بسیار حیاتی دارد.شما باید به خوبی به فرد مقابل نشان دهید که چه کسی هستید .

افراد بسیار ارزشمند و بزرگی وجود داشته اند که در ملاقات های اول، ارتباط خوبی را برقرار نکرده و در دقایق اول، باعث میشوند که فرد مقابل برداشت دیگری از شخصیت آنها داشته باشد. به همین علت بسیار مهم است که یاد بگیرید چگونه میتوان در چند دقیقه ی اول، به بهترین شکل خود را به نمایش گذاشت.

در ملاقاتهای عشقی اول، مردم معمولا نمیدانند چه باید بگویند به همین دلیل باعث ایجاد وضعیت آشفته ایی میشوند. دراین مقاله ما به شما نکاتی را درباره این مساله خواهیم آموخت تا بتوانید در ملاقات عشقی اول خود با یک فرد، تاثیر خوبی را روی فرد مقابل بگذارید.

بیشتر بخوانید نکات مهم برای ملاقات اول عشقی با فردی که دوستش دارید

14. چگونه کسی که جذب شما نشده است را جذب خود کنید ؟ (بر اساس اصول علمی و روانشناسی جذابیت)


هرگاه که کسی بیش از حد درباره ی چیزی فکر کند، به آن وابسته میشود و رفته رفته بازهم درباره ی آن چیز، بیشتر و بیشتر فکر خواهد کرد. کمپانی های بزرگ این حقیقت را خوب میدانند، به همین علت است که مدام شما را با تبلیغات خود بمباران میکنند.

ضمیر ناخودآگاه، با تکرار کار میکند و اگر چیز خوب و مناسبی، مدام تکرار شود، نهایتا در ضمیر ناخودآگاه وارد خواهد شد.

اما ارتباط این نکته با جذب کردن کسی که در نگاه اول به شما علاقمند نشده است چیست ؟

در واقع اگر شما بتوانید کاری کنید که کسی مدام درباره ی شما فکر کند، تنها چند گام با اینکه او را عاشق خود کنید، فاصله خواهید داشت، حتی اگر از ابتدا اصلا علاقمند شما نشده باشد.

عشق چیزی نیست جز حالت حسی وسواس گونه و فکر دائم نسبت به یک فرد. اگر میخواهید کسی که علاقه ای به شما نشان نداده است را جذب خود کنید، باید ابتدا یاد بگیرید چگونه میتوانید کاری کنید که او، اغلب به شما فکر کند. بیشتر بخوانید چگونه کسی که جذب شما نشده است را جذب خود کنید ؟ (بر اساس اصول علمی و روانشناسی جذابیت)

15. آیا مردان فقط طبق ظاهر و چهره ، جذب زنان میشوند ؟ مهمترین عامل جذب همه ی مردان از نظر علمی چیست ؟


تحقیقات چه میگویند ؟

اگر مقالات مربوط به جذابیت در مقابل جنس مخالف را مطالعه کنید ، متوجه خواهید شد که یکی از عوامل اصلی برای جذب مردان ، چهره،ظاهر زیبا و جذابیت فیزیکی است.حال آنکه ، مهمترین عامل جذابیت ، در چشم زنان ، منابع و قدرت یک مرد است.

در نگاه اول ، این یافته های علمی ، ممکن است برای زنان دارای چهره ی معمولی ، نا عادلانه بنظر برسد .درحالیکه کماکان تاکید میکنیم تحقیقات درست هستند ، کماکان ، این بدین معنا نیست که یک زن نرمال ، نمیتواند برای مردان ، جذاب باشد ! با ادامه مطلب همراه شوید بیشتر بخوانید آیا مردان فقط طبق ظاهر و چهره ، جذب زنان میشوند ؟ مهمترین عامل جذب همه ی مردان از نظر علمی چیست ؟

16. آیا زنان واقعا عاشق مردهای عضلانی هستند ؟ اگر بدن عضلانی ندارید ، آیا راه جایگزینی هست ؟


آیا زنان واقعا مردان عضلانی را دوست دارند ؟

آیا ظاهر برای زنان مهم است ؟ آیا مردهای عضلانی و چهارشانه ، شانس بیشتری برای جذب زنان دارند ؟ یا اینکه داشتن بدن زیبا ، تاثیر چندانی ندارد ؟

بله ، زنان به ظاهر اهمیت میدهند ، اما بسیار کمتر از مقداری که مردان به ظاهر اهمیت میدهند ! یک مرد میتواند به سرعت به زنی وابسته شود اما زنان نیاز دارند نشانه ها و اطلاعات بیشتری را دریافت کنند تا بتوانند جذب مردی شوند.

اگر رمان عاشقانه خوانده باشید ، متوجه میشوید که رمانهایی که بصورت مخصوص برای خانمها نوشته شده است ، دارای قهرمانهایی است که شجاع بوده و کاملا جنگجو و غالب هستند. اکثر قهرمانان این داستانها ، رهبران ، شاهان ، شوالیه ها ، رییس ها ، کلانتر ها و غیره بوده اند.

اکثر زنان ، جذب مردهای زیبایی که در جامعه دارای مکان غالب و قدرتمندی نیستند ، نخواهند شد.تحقیقات نشان میدهد مرد با لباس یک پیک موتوری ، بسیار کمتر از فردی با کت و شلوار حرفه ایی جذابیت دارد.مردی که قدرت زیادی در جامعه دارد و حرف او بر دیگران غلبه دارد ، از چشم زنان بسیار جذاب است.

بیشتر بخوانید آیا زنان واقعا عاشق مردهای عضلانی هستند ؟ اگر بدن عضلانی ندارید ، آیا راه جایگزینی هست ؟

17. کدام ویژگیهای فیزیکی از مردان ، برای خانمها جذاب است ؟


آیا زنان به ظاهر و ویژگیهای فیزیکی اهمیت میدهند ؟
بله.زنان نیز مانند مردان ، به ظاهر و ویژگیهای فیزیکی اهمیت میدهند . حال آنکه تفاوت اصلی میان مردان و زنان اینجاست که مردان ، اهمیت بیشتری به ظاهر میدهند درحالیکه زنان ، به دنبال چیزهای دیگری هستند.

یک مرد ، پس از ملاقات اول ، میتواند تعیین کند که آیا زنی را دوست دارد یا خیر.این در حالیست که زنان ، نیاز به زمان بیشتری دارند تا اینکه بتوانند برخی عوامل را ارزیابی کرده و نتیجه نهایی را در ذهن خود جمع بندی کنند.

در این مقاله ، به شما خواهیم گفت که چه عوامل فیزیکی باعث جذب زنان به مردان خواهد شد.اما قبل از اینکه وارد این مساله شویم ، باید یک باور اشتباه را که در میان مردم وجود دارد ، اصلاح کنیم.

بسیاری از مردم فکر میکنند که زنان ، به دنبال شریکی هستند که از نظر فیزیکی ، به اندازه ی او ، جذاب باشد ! اما مردان باید بدانند که زنان ، عوامل بسیار مهمتری را در نظر میگیرند که اگر به آنها واقعا توجه کنید ، باید گفت ظاهر شما تقریبا هیچ اهمیتی ندارد ! با این وجود ، در این مقاله ، ویژگیهای فیزیکی جذاب از نظر زنان را مطرح خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید کدام ویژگیهای فیزیکی از مردان ، برای خانمها جذاب است ؟

18. چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود ؟ چرا دیگر همسرم بیقرار من نیست ؟ چرا همسرم با من تحریک نمیشود ؟


چه چیزی زنان را بیتاب شما خواهد کرد ؟!

مردان از نظر ساختار ذهنی در جذب شدن ، بسیار ساده هستند ! آنها توسط هر زنی که سالم و جذاب بنظر برسد ، جذب خواهند شد.فرم بدن مناسب ، لبهای متقارن و جذاب ، تقارن چهره و نسبت کمر به باسن کم ، همه ، نشان دهنده ی حضور هورمون زنانه ی متناسب است که باعث جذب مردها خواهد شد.

یک مرد ، بودنش با یک زن را ، میتواند از نگاه اول ، تصور کند و جذب او شود.هرچقدر هم که این مساله سطحی بنظر برسد ، کماکان یک حقیقت بیولوژیک است.

این ، بدین معنا نیست که مردان ، شریک زندگی خود را تنها به خاطر ظاهر انتخاب خواهند کرد.بلکه بدین معناست که آنها ، با دیدن یک زن جذاب از نظر ظاهری و فیزیکی ، جذب خواهند شد.حتی اگر هیچ چیزی درباره آنها ندانند.

از طرف دیگر ، زنان ، پیچیده تر هستند ! بله آنها به ظاهر اهمیت میدهند اما ساختار ذهن آنها بدینصورت است که تا زمانیکه مرد مربوطه ، معیارهای ناخودآگاه آنها را که به دنبالش هستند ، تامین نکند ، تحریک نخواهند شد و جذب نمیشوند.ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود ؟ چرا دیگر همسرم بیقرار من نیست ؟ چرا همسرم با من تحریک نمیشود ؟

19. ارتباط قد مردان با جذابیتشان . آیا برای مردهایی که قدی کوتاهتر از دختر مورد علاقه شان دارند ، شانسی وجود دارد ؟


قد کوتاهی دارم ، آیا شانسی وجود دارد ؟

چند روز پیش ، شخصی از قدرت نامحدود سوالی پرسید :

“با سلام.من با کسی آشنا شده ام و به او علاقمند هستم اما مشکل اینجاست که قد من از او کوتاهتر است و واقعا نمیدانم آیا شانسی برای جذب او دارم یا خیر !”

قبل از اینکه وارد پاسخ این مساله شویم ، بد نیست تاثیر قد را در جذابیت ، بررسی کنیم .

تحقیقات نشان میدهند ، مردهای قد بلند ، از نظر زنان ، جذاب تر به نظر رسیده و شانس بیشتری را برای جذب فرد مورد علاقه خود دارند.تحقیق دیگری نشان میدهد ، زنان ترجیح میدهند مردی که با آنهاست ، قد بلند تری را نسبت به آنها داشته باشد.

روانشناسها یافته اند که زنان ، مردان قد بلند را ترجیح میدهند ، زیرا این مردان میتوانند ، نیاز بسیار مهم و ذاتی آنها را ، برای داشتن حس امنیت و حفاظت ، به خوبی ارضا کنند.

زنان ، در سطح ناخودآگاه ، قد بلند را ، با قابلیت فراهم کردن امنیت،آسایش و همچنین قدرت ، مرتبط میدانند و به همین علت است که این موضوع ، باعث جذب زنان میشود.

بیشتر بخوانید ارتباط قد مردان با جذابیتشان . آیا برای مردهایی که قدی کوتاهتر از دختر مورد علاقه شان دارند ، شانسی وجود دارد ؟

20. چطور جذاب ترین مرد روی کره زمین شوید ؟ چرا برخیها بدون حرف زدن، زنان را جذب میکنند ؟


احتمالا با جستجویی ساده، پی برده اید که مقالات زیادی در رابطه با جذب زنان وجود دارد. اما از آنجاییکه در قلمرو قدرت نامحدود به سر میبرید، وقت آن رسیده است که به جستجوهای شما درباره این موضوع پایان داده و با مقاله ای قدرتمند و معتبر به سبک قدرت نامحدود پاسخ نهایی را به شما بدهیم و ختم جستجوی شما برای پاسخ این سوال را با دانش سطح بالا و عمیق خود، اعلام کنیم.(کاملترین مقاله جذابیت مردان تاکنون)

بیشتر بخوانید چطور جذاب ترین مرد روی کره زمین شوید ؟ چرا برخیها بدون حرف زدن، زنان را جذب میکنند ؟

21. آیا پول و ثروت باعث جذب زنان میشود ؟


دقیقا همانند مردان، که بصورت بیولوژیک به دنبال زنان زیبا و سلامت میگردند، زنان نیز به دنبال مردی هستند که منابع زیادی داشته و قدرتمند است.

زنان دوست دارند حس امنیت و تحت حفاظت بودن داشته باشند تا آینده خود را تضمین کنند. این فرآیند، در سطح ناخودآگاه برایشان رخ میدهد. به همین علت، زنان به سادگی جذب مردی خواهند شد که دارای منابع است و ثروت و قدرت دارد. اما آیا جذب زنان بدون پول هم ممکن است ؟

بیشتر بخوانید آیا پول و ثروت باعث جذب زنان میشود ؟

22. 5 دلیل برای اینکه عکس یا آینه نمیتواند به شما صادقانه نشان دهد که ظاهرتان چگونه است


آیا آینه یا عکس میتواند زیبا بودن یا نبودن شما را واقعا نشان دهد ؟

بعضی افراد، از چهره خود در عکسها یا آینه خوششان نمی آید. بسیاری از این افراد باور دارند که دوربین یا آینه نمیتواند چهره آنها در زندگی واقعی را نمایش دهد.

البته شاید فکر کنید که وقتی درباره آینه بحث میکنیم، دقیقا آنچه که هستید را نشان میدهد ! اما  نه. درست نیست.

شیوه دیدن چشمهای ما، متاثر از عوامل زیادی است که مهمترین آنها، پردازش های اولیه مغز است که باعث گول خوردن شما نیز خواهد شد. به عبارت دیگر، ممکن است در آینه نگاه کنید اما هرگز ظاهر واقعی خود را نبینید.

بیشتر بخوانید 5 دلیل برای اینکه عکس یا آینه نمیتواند به شما صادقانه نشان دهد که ظاهرتان چگونه است

23. 5 دلیل برای اینکه یک چهره خشن و عصبانی، بیشتر خانمها را جذب میکند


 بله درست شنیدید. تحقیقات روانشناسی نشان میدهد یک چهره خشن، در سطح ناخودآگاه، برای خانمها بسیار جذاب تر است. شاید خانمهای بسیاری با کمی فکر کردن بگویند، نه، ما چهره مهربان را دوست داریم. پس با این مقاله همراه باشید تا به شما بگوییم چرا یک چهره خشن برای خانمها از نظر روانشناسی جذاب تر است.

بیشتر بخوانید 5 دلیل برای اینکه یک چهره خشن و عصبانی، بیشتر خانمها را جذب میکند

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی