نکات مهم برای ملاقات اول عشقی با فردی که دوستش دارید


اولین تصویری که از خود در یک ملاقات عشقی به جای میگذارید، بسیار پر اهمیت است. تاثیر اولی که روی فرد مقابل میگذارید، در چند دقیقه اول شکل میگیرد، اما  تاثیر بسیار مهمی داشته و نقشی بسیار حیاتی دارد.شما باید به خوبی به فرد مقابل نشان دهید که چه کسی هستید .

افراد بسیار ارزشمند و بزرگی وجود داشته اند که در ملاقات های اول، ارتباط خوبی را برقرار نکرده و در دقایق اول، باعث میشوند که فرد مقابل برداشت دیگری از شخصیت آنها داشته باشد. به همین علت بسیار مهم است که یاد بگیرید چگونه میتوان در چند دقیقه ی اول، به بهترین شکل خود را به نمایش گذاشت.

در ملاقاتهای عشقی اول، مردم معمولا نمیدانند چه باید بگویند به همین دلیل باعث ایجاد وضعیت آشفته ایی میشوند. دراین مقاله ما به شما نکاتی را درباره این مساله خواهیم آموخت تا بتوانید در ملاقات عشقی اول خود با یک فرد، تاثیر خوبی را روی فرد مقابل بگذارید.

5 نکته برای ملاقات اول عشقی

در اینجا نکات بسیار مهمی را برای ملاقات اول مشاهده میکنید :

  • 1) شروع مکالمه : بسیاری از مردم، برای شروع بحث در ملاقات اول خود، مشکل بزرگی دارند زیرا آگاه نیستند که بهترین موضوعی که میتوانند بحث را با آن آغاز کنند، موضوعی است که باعث جذابیت ملاقات شده و هر دو فرد به آن علاقمند هستند.
    اما وقتی فرد را نمیشناسید، چگونه میتوانید متوجه شوید به چه چیزی علاقه دارد ؟ بدین منظور شما میتوانید به سادگی، بحث خود را با صحبت کردن درباره محیط فعلی، آغاز کنید. مثلا اگر در رستوران هستید، درباره غذا و محیط پیرامون خود بحث را آغاز کنید و سپس شاخه به شاخه بحث خود را گسترش دهید.
  • 2) به سمت نظرات شخصی حرکت کنید : بهترین راه برای اینکه ملاقات را ادامه دهید این است که صحبت را درباره ی محیطی که در آن هستید، آغاز کرده و سپس همه چیز را به سمت نظرات شخصی ببرید. مثلا : ” من عاشق غذاهای اینجا هستم خصوصا همبرگرهاش ! آخرین باری که اینجا غذا خوردی کی بود ؟”
  • 3) درباره خود، مستقیما حرف نزنید ! انسانها موجودات پیچیده و عجیبی هستند. آنها عاشق کسانی هستند که ممتاز و برتر اند اما از کسانی که بینظیر بودن خود را مستقیما میگویند، متنفرند. اگر میخواهید درباره اینکه چقدر فرد موفقی هستید حرف بزنید، و در این کار افراط کنید، ممکن است خودشیفته بنظر برسید. بنابر این بجای اینکار، سعی کنید که همه چیز را بصورت غیر مستقیم مطرح کنید.
  • 4) با زبان بدن خود، برتر بودن را منتقل کنید : شما باید همه ی ابزارهایی که در وجودتان موجود است(صدا و ویژگیهای آن،زبان بدن و غیره) را بکار گیرید تا به فرد مقابل، ارزشهای خود را نمایش دهید. مثلا شما میتوانید با نمایش اعتماد بنفس در زبان بدنتان، به فرد مقابل اعتماد بنفس خود را نمایش دهید. البته دقت داشته باشید که اگر زیاد از حد خشن و سلطه گر و غیر دوستانه بنظر برسید، این موضوع برای هیچکس جذاب نیست. استفاده از تکنیک Rapport در علم NLP نیز میتواند باعث شود به سرعت با یکدیگر صمیمی شوید.
  • 5) مردم دوست دارند پذیرفته شوند : افرادی که از خود مطمئن نیستند، از دوستانه بودن صرفنظر میکنند، زیرا آنها فکر میکنند که اگر اینکار را بکنند، دیگران فکر خواهند کرد که آنها بیچاره و محتاج هستند. این درحالیست که هر کسی دوست دارد توسط فرد مقابل پذیرفته شود و لبخند را روی چهره فرد مقابل ببیند. اگر شما بدون لبخند و بدون چهره ای دوستانه به افراد نزدیک شوید، آنها حس راحتی نخواهند داشت و بصورت منفی شما را قضاوت خواهند کرد. دوستانه برخورد کنید بدین ترتیب نه تنها ارزشمند بنظر میرسید، بلکه اعتماد بنفس نیز خواهید داشت.

نکات نهایی برای ملاقات های اول

مردم در کنار افرادیکه حس خوبی به خود و دیگران دارند، حس خوبی خواهند داشت. اگر نگران یا مضطرب شوید، این احساس به طرف مقابل نیز منتقل خواهد شد و به همین علت، این مساله باعث میگردد که تصویر اول فرد از شما آسیب ببیند.

مردم شما را طبق احساسی که در کنار شما دارند، قضاوت خواهند کرد. اگر حین ملاقات عشقی خود، کاری کنید که فرد حس خوبی داشته باشد، تصویر خود در ذهن فرد مقابل را مثبت خواهید کرد.

بسیاری از افراد، این اشتباه را میکنند که در ملاقات اول، تماما روی احساسات خود متمرکز اند و به همین علت، احساسات طرف مقابل را از یاد میبرند و باعث میشوند تصویر بدی در ذهن فرد مقابل ثبت شود. اینکه شما حس خوبی دارید، لزوما بدین معنا نیست که فرد مقابل نیز چنین حسی دارد ، به محض اینکه یادبگیرید چگونه تمرکز خود را علاوه بر احساسات خود، بر احساسات درونی دیگران نیز داشته باشید، قادر خواهید بود دوستی های خارق العاده ای را رقم بزنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع