ارتباط قد مردان با جذابیتشان . آیا برای مردهایی که قدی کوتاهتر از دختر مورد علاقه شان دارند ، شانسی وجود دارد ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 18 ثانیه

قد کوتاهی دارم ، آیا شانسی وجود دارد ؟

چند روز پیش ، شخصی از قدرت نامحدود سوالی پرسید :

“با سلام.من با کسی آشنا شده ام و به او علاقمند هستم اما مشکل اینجاست که قد من از او کوتاهتر است و واقعا نمیدانم آیا شانسی برای جذب او دارم یا خیر !”

قبل از اینکه وارد پاسخ این مساله شویم ، بد نیست تاثیر قد را در جذابیت ، بررسی کنیم .

تحقیقات نشان میدهند ، مردهای قد بلند ، از نظر زنان ، جذاب تر به نظر رسیده و شانس بیشتری را برای جذب فرد مورد علاقه خود دارند.تحقیق دیگری نشان میدهد ، زنان ترجیح میدهند مردی که با آنهاست ، قد بلند تری را نسبت به آنها داشته باشد.

روانشناسها یافته اند که زنان ، مردان قد بلند را ترجیح میدهند ، زیرا این مردان میتوانند ، نیاز بسیار مهم و ذاتی آنها را ، برای داشتن حس امنیت و حفاظت ، به خوبی ارضا کنند.

زنان ، در سطح ناخودآگاه ، قد بلند را ، با قابلیت فراهم کردن امنیت،آسایش و همچنین قدرت ، مرتبط میدانند و به همین علت است که این موضوع ، باعث جذب زنان میشود.

آیا مردهای کوتاه قد ، شانسی دارند ؟

فکر میکنید پاسخ این سوال چیست ؟ بله دارند !(در قلمرو قدرت نامحدود ، هیچ کاری نشد ندارد ! )

کماکان بله ! اما باید حس و نیاز قدرت دختر مورد علاقه ی خود را ، از شاخه های جایگزین دیگری تامین کنید ( شخصیت ، پرستیژ ، جایگاه اجتماعی ، اعتماد بنفس و ویژگیهای مردانه ی بسیار قوی )

اگر مردان کوتاه قد ، بتوانند به نوعی ، نیاز ناخودآگاه خانمها ، برای داشتن حس امنیت و حفاظت شدن را ارضا کنند ، مجددا شانس بزرگی را خواهند داشت که دختر مورد نظر ، نسبت به قد فیزیکی مردش ، توجه زیادی نداشته باشد.

نیاز به حمایت و امنیت ، میتواند به صورتهای زیر تامین شود :

  • داشتن اعتماد به نفس بیشتر و غالب تر بودن : زمانی که اعتماد به نفس مرد زیاد باشد ، زنان بصورت اتوماتیک ، در اطراف او ، حس امنیت خواهند داشت ، حتی اگر قد فیزیکی او ، بلند نباشد.
  • ارزشمند تر بودن : هرچقدر مرد مربوطه ، مهارت ، علم و جایگاه بالاتری داشته باشد ، منابع بیشتری داشته و زنان در کنار او ، حس امنیت بیشتری خواهند داشت و جذب او خواهند شد.

ضمیر ناخودآگاه یک زن ، میتواند پیغامهای آرامش بخش امنیت را ، از کانالهای مختلفی از شخصیت شما دریافت کند .بنابر این ، حتی اگر قد شما ایده آل نیست ، کماکان میتوانید شانس خوبی را برای جذب زنان داشته باشید.

باید توجه داشته باشید که افراد ، دقیقا آنچیزی که هستید را نمیبینند ! این موضوع بسیار عجیب است ! از نظر ذهنی ، بیش از ۹۰ درصد درکی که افراد از شخصیت ما دارند ، بصورت ناخودآگاه است.درواقع ، چه بسا ذهن افراد ، قد یک مرد کوتاه قد را ، برایشان ، بلند تر جلوه دهد(زیرا مثلا مرد مربوطه، اعتماد به نفس بالاتری داشته و جایگاه اجتماعی بالاتری دارد).باید دقت کنید که درک خودآگاهانه ی افراد از شما ، بسیار محدود و کوچک است که بخواهید نگران آن شوید ! و درک ناخودآگاه اهمیت بسیار بالاتری دارد.درواقع وقتی فردی ،بتواند قدرت را در رفتار،نحوه ایستادن ، برخورد و… خود نشان دهد ، پس از مدتی ، قد او به کل از پهنای توجه فرد مقابل ، فراموش میشود و او را ، فردی قدرتمند میبیند ! بله ! شما میتوانید آنچه که دیگران از شما میبینند را تغییر دهید(در واقع ذهن آنها را دستکاری کنید !)  و باعث شوید دیگران شما را کاملا متفاوت ببینند !

قد فیزیکی و قد شخصیتی !

هرچه مقام و جایگاه اجتماعی یک فرد بالاتر باشد ، بلند تر دیده میشود ! تحقیقات نشان میدهد که زنان حاضرند ، ویژگیهای فیزیکی را در ازای مقام،شخصیت و جایگاه اجتماعی بالاتر ، قربانی کنند.

نکته مهم درباره ظاهر ، اینجاست که وقتی قرار است جذابیت کلی یک مرد ، اندازه گیری شود ، ویژگیهای فیزیکی ، برای زنان ، اهمیت زیادی نخواهد داشت.(درحالی که در طرف مقابل ، ویژگیهای فیزیکی ، همیشه برای مردان بسیار مهم است).

زنان ، جذابیت یک مرد را ، با توجه به نشانه های مختلفی اندازه گیری میکنند و جذابیت فیزیکی یک مرد ، تنها یکی از عناصری است که زنان به آن توجه خواهند کرد.به عبارت دیگر ، حتی اگر کوتاه تر از دختر مورد علاقه تان هستید ، کماکان شانس دارید ! کافیست اصول روانشناسی را بدانید تا بتوانید هر کسی را علاقمند خود کنید ، حتی اگر قدتان کوتاه است .

.::محصول مرتبط::.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

کسی که دوستش دارید را،بدون اما و اگر، و به سبک قدرت نامحدود ، جذب خود کنید

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%