رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟


شاید با این موضوع مواجه شده باشید که وقتی برخی افراد به چشم شما نگاه می‌کنند، گویی جذبه، انرژی، نفوذ و وزن خاصی در نگاه آنها وجود دارد که کاملا روی شما سنگینی میکند. اما چطور می‌توانید شما نیز نگاه نافذی را در خود ایجاد کنید ؟ منشا این نگاه نافذ چیست ؟

اهمیت نگاه نافذ

شاید جالب باشد که بدانید قوی‌ترین نوع ارتباط غیرکلامی، ارتباط چشمی است. به همین علت است که داشتن نگاهی نافذ می‌تواند در ابعاد مختلف زندگی‌ مانند تجارت، رابطه عشقی، ارتباط با دوستان و اطرافیان، به شما کمک ویژه‌ای کند. یک نگاه نافذ تأثیرگذاری و جذابیتتان را افزایش می‌دهد و در هر جمعی که باشید، به سرعت شما را به سرگروه آن جمع تبدیل میکند. این ویژگی آنقدر مهم است که حتی اگر تمام مدت سکوت کنید و فقط نگاه نافذی داشته باشید، شما تأثیرگذارترین فرد در آن جمع خواهید شد.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت آقایان)

رمز داشتن نگاه نافذ

اولین ویژگی افرادی که نگاه نافذ دارند، این است که کم پلک زده و مستمر و پیوسته به شما یا هر جای دیگری زل میزنند. این مسئله به این ریشه باز میگردد که چنین افرادی، آرامش و ثبات درونی بسیار بالایی دارند که این آرامش و ثبات و قدرت درونی، می‌تواند با تمارینی مانند مدیتیشن، به خوبی گسترش یابد. در حقیقت یکی از علل اصلی زیاد پلک زدن، استرس است. همچنین برای اینکه بتوانید به صورت مستمر در چشمان فرد مقابل نگاه کنید و زل بزنید، باید اعتماد به نفس بالایی نیز داشته و تردیدهای درونی، درباره خودتان را کاملاً حل کرده باشید. بدین ترتیب قادر خواهید بود وقتی که به طرف مقابل نگاه می‌کنید، فقط روی او متمرکز شده و صدای درونی دیگری، در ذهن شما در جریان نباشد. در حقیقت شما باید تمرین کنید که تمام انرژی و همه وجود خود را در نگاه خود، و روی فرد مقابل متمرکز کنید تا همین انرژی بالا از نگاه شما نیز ساطع گردد.(فایل صوتی سابلیمینال آرامش مطلق و بی قید و شرط)

یک تمرین بسیار قدرتمند برای افزایش اثرگذاری نگاه و تمرکز انرژی وجودی در آن، این است که نقطه ای سیاه رنگ را روی کاغذی سفید ترسیم کرده و برای هر چند دقیقه که میتوانید، به آن خیره شوید. بطوریکه تمام تمرکز و همه انرژی وجود شما روی این نقطه متمرکز شود. سپس رفته رفته سعی کنید تمرکزتان روی این نقطه را افزایش دهید تا حدی که کاملا خود را فراموش کرده و همه انرژی وجودی شما به همان نقطه تبدیل و روی آن متمرکز شود ! انجام منظم این تمرین به سرعت نگاه نافذی را در وجود شما ایجاد خواهد کرد. (مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذب و تاثیر گذاری متافیزیکی، چطور با استفاده از امواج و ارتعاشات فکری قدرتمند، روی ذهن دیگران یا جهان اثر بگذارید ؟)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع