2. بسیاری از مسائل و کارها که چگونگی اش را میپرسید، واقعا چگونه ندارند، کافیست به سادگی انجامشان دهید ! مشکل، عادت کردن ذهنتان به پیچیدگی و شلوغی و اعتیاد به کلمه چگونه” است !


سوالهای زیادی درباره چگونگی انجام کارهای مختلف مطرح میشود و در میان همه این سوالات، یک چیز به شکل مشترک دیده میشود. و آن این است که گویی خیلیها دقیقا به پرسیدن سوال “چگونه” اعتیاد پیدا کرده اند، حال آنکه اگر کمی ذهن خود را آرام کنند، خواهند دید لزوما هرچیز و هر کاری نیاز به پرسیدن این پرسش ندارد ! همه چیز ساده تر از این حرفهاست !

بیشتر بخوانید بسیاری از مسائل و کارها که چگونگی اش را میپرسید، واقعا چگونه ندارند، کافیست به سادگی انجامشان دهید ! مشکل، عادت کردن ذهنتان به پیچیدگی و شلوغی و اعتیاد به کلمه چگونه” است !

3. وقت کم دارید ؟ نشست های تمرکزی مخصوص شماست


برخی اوقات ممکن است به روزهای نهایی قبل از یک آزمون یا یک پروژه تجاری نزدیک شده باشید. در این حالت، یکی از ارزشمند ترین و سودمند ترین کارهایی که تاثیری بسیار بیشتر از تمام مطالعات قبلی شما دارد، داشتن نشست های تمرکزی است. اما این نشست ها چه هستند و چرا اینقدر مفیدند ؟

بیشتر بخوانید وقت کم دارید ؟ نشست های تمرکزی مخصوص شماست

4. تمرین ساده تمرکز که ذهن شما را بی رقیب میکند


خورشید با همه قوایش، فقط وقتی میتواند آتش روشن کند که یک ذره بین، پرتوهایش را در یک نقطه متمرکز کرده باشد.  “

تمرکز یکی از ویژگیها و قابلیتهای مهم، چه در به انجام رساندن امور رایج روزمره و چه در تاثیر گذاری های متافیزیکی در جهان با استفاده از قدرت امواج فکری است. اما چطور میتوان تمرکز را افزایش داد ؟

بیشتر بخوانید تمرین ساده تمرکز که ذهن شما را بی رقیب میکند

5. تمرکز، مهمترین مهارتی که همه زندگی شما را متحول میکند


از دیدگاه من، هیچ چیز مهمتر از تمرکز وجود ندارد و به جرات میتوان گفت که اگر به تمرکز خود به خوبی مسلط شوید، هیچ مشکل یا احساس بدی را تجربه نخواهید کرد(مانند تنفس شما، که قبل از اینکه به آن اشاره کنم، آنرا احساس نمیکردید چون تمرکزتان روی آن نبود !). هرچیزی که خارج از تمرکز شما قرار گیرد، برای شما وجود نخواهد داشت و هرچیزی که فقط روی آن متمرکز شوید، تمام دنیای شما میشود.پس با یادگیری تمرکز، حتی اگر تمام دردهای دنیا به سر شما نازل شوند، آنها را احساس نخواهید کرد. گویی تمرکز شماست که به جهان، هستی میبخشد و حتی اگر مثلا چیز بزرگی مانند “خورشید” خارج از پهنای توجه شما باشد، گویی کلا خورشید به آن بزرگی نیز وجود ندارد !

بیشتر بخوانید تمرکز، مهمترین مهارتی که همه زندگی شما را متحول میکند

6. آموزش عملی نحوه ورود به یک تونل واقعیت خاص که تمرکز شما را افزایش داده و گذر زمان را کند میکند


تجربه شما از جهان، همواره مانند تجربه کسی از بیرون یک تونل است که در وسط آن قرار دارد و به انتهای تونل نگاه میکند. شما جهان را بر اساس نقشه خود از جهان و باورهایتان میبینید. شما هرچیزی درون تونل واقعیت خود را تجربه خواهید کرد و هرچیزی بیرون آن، گویی در تونل واقعیت شما وجود ندارد. مانند عملیات تنفس شما که قبل از خواندن این جمله، خارج از تونل واقعیت شما بود اما اکنون به آن آگاه شدید(و اندکی بعد دوباره از تونل واقعیت شما خارج میشود). “

در این مقاله، بر اساس اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، به شما آموزش خواهم داد که چگونه میتوانید وارد تونل واقعیتی شوید که در آن زمان کند، و تمرکز شما بالاتر است.

بیشتر بخوانید آموزش عملی نحوه ورود به یک تونل واقعیت خاص که تمرکز شما را افزایش داده و گذر زمان را کند میکند

8. چگونه تمرکز خود را افزایش دهید ؟


امروزه باتوجه به سبک زندگی و عادات رفتاری، تمرکز داشتن به یک ویژگی کمیاب تبدیل شده است. تحقیقات نشان میدهد انسانها این روزها اصلا نمیتوانند برای مدت زمانی بیش از چند ثانیه، فقط روی یک موضوع متمرکز شوند. کافیست ساعت مچی خود را برداشته و سعی کنید فقط برای ۱۰ ثانیه، روی یک موضوع(مثلا وبسایت روانشناسی و موفقیت قدرت نامحدود) فکر کنید. خواهید دید که ذهن شما هزاران فکر دیگر را نیز بصورت همزمان به میان می آورد.

حال اگر میخواهید تمرکز خود را افزایش دهید، این مقاله برای شماست.

بیشتر بخوانید چگونه تمرکز خود را افزایش دهید ؟

9. وقت کشی به شیوه ی نامحسوس ! با یک شیوه جدید از وقت کشی که مبتلا به آن هستید آشنا شوید!


آیا شما در انجام کارهایتان تاخیر ایجاد می‌کنید؟

آیا همواره برای انجام یک کار آن را به زمان‌هایی در آینده موکول می‌کنید ؟

آیا همواره برای شروع کارها آنقدر دیر دست به کار میشوید که به یکباره ناچارید حجم زیادی از کارها را در بازه ی زمانی کوتاهی انجام دهید ؟

اینها همه وقت کشی هستند اما چیزی که در این مقاله ، قصد داریم به آن اشاره کنیم ، نوع خاصی از وقت کشی است که شاید تاکنون به آن آگاه نبوده باشید !

ادامه مطلب را بخوانید .

بیشتر بخوانید وقت کشی به شیوه ی نامحسوس ! با یک شیوه جدید از وقت کشی که مبتلا به آن هستید آشنا شوید!

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی