1. برای افزایش سطح مهارتهای مختلف خود، ذهن خود را با هزاران تصویر و فیلم آموزش داده و Train کنید، و همزمان عمل کنید


یکی از راههای عالی، ساده و لذت بخش برای افزایش مهارتها در هر زمینه ای، این است که ذهن خود را با هزاران فیلم مرتبط با موضوع مرتبطتان، آموزش دهید. این راه یکی از ساده ترین و حتی سرگرم کننده ترین راههاست و در عین حال میتواند مهارتهای شما را نیز تا حد بسیار پیشرفته افزایش دهد.

بیشتر بخوانید برای افزایش سطح مهارتهای مختلف خود، ذهن خود را با هزاران تصویر و فیلم آموزش داده و Train کنید، و همزمان عمل کنید

2. پیاده سازی ساختار یک کامپیوتر در ذهن و نصب سیستم عاملی جدید روی مغزتان برای افزایش بسیار زیاد بازده ! چطور به یک ابر کامپیوتر تبدیل شوید ؟


درباره اینکه ریز به ریز انجام دادن کارها و برداشتن گامهای ریز چقدر مهم است، بارها و بارها، و حتی در محصول مرتبط با اتلاف وقت زیاد صحبت کرده ایم. در مقالات مختلف توضیح داده ایم که اهمیت گامهای ریز چقدر زیاد است. کسانیکه زیاد وقت تلف میکنند یا بازده بالایی ندارند، همه دچار این مشکل بزرگ هستند که ذهن آنها مانند ساختار یک کامپیوتر سازمان دهی نشده و عادات و نگرشهای آنها دائما متمرکز روی گامها، اهداف یا تلاشهای بزرگ است و به همین علت در دام ذهن و افکار خود می افتند و هیچ گام عملی انجام نمیدهند. این مقاله درباره این نیست که چرا گامهای ریز مهم اند، بلکه قرار است درباره این صحبت کنیم که چطور میتوانید این ساختار را در ذهن خود پیاده سازی کنید تا دقیقا به یک کامپیوتر تبدیل شوید.

بیشتر بخوانید پیاده سازی ساختار یک کامپیوتر در ذهن و نصب سیستم عاملی جدید روی مغزتان برای افزایش بسیار زیاد بازده ! چطور به یک ابر کامپیوتر تبدیل شوید ؟

3. کارهای روزمره خود را تسهیل و تا حد ممکن اتوماتیک سازی کنید، تولید ثروت سریع ولی ناپایدار، در مقابل تولید ثروت ماندگار !


خیلی از افراد ممکن است این دید را نسبت به خود داشته باشند که در انجام کارها یا رسیدن به اهدافشان خیلی تنبل هستند. اما در حقیقت اکثریت مردم بسیار بسیار کاری اند و از بس سر موضوعات بی ارزش تلاش و کار کرده و خود را خسته میکنند است که در انجام سایر کارهایشان نیز حس خستگی دارند و تنبل میشوند. اما چطور میتوان این مشکل را برای همیشه پایان داد !؟

بیشتر بخوانید کارهای روزمره خود را تسهیل و تا حد ممکن اتوماتیک سازی کنید، تولید ثروت سریع ولی ناپایدار، در مقابل تولید ثروت ماندگار !

4. بسیاری از مسائل و کارها که چگونگی اش را میپرسید، واقعا چگونه ندارند، کافیست به سادگی انجامشان دهید ! مشکل، عادت کردن ذهنتان به پیچیدگی و شلوغی و اعتیاد به کلمه چگونه” است !


سوالهای زیادی درباره چگونگی انجام کارهای مختلف مطرح میشود و در میان همه این سوالات، یک چیز به شکل مشترک دیده میشود. و آن این است که گویی خیلیها دقیقا به پرسیدن سوال “چگونه” اعتیاد پیدا کرده اند، حال آنکه اگر کمی ذهن خود را آرام کنند، خواهند دید لزوما هرچیز و هر کاری نیاز به پرسیدن این پرسش ندارد ! همه چیز ساده تر از این حرفهاست !

بیشتر بخوانید بسیاری از مسائل و کارها که چگونگی اش را میپرسید، واقعا چگونه ندارند، کافیست به سادگی انجامشان دهید ! مشکل، عادت کردن ذهنتان به پیچیدگی و شلوغی و اعتیاد به کلمه چگونه” است !

5. آیا نتیجه تولید میکنید ؟! یا فقط حرف میزنید !؟


از خواندن این تیتر شوکه نشوید. قدرت نامحدود به عنوان مرجعی که هدفش رشد شماست، برخی جاها باید صراحت لازم را داشته باشد تا شما را از خواب بیدار کند!در غیر اینصورت سالها در خوابی شیرین ولی مخرب زندگی خواهید کرد.

بیشتر بخوانید آیا نتیجه تولید میکنید ؟! یا فقط حرف میزنید !؟

7. هر زمان که اراده ای کنید، هویت دروغین شما با آن خواهد جنگید، ارتباط قوانین حرکت نیوتون به رشد و موفقیت !


قوانین حرکت نیوتون را به یاد دارید ؟ اگر به یاد ندارید نگران نشوید عیبی ندارد !به نظر شما ارتباط این قوانین فیزیک از نیوتون، به مقاله فعلی از قدرت نامحدود چیست !؟

بیشتر بخوانید هر زمان که اراده ای کنید، هویت دروغین شما با آن خواهد جنگید، ارتباط قوانین حرکت نیوتون به رشد و موفقیت !

9. آخرین بخش کوچک رنگ نشده از خانه خود را، که مقابل چشمان شماست، موقتا از یاد ببرید ! جنگ با اثر زیگارنیک، مهارت ارزشمند رها کردن موقت کارهای زمانبر و طولانی، بصورت نیمه تمام


اثر زیگارنیک (Zeigarnik effect) بیان میدارد که کارهای نیمه تمام، ذهن انسان را به شدت درگیر خود میکنند. و این دقیقا موضوعی است که در این مقاله، نکته ای ارزشمند را درباره آن به شما خواهم گفت !

بیشتر بخوانید آخرین بخش کوچک رنگ نشده از خانه خود را، که مقابل چشمان شماست، موقتا از یاد ببرید ! جنگ با اثر زیگارنیک، مهارت ارزشمند رها کردن موقت کارهای زمانبر و طولانی، بصورت نیمه تمام

10. روشهای بهتری نسبت به هر روشی که در حال حاضر، به آن روش، کارها را به انجام میرسانید نیز وجود دارد !


عادت “تلاش برای به انجام رساندن” در همه انسانها دیده میشود و این عادت، چیزی است که ساختار رایج جامعه و حتی مدرسه و محیط های آموزشی در سرتاسر جهان، دائما آنرا تحسین کرده و پرورش میدهد. اما باید بدانید در این عادات و ساختارها که در ذهنتان ساخته شده است، چیزهای بسیار مهمی از قلم می افتد و همانها بازده شما را میکاهد !

بیشتر بخوانید روشهای بهتری نسبت به هر روشی که در حال حاضر، به آن روش، کارها را به انجام میرسانید نیز وجود دارد !

11. آرامش مطلق فقط یک سکوی پرتاب اولیه است، تولید کننده بودن و سطوح هوشیاری و انرژی بالاتر ممکن برای خود را از یاد نبرید


خیلیها هستند که پس از مدتی کار کردن روی خود، به آرامش درونی بسیار لذت بخشی میرسند که عملا آنها را از هر چیزی بی نیاز میسازد. اما نباید از یاد ببرید که آرامش فقط یک سکوی پرتاب است و میتوانید سطوح انرژی بالاتر را وارد پهنای زندگی خود کنید.

بیشتر بخوانید آرامش مطلق فقط یک سکوی پرتاب اولیه است، تولید کننده بودن و سطوح هوشیاری و انرژی بالاتر ممکن برای خود را از یاد نبرید

12. وقتی از قدرت نامحدود سوال میشود که “چه کار کنم تا فلان بخش زندگی ام فلان شود !؟”


هستند عزیزانی که مکررا و مضطرب، به قدرت نامحدود پیام میدهند و سوالاتی از جمله : “چه کار کنم  تا فلان اتفاق بیفتد و فلان بخش از زندگی ام درست بشود ؟!” را مطرح میسازند. اما چرا این نگرش به ایجاد تغییر(یعنی انجام یک کار، تا رخ دادن یک وضعیت جدید)، بسیار سطحی انگارانه است !؟

بیشتر بخوانید وقتی از قدرت نامحدود سوال میشود که “چه کار کنم تا فلان بخش زندگی ام فلان شود !؟”

13. اهميت تأمين نيازهاي ابتدايي براي تسريع رشد، به نيازهاي ابتدايي خود توجه کنيد


کماکان افرادي وجود دارند که در گوشه ذهن خود، نيازهاي ابتدايي يا غريزي خود را کم‌ارزش و يا حتي پليد مي‌شمارند. برچسب‌هايي مانند نيازهاي حيواني، غريزي، يا ساير برچسب هايي که مقداري بار معنايي منفي در خود حمل ميکنند، در صحبتهاي چنين افرادي شنيده ميشود. اما آيا واقعاً اين نيازها کم‌ارزش هستند ؟

بیشتر بخوانید اهميت تأمين نيازهاي ابتدايي براي تسريع رشد، به نيازهاي ابتدايي خود توجه کنيد

14. اهمیت داشتن زمانهایی مجزا برای تفریح و کار نکردن، اصولی که حین تفریح کردن باید رعایت کنید


هرچقدر که حرفه ای تر شوید و بیشتر رشد کنید، اهمیت داشتن یک تفریح تمام عیار و خوب، بیشتر میشود. در این مقاله نکات مهمی را در مورد تفریح کردن و اوقات فراغت، مطرح خواهم کرد که کمک زیادی به شما میکنند.

بیشتر بخوانید اهمیت داشتن زمانهایی مجزا برای تفریح و کار نکردن، اصولی که حین تفریح کردن باید رعایت کنید

15. چطور به سرعت انرژی خود را مجددا بدست آورید ؟


در برخی روزها ممکن است کم خوابیده باشید، فعالیت بدنی سنگینی انجام داده باشید یا به هر دلیلی، احساس کنید انرژی کافی را برای ادامه روز ندارید. در این شرایط، چطور میتوان به سرعت انرژی خود را مجددا به دست آورد ؟

بیشتر بخوانید چطور به سرعت انرژی خود را مجددا بدست آورید ؟

16. تفکر و تلاش خودآگاه برای حل مشکلات را متوقف کنید


” فکر یا کلماتی که در ذهن خود برای حرف زدن با خود به کار میبرید و حتی تمام ساختار زبان، ذاتا فقط ساختاری برای قفل شدن بیشتر در مشکلات هستند… “

آیا تاکنون سعی کرده اید مشکلات بزرگ خود را با فکر کردن یا تعیین استراتژی بصورت خودآگاه حل کنید ؟ چقدر نتیجه گرفته اید ؟

بیشتر بخوانید تفکر و تلاش خودآگاه برای حل مشکلات را متوقف کنید

17. وجود خود را روی فرکانس هوش فراتر جهانی تنظیم کنید


جهان مانند یک شبکه کاملا متصل از درون است و یک هوشیاری تجمعی واحد، همه آنرا به هم وصل میکند. در این میان، توهم “مجزا بودن” انسان است که او را از این هوش جمعی محروم میکند. اما چطور میتوان به هوش فراتر وصل شد ؟

بیشتر بخوانید وجود خود را روی فرکانس هوش فراتر جهانی تنظیم کنید

18. چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟


سرعت گذر زمان برای هر فرد، در هر سطح از هوشیاری متفاوت است…

زمان، یک قرارداد کاملا کاربردی در سطح جهان فیزیکی است. مثلا با یک فرد قرار میگذارید که فردا راس ساعت ۷ در جای مشخصی باشد، یا اینکه مناسبتها در دنیای فیزیکی را توسط تقویم تشخیص میدهید.

با این وجود، احتمالا کسانی را دیده اید که بسیار بسیار بیشتر از سنشان میدانند و هرطور که حساب میکنید، سطح دانش آنها در زمینه های مختلف، اصلا ربطی به سنشان ندارد ! اما علت این مساله چیست ؟ بله دلایل رایج مانند میزان تمرکز و بازده مطالعه، موثرند اما چیزی که در این مقاله به شما میخواهم بگویم، مبحثی بسیار عمیق تر است که حتی در سطح جهان نیز کمتر درک شده است.

بیشتر بخوانید چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟

19. وقت کم دارید ؟ نشست های تمرکزی مخصوص شماست


برخی اوقات ممکن است به روزهای نهایی قبل از یک آزمون یا یک پروژه تجاری نزدیک شده باشید. در این حالت، یکی از ارزشمند ترین و سودمند ترین کارهایی که تاثیری بسیار بیشتر از تمام مطالعات قبلی شما دارد، داشتن نشست های تمرکزی است. اما این نشست ها چه هستند و چرا اینقدر مفیدند ؟

بیشتر بخوانید وقت کم دارید ؟ نشست های تمرکزی مخصوص شماست

21. چطور هوش خود را افزایش دهم ؟


هوش، توانایی یادگیری سریع، سازمان دهی به اطلاعات دریافتی، انعطاف پذیری و سازگاری با محیط و گرفتن تصمیمات مناسب و حل مشکلات است.

هوش میتواند به سه دسته تقسیم شود. اول گرفتن صحیح اطلاعات از منابع خارجی، دوم، فرآیند پردازش داده های خارجی و سوم گرفتن تصمیمات مناسب بر اساس پردازشهای درونی است.

بیشتر بخوانید چطور هوش خود را افزایش دهم ؟

22. حالت بهینه برای شما چیست ؟ چه چیز برای شما واقعا کار میکند ؟


با وجود همه ابزارهایی که قدرت نامحدود برای تجربه یک زندگی پر از آرامش و حس خوب در اختیار شما قرار میدهد، نهایتا شما هستید که باید بصورت تجربی یاد بگیرید در هر شرایط، کدام ابزار یا ابزارها، برای شما سودمند تر واقع میشوند.

بیشتر بخوانید حالت بهینه برای شما چیست ؟ چه چیز برای شما واقعا کار میکند ؟

23. آیا از قدرت اراده خود استفاده میکنید ؟


در قدرت نامحدود، تکنیکهای مختلفی را یاد میگیرید تا مشکلات مختلفی را حل کنید یا به چیزهایی که میخواهید، راحت تر برسید(مثلا با تکنیکهایی برای تغییر حس خود نسبت به آنها). در این میان، یک راه میانبر نیز وجود دارد که عمیق ترین نیروی وجود شماست و اگر از آن استفاده کنید، به هیچ تکنیک یا روش دیگری نیاز نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید آیا از قدرت اراده خود استفاده میکنید ؟

24. همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟


یکی از مهمترین ویژگیهایی که یک فرد موفق باید داشته باشد، سطح انرژی بالا در تمام لحظات زندگی است. در زمانیکه درحال نوشتن این مقاله هستم نیمه شب را گذشته است بر همین اساس مهم است که از شما بپرسم، آیا شما نیز در همین لحظه، در اوج انرژی هستید یا خیر ؟ آیا عطش رشد و موفقیت و تلاش در وجودتان موج میزند ؟ آیا عاشق زندگی و زیبایی هایش هستید ؟

بیشتر بخوانید همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟

26. آموزش عملی نحوه ورود به یک تونل واقعیت خاص که تمرکز شما را افزایش داده و گذر زمان را کند میکند


تجربه شما از جهان، همواره مانند تجربه کسی از بیرون یک تونل است که در وسط آن قرار دارد و به انتهای تونل نگاه میکند. شما جهان را بر اساس نقشه خود از جهان و باورهایتان میبینید. شما هرچیزی درون تونل واقعیت خود را تجربه خواهید کرد و هرچیزی بیرون آن، گویی در تونل واقعیت شما وجود ندارد. مانند عملیات تنفس شما که قبل از خواندن این جمله، خارج از تونل واقعیت شما بود اما اکنون به آن آگاه شدید(و اندکی بعد دوباره از تونل واقعیت شما خارج میشود). “

در این مقاله، بر اساس اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، به شما آموزش خواهم داد که چگونه میتوانید وارد تونل واقعیتی شوید که در آن زمان کند، و تمرکز شما بالاتر است.

بیشتر بخوانید آموزش عملی نحوه ورود به یک تونل واقعیت خاص که تمرکز شما را افزایش داده و گذر زمان را کند میکند

27. آیا رسیدن به نتیجه برای شما مهم است ؟


یکی از مهمترین عواملی که باعث کاهش بازدهی شما میشود، تمرکز، و نیاز به رسیدن به نتیجه مطلوب است. اگر به شدت به نتیجه وابسته هستید، بصورت همزمان درحال تخریب قوای خود هستید. بنابر این به دقت ادامه مقاله را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید آیا رسیدن به نتیجه برای شما مهم است ؟

28. آیا همه وجود شما در همین “لحظه” است ؟


آیا حین انجام هر کاری همه وجود شما با آن است ؟!

آیا حین غذا خوردن، فقط غذا میخورید و مثلا با همه وجود خود طعم آنرا احساس میکنید ؟

آیا حین حرف زدن با کسی که دوستش دارید، با همه وجود خود در لحظه و با او هستید ؟

چقدر از زمان و انرژی شما صرف “نگرانی آینده” ، “قضاوت”، “ناراحتی” و غیره میشود ؟

افراد زیادی معمولا انرژی و توجه خود را در گذشته، حال و آینده تقسیم میکنند و تحت هر شرایطی که هستند، به علت همین کار، قوای آنها تقسیم و کم میشود.

بیشتر بخوانید آیا همه وجود شما در همین “لحظه” است ؟

30. سیستم قدرت نامحدود برای تهیه لیست انجام کارها و هدف گذاری


در مقاله صوتی ” چگونه تحولات بزرگ را در زندگی خود ایجاد کنید ؟ ” یاد گرفتید که بر اساس تئوری اثر پروانه ای، تصمیمات و کارهای بسیار کوچک هستند که تحولات بزرگ را رقم میزنند.

اما چطور یک لیست انجام کار و هدف گذاری را با استفاده از همین نکته برای خود ایجاد کنید ؟

بیشتر بخوانید سیستم قدرت نامحدود برای تهیه لیست انجام کارها و هدف گذاری

31. نبرد واقعیت های موازی، کدامیک برنده نهایی است ؟


در مقاله اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، توضیح دادیم که هر شخص، در واقعیت موازی مشخص و منحصر به فردی زندگی میکند که خود برای خود ساخته است.

در این میان، بحث قدرت نسبی واقعیت های موازی در مقایسه با هم و جنگ آنها مطرح میشود.

بیشتر بخوانید نبرد واقعیت های موازی، کدامیک برنده نهایی است ؟

32. چرا در زندگی خود سردرگم شده اید ؟ چرا باید به فکر کردن پایان دهید ؟


بسیاری از افراد به فکر کردن عادت کرده اند.

افرادی که زیاد از حد منطقی هستند(مانند برنامه نویسها)، باید آگاه باشند که منطق و نیمکره چپ مغز شما، بخش بسیار کوچکی از توان وجود شماست. با این وجود شما سعی دارید همه زندگی خود را با نیمکره چپ اداره کنید. دقیقا به همین علت است که در زندگی خود، سردرگم یا گیج میشوید زیرا توان ضمیر خودآگاه شما محدود است.

اما چطور میتوان این مشکل را حل کرد ؟

بیشتر بخوانید چرا در زندگی خود سردرگم شده اید ؟ چرا باید به فکر کردن پایان دهید ؟

33. آیا به اهمیت سرعت در زندگی خود پی برده اید ؟


بسیاری از افراد، مهارتهای منحصر به فردی دارند. این افراد کارهای بزرگی انجام میدهند اما سرعت کافی را ندارند.
آیا به اهمیت سرعت در زندگی خود آگاه هستید ؟

خواندن این مقاله میتواند روند زندگی شما را تغییر دهد.

بیشتر بخوانید آیا به اهمیت سرعت در زندگی خود پی برده اید ؟

34. چطور علوم جدید را به سرعت یاد بگیرید ؟


یادگیری، بخش مهمی از زندگی انسانها را تشکیل میدهد. اگر انسانها بتوانند سرعت یادگیری خود را افزایش دهند، سرعت رشد بسیار بالاتری را تجربه خواهند کرد. اما چگونه میتوان سرعت یادگیری را افزایش داد ؟

بیشتر بخوانید چطور علوم جدید را به سرعت یاد بگیرید ؟

35. آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟


آیا میدانید قویترین نیروی جهان هستی چیست ؟

آیا میدانید قویترین نیرویی که با استفاده از آن میتوانید تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده و تغییر دهید چیست ؟

اگر به دنبال قویترین نیروی جهان هستید، این مقاله مخصوص شماست.

بیشتر بخوانید آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟

36. فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید


اگر با خواندن تیتر این مقاله شگفت زده شده و میخواهید هر چه سریع‌تر ادامه این مقاله را بخوانید قبل از هر چیز باید بدانید که این مقاله، فقط یک تیتر جنجالی نیست. بلکه قرار است یکی از مهم‌ترین اصولی را فرا بگیرید که می‌تواند ادامه زندگی شما را تماماً متحول کند. با خواندن این مقاله، خود را از افتادن در دامی که بسیاری از دانشمندان و افراد بزرگ در طول تاریخ در آن افتاده اند، نجات خواهید داد.

بیشتر بخوانید فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید

37. ساعت بیولوژیک یا سیرکادین ریتم، آیا درباره ساعت بیولوژیک بدن خود، چیزی میدانید ؟


آیا تاکنون دقت کرده اید که در زمانهایی مشخص، میتوانید بهتر ورزش یا مطالعه کنید ؟

آیا دقت کرده اید که در برخی زمانها، انرژی بیشتری دارید ؟

آیا مهارتها و توانایی های ما تحت تاثیر زمان هستند ؟

بیشتر بخوانید ساعت بیولوژیک یا سیرکادین ریتم، آیا درباره ساعت بیولوژیک بدن خود، چیزی میدانید ؟

38. قانون پارکینسون چیست ؟ مدیریت زمان، پروژه و منابع به بهترین حالت ممکن را یاد بگیرید


آیا درباره قانون پارکینسون چیزی شنیده اید ؟

آیا حس میکنید برای انجام کاری، یا رسیدن به هدفی خاص در زندگی خود، دیر شروع کرده اید و دیگر همه چیز تمام شده است و راهی ندارید ؟

بد نیست به قانون پارکینسون توجه کنید. با ادامه مطلب همراه شوید.

بیشتر بخوانید قانون پارکینسون چیست ؟ مدیریت زمان، پروژه و منابع به بهترین حالت ممکن را یاد بگیرید

39. چگونه از تئوری اثر پروانه ای برای موفقیت در زندگی خود بهره ببرید ؟


تئوری اثر پروانه ای، بیان میدارد که وقتی یک پروانه در جایی از جهان بال میزند، این حرکت او میتواند باعث وقوع طوفان در بخش دیگری از جهان شود.

این مساله میتواند بعنوان یک فرض غیر واقعی بنظر برسد. چگونه یک تغییر کوچک میتواند باعث وقوع یک رویداد بزرگ مانند یک طوفان در جای دیگری از جهان شود ؟

ما در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم که چطور میتوانید از این تئوری برای موفقیت در زندگی بهره ببرید ؟

بیشتر بخوانید چگونه از تئوری اثر پروانه ای برای موفقیت در زندگی خود بهره ببرید ؟

40. چطور نیاز کمتری به خواب داشته باشید ؟ چطور خستگی ناپذیر شوید ؟


دوست دارید خستگی ناپذیر باشید ، اما همواره انرژی کم می آورید ؟

دوست دارید شبها دیرتر بخوابید و به کارهای عقب افتاده برسید اما انرژی کافی را ندارید ؟

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و در این مقاله قصد داریم از نگرشی خاص ، به این مساله نگاه کنیم و راه حلی را معرفی کنیم که اگر بصورت دقیق انجام شود ، عملا خستگی ناپذیر خواهید شد و انرژی بی پایان خواهید داشت.

بیشتر بخوانید چطور نیاز کمتری به خواب داشته باشید ؟ چطور خستگی ناپذیر شوید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی