1. قویترین و ساده ترین راه برای تغییر سریع احساسات و درونتان در کمتر از ۱ دقیقه، به دنبال روش سریعتر و راههای میانبری برای تغییر در همه ابعاد میگردید !؟


در این مقاله روشی بسیار میانبر و سریع، برای ایجاد بسیار فوری تغییرات در حال درونی و تمام ابعاد زندگیتان به شما ارائه میشود.

بیشتر بخوانید قویترین و ساده ترین راه برای تغییر سریع احساسات و درونتان در کمتر از ۱ دقیقه، به دنبال روش سریعتر و راههای میانبری برای تغییر در همه ابعاد میگردید !؟

2. همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟


یکی از مهمترین ویژگیهایی که یک فرد موفق باید داشته باشد، سطح انرژی بالا در تمام لحظات زندگی است. در زمانیکه درحال نوشتن این مقاله هستم نیمه شب را گذشته است بر همین اساس مهم است که از شما بپرسم، آیا شما نیز در همین لحظه، در اوج انرژی هستید یا خیر ؟ آیا عطش رشد و موفقیت و تلاش در وجودتان موج میزند ؟ آیا عاشق زندگی و زیبایی هایش هستید ؟

بیشتر بخوانید همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟

4. فیزیولوژی و حالت بدن شما چه تاثیری در حال شما دارد ؟ آیا بین حالت بدن و حس شما رابطه ایی وجود دارد ؟


تا مدتها تصور اين بود كه تنها مغز است كه بصورت يكطرفه به بدن فرمان ميدهد و مغز و بدن، بخشهاي مجزا از هم هستند. بنيانگذاران علم NLP تشخيص دادند كه نه تنها مغز و بدن جدا نيستند، بلكه : بدن بخشي از فرآيند فكري مغز است. با ادامه این مطلب همراه شوید تا یاد بگیرید چگونه میتوان با تغییر حالت ایستادن و وضع بدنتان، حال خود را بسرعت تغییر دهید :

بیشتر بخوانید فیزیولوژی و حالت بدن شما چه تاثیری در حال شما دارد ؟ آیا بین حالت بدن و حس شما رابطه ایی وجود دارد ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی