قویترین و ساده ترین راه برای تغییر سریع احساسات و درونتان در کمتر از 1 دقیقه، به دنبال روش سریعتر و راههای میانبری برای تغییر در همه ابعاد میگردید !؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 27 ثانیه

در این مقاله روشی بسیار میانبر و سریع، برای ایجاد بسیار فوری تغییرات در حال درونی و تمام ابعاد زندگیتان به شما ارائه میشود.

کوچکترین، قویترین و ساده ترین راه برای ایجاد شگفت انگیزترین تغییرات در تمام زندگیتان

علاوه بر عده ای که مسیر رشد خود را آغاز کرده، به اهمیت استمرار آن واقف شده و همراه تک تک مقالات روزانه، بعلاوه ی 900 مقاله صوتی و متنی که تاکنون ارائه شده هستند، عده ای نیز وجود دارند که به شدت به دنبال راههای بسیار میانبر برای ایجاد تغییرات در تمام ابعاد زندگیشان اند. راههایی که هم اجرای آنها بسیار ساده است، و هم قویترین و فوق العاده ترین هستند. بر اساس سوالی که در این زمینه پرسیده شد، قویترین راه حل ممکن و در عین حال ساده ترین راه برای قدرت نامحدودیهای دوست داشتنی آموزش داده میشود.

باید بدانید میتوان ساعتها درمورد قدرت این تکنیک صحبت کرد. تکنیکی که به شما معرفی میشود، نه تنها به سرعت حال شما را بینظیر میکند، بلکه در جذب متافیزیکی آنچه میخواهید و افزایش ارتعاشات مثبت و جذب رویدادهای مورد نظرتان، بی بدیل است. در یک کلام، آنچه خواهید شنید، بی بدیل و در عین حال بسیار ساده است.

اما این روش چیست ؟ اگر میخواهید به هدف خاصی برسید یا وضعیت خاصی را در ابعاد مختلف زندگی خود ایجاد کنید و حتی مثلا احساساتتان را به سرعت تغییر دهید، کافیست اول از همه  به این فکر کنید که اگر اکنون بهترین حسی که در تمام عمر خود داشته اید را در همین لحظه تجربه میکردید، فیزیولوژی، زبان بدن و نحوه ایستادن و نشستن تان، زاویه سر و… چگونه بود !؟  اگر آنچه که به دنبالش هستید را همین الان بدست آورده بودید، تمام جزییات وجودتان، از جمله زاویه سر، زاویه سینه و حتی نحوه تنفس تان چگونه بود ؟ خوب و دقیق فکر کنید زیرا اگر این موارد را دقیق شناسایی نکنید، نمیتوانید وارد مرحله دوم شوید. سپس و در گام دوم، کافیست همین وضعیت بدنی و فیزیولوژیک را در تمام روز، از صبح تا زمانی که به خواب میروید، هوشیارانه و لحظه به لحظه حفظ کنید. حتی میتوانید در اجرای این زبان بدن، اغراق کنید و بصورت بسیار اغراق آمیز تری آنرا اجرا کنید. به زودی خواهید دید تمام زندگی شما به سرعت تمام و به همین سادگی و در همه ابعاد عوض میشود و حتی چیزی که قصد جذبش را داشتید و زبان بدن متناظر با آنرا گرفته بودید، به سرعت جذب میشود. اصلا نیازی نیست به روش گفته شده باور داشته باشید یا یقین داشته باشید تا جواب دهد. فقط کافیست دقیقا همان چیزی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید.

بدن، قویترین پل ارتباطی با ضمیر ناخودآگاه شماست و اگر کسی بتواند همزمان با حفظ زبان بدن متناظر با وضعیت درونی عالی و بینظیرش، دوباره افکار منفی یا وضعیت منفی قبل را در خود ایجاد کند، میتواند بیاید و از قدرت نامحدود درخواست جایزه ای نفیس کند ! زیرا چنین چیزی “غیر ممکن” است. مگر اینکه دقیقا شناسایی نکرده باشید که بدنتان وقتی بهترین حس را دارید و به هر انچه میخواهید رسیده باشید، در چه حالتی قرار میگیرد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع