1. هر زمان که اراده ای کنید، هویت دروغین شما با آن خواهد جنگید، ارتباط قوانین حرکت نیوتون به رشد و موفقیت !


قوانین حرکت نیوتون را به یاد دارید ؟ اگر به یاد ندارید نگران نشوید عیبی ندارد !به نظر شما ارتباط این قوانین فیزیک از نیوتون، به مقاله فعلی از قدرت نامحدود چیست !؟

بیشتر بخوانید هر زمان که اراده ای کنید، هویت دروغین شما با آن خواهد جنگید، ارتباط قوانین حرکت نیوتون به رشد و موفقیت !

2. داشتن لیست زمانبندی برای انجام کارها و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف


در کتابخانه ای بودم و کتابی را دیدم درباره این موضوع که چطور در زمانی کم، کارهای زیادی انجام دهید. این کتاب توسط نویسنده ای بسیار معتبر و شناخته شده نگاشته شده و نکات متعددی را بیان میداشت که “ظاهرا” به شما کمک میکند بتوانید کارهای بیشتری را انجام دهید. اما زمان آن است که پرده از حقیقت برداشته شود.

بیشتر بخوانید داشتن لیست زمانبندی برای انجام کارها و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف

3. هدفگذاری با “من دروغین” یا Ego در مقابل هدف گذاری خداگونه


شاید نکات زیادی را درمورد هدف و هدفگذاری خوانده باشید، اما این مقاله، از ظرافتی حرف میزند که چه بسا تاکنون توجهی به آن نداشته اید. یک نگاه پیشرفته و خاص و یک آگاهی، برای درک ظرافت هایی در هدف گذاری، که از چشم همه پنهان مانده است !

بیشتر بخوانید هدفگذاری با “من دروغین” یا Ego در مقابل هدف گذاری خداگونه

4. اهداف خود را درونی تعیین کرده اید یا بیرونی ؟!


تاکنون توجهی به اهداف خود کرده اید ؟ نوع تعیین اهداف بسیاری از افراد از همان ابتدا، باعث ارزش سازی در بیرون از خود و فراموشی ارزش درون میشود. به همین علت بسیار مهم است که اهداف خود را درونی تعیین کنید، نه بیرونی.

بیشتر بخوانید اهداف خود را درونی تعیین کرده اید یا بیرونی ؟!

5. همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟


یکی از مهمترین ویژگیهایی که یک فرد موفق باید داشته باشد، سطح انرژی بالا در تمام لحظات زندگی است. در زمانیکه درحال نوشتن این مقاله هستم نیمه شب را گذشته است بر همین اساس مهم است که از شما بپرسم، آیا شما نیز در همین لحظه، در اوج انرژی هستید یا خیر ؟ آیا عطش رشد و موفقیت و تلاش در وجودتان موج میزند ؟ آیا عاشق زندگی و زیبایی هایش هستید ؟

بیشتر بخوانید همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟

6. سیستم قدرت نامحدود برای تهیه لیست انجام کارها و هدف گذاری


در مقاله صوتی ” چگونه تحولات بزرگ را در زندگی خود ایجاد کنید ؟ ” یاد گرفتید که بر اساس تئوری اثر پروانه ای، تصمیمات و کارهای بسیار کوچک هستند که تحولات بزرگ را رقم میزنند.

اما چطور یک لیست انجام کار و هدف گذاری را با استفاده از همین نکته برای خود ایجاد کنید ؟

بیشتر بخوانید سیستم قدرت نامحدود برای تهیه لیست انجام کارها و هدف گذاری

8. فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید


اگر با خواندن تیتر این مقاله شگفت زده شده و میخواهید هر چه سریع‌تر ادامه این مقاله را بخوانید قبل از هر چیز باید بدانید که این مقاله، فقط یک تیتر جنجالی نیست. بلکه قرار است یکی از مهم‌ترین اصولی را فرا بگیرید که می‌تواند ادامه زندگی شما را تماماً متحول کند. با خواندن این مقاله، خود را از افتادن در دامی که بسیاری از دانشمندان و افراد بزرگ در طول تاریخ در آن افتاده اند، نجات خواهید داد.

بیشتر بخوانید فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید

9. چطور سرعت گذر زمان را تغییر دهید ؟


عجیب است که چگونه در بعضی اوقات زمان آنقدر سریع می‌گذرد که دوست دارید گذر آن را سریعتر کنید و در بعضی اوقات دیگر نیز همه چیز گویا آنقدر آهسته است که هرچه سریع‌تر می‌خواهید تمام شود.

تحقیقات نشان می‌دهد احساسات و درک ما از جهان اطراف می‌تواند سرعت گذر زمان را برای ما تغییر دهد. اما از این نکته در زندگی خود، چه استفاده‌ای می‌توانید ببرید ؟ اینکه بتوانید سرعت گذر زمان در زندگی خود را تغییر دهید چه سودی دارد ؟!

احتمالا پاسخ را خود یافته اید…زمان بر اساس ساعت مچی تان، همواره به یک سرعت معین سپری میشود، و در برخی اوقات، این سرعت اصلا مطابق میل شما نیست. زیرا یا وقت کم دارید یا وقت اضافی آورده اید. نظرتان درمورد تغییر سرعت زمان چیست ؟! با ادامه مقاله همراه شوید تا به گونه ای زندگی کنید که لایق یک قدرت نامحدودیست…

بیشتر بخوانید چطور سرعت گذر زمان را تغییر دهید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی