1. تذکراتی در باب اولویت و اهمیت یادگیری سریعتر، چرا باید تمرکز خود را روی یادگیری سریعتر ببرید ؟


همه انسانها در تمام طول عمر خود، و در بازه های زمانی مختلف، در حال یادگیری مهارت یا موضوع جدیدی هستند و اگر روی این موضوع دقت بیشتری کنید، خواهید دید که زمان زیادی از زندگی شما حین یادگیری با روشهای نامناسب و کم بازده، تلف میشود. از اینرو، بسیار مهم است که تمرکز خود را، بیش از پیش روی بهبود کیفیت و سرعت یادگیری خود ببرید تا در زمان خود صرفه جویی بیشتری کنید.

بیشتر بخوانید تذکراتی در باب اولویت و اهمیت یادگیری سریعتر، چرا باید تمرکز خود را روی یادگیری سریعتر ببرید ؟

3. یادگیری و مطالعه عمیق و سریع، هنر رها کردن و صرفنظر کردن است


وقتی حرف از مطالعه و یادگیری یک موضوع جدید میشود، افزایش بهره‌وری موضوعی بسیار مهم است زیرا می‌تواند صرفه جویی زیادی در زمان شما داشته باشد. در حال حاضر خیلیها بازده مطالعاتی پایینی دارند و علت این موضوع، آشنا نبودن با تکنیکها و همچنین داشتن باورها و نگرشهایی غلط در مورد یادگیری است. این مقاله را با این جمله آغاز خواهم کرد که “یادگیری و مطالعه عمیق و سریع، هنر رها کردن و صرفنظر کردن از چیزهایی است که باید صرفنظر شوند”.
بیشتر بخوانید یادگیری و مطالعه عمیق و سریع، هنر رها کردن و صرفنظر کردن است

4. تاباندن پرتو هوشیاری بر یادگیری، مطالب جدید را فقط و فقط همانطور که هستند ببینید


هوشیاری به عنوان قدرتمند ترین بخش در وجود شما، میتواند در آموزش و یادگیری شما نیز تحولات بزرگی ایجاد کند و قبلا نیز مقالاتی در این مورد نوشته شده است. در این مقاله نکته مهم دیگری در مورد نحوه تاثیر گذاری هوشیاری بر یادگیری مطالب مطرح میگردد.

بیشتر بخوانید تاباندن پرتو هوشیاری بر یادگیری، مطالب جدید را فقط و فقط همانطور که هستند ببینید

5. اصلی مهم در تبدیل شدن به چیزی که میخواهید باشید ولی اکنون آن چیز نیستید !


خیلی از افراد دوست دارند قابلیتهایی را بدست آورند یا تبدیل به چیزی شوند که به هر دلیلی “اکنون آن چیز نیستند !”. این مقاله اصل بسیار مهمی را در “تبدیل شدن” به چیزی که مد نظرتان است مطرح مینماید که دانستن آن، مساله مرگ و زندگی است !

بیشتر بخوانید اصلی مهم در تبدیل شدن به چیزی که میخواهید باشید ولی اکنون آن چیز نیستید !

6. چطور انجام یک مهارت را، به سرعت به ضمیر ناخودآگاه خود واگذار کنید ؟!


احتمالا در مسیر زندگی، سعی در یادگیری چیزهای مختلفی داشته اید. ساده ترین و رایج ترین آن، رانندگی است که بسیاریها زمان زیادی را برای تمرین آن سپری میکنند. اما چطور میتوان یادگیری را تسریع کرد ؟

بیشتر بخوانید چطور انجام یک مهارت را، به سرعت به ضمیر ناخودآگاه خود واگذار کنید ؟!

7. چطور بالاترین بازده مطالعاتی را داشته باشید


سوال شده بود که از دید علم NLP، بالاترین بازده مطالعاتی چگونه حاصل میشود. از آنجایی که خواسته اید بر اساس علم NLP به آن پاسخ دهم، جعبه ابزار علم برنامه ریزی عصبی کلامی را باز کرده و بر اساس آن پاسخ خواهم داد.

بیشتر بخوانید چطور بالاترین بازده مطالعاتی را داشته باشید

8. چطور هوش خود را افزایش دهم ؟


هوش، توانایی یادگیری سریع، سازمان دهی به اطلاعات دریافتی، انعطاف پذیری و سازگاری با محیط و گرفتن تصمیمات مناسب و حل مشکلات است.

هوش میتواند به سه دسته تقسیم شود. اول گرفتن صحیح اطلاعات از منابع خارجی، دوم، فرآیند پردازش داده های خارجی و سوم گرفتن تصمیمات مناسب بر اساس پردازشهای درونی است.

بیشتر بخوانید چطور هوش خود را افزایش دهم ؟

9. شما آزاد هستید هرکاری کنید یا هر حسی داشته باشید


یکی از چیزهایی که معمولا توسط انسانها فراموش میشود، این است که آزادند هرکاری کنند یا هر حسی داشته باشند. احتمالا این جمله را بدیهی بدانید و تعجب کنید که چرا قدرت نامحدود چنین مقاله ای نوشته است، اما پس از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که سالهاست در سطح ناخودآگاه، محدودیتهای بسیاری بر رفتارها و احساسات شما تعیین شده است(توسط خود شما، جامعه یا…) که علت اصلی مشکلات احساسی و رفتاری، و همچنین عامل اصلی گسترش چیزهایی که نام آنها “بد” گذاشته شده، در جهان است.

بیشتر بخوانید شما آزاد هستید هرکاری کنید یا هر حسی داشته باشید

10. چطور علوم جدید را به سرعت یاد بگیرید ؟


یادگیری، بخش مهمی از زندگی انسانها را تشکیل میدهد. اگر انسانها بتوانند سرعت یادگیری خود را افزایش دهند، سرعت رشد بسیار بالاتری را تجربه خواهند کرد. اما چگونه میتوان سرعت یادگیری را افزایش داد ؟

بیشتر بخوانید چطور علوم جدید را به سرعت یاد بگیرید ؟

11. فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید


اگر با خواندن تیتر این مقاله شگفت زده شده و میخواهید هر چه سریع‌تر ادامه این مقاله را بخوانید قبل از هر چیز باید بدانید که این مقاله، فقط یک تیتر جنجالی نیست. بلکه قرار است یکی از مهم‌ترین اصولی را فرا بگیرید که می‌تواند ادامه زندگی شما را تماماً متحول کند. با خواندن این مقاله، خود را از افتادن در دامی که بسیاری از دانشمندان و افراد بزرگ در طول تاریخ در آن افتاده اند، نجات خواهید داد.

بیشتر بخوانید فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید

12. دروغ هایی که خودتان هم نمیدانید دروغ هستند ! ضمیر ناخودآگاه شما یک دروغگوی ماهر است !


این مقاله یکی از مقاله های بسیار مهمی است که درباره ضمیر ناخودآگاه و نحوه عملکرد آن ، میخوانید پس از شما میخواهیم توجه بسیار ویژه و دقیقی را نسبت به آن لحاظ نمایید.زیرا کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

آیا ضمیر ناخودآگاهتان ، با شما صادق است ؟

آیا حرفهایی که افراد ، به خود یا دیگران میزنند همیشه حقیقت است ؟

بله ، میدانیم که افراد به خود یا دیگران دروغ میگویند.اما در این مقاله ، منظور ما دروغ هایی است که افراد بدون آگاهی به دروغ بودن آنها ، به خود میگویند ! ممکن است بگویید مگر ممکن است چنین چیزی رخ دهد ؟ مگر ممکن است کسی به خود یا حتی دیگران دروغ بگوید ، درحالی که خود به دروغ بودن آن آگاهی ندارد ؟! پاسخ مثبت است ! در ادامه مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید دروغ هایی که خودتان هم نمیدانید دروغ هستند ! ضمیر ناخودآگاه شما یک دروغگوی ماهر است !

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی