2. بهترینها، با عمل متضاد و حرکت بر خلاف جریان جامعه و طی کردن مسیرها بر خلاف حس و محدوده امن فعلی و درونیشان، به خوبی آشنا هستند !


تفاوت بهترینها در زمینه های مختلف، با “عموم” چیست !؟

بیشتر بخوانید بهترینها، با عمل متضاد و حرکت بر خلاف جریان جامعه و طی کردن مسیرها بر خلاف حس و محدوده امن فعلی و درونیشان، به خوبی آشنا هستند !

3. چرا استیو جابز در ذهنها ماندگار شد ؟ با مهمترین ویژگیهای شخصیتی استیو جابز آشنا شوید


چرا استیو جابز در ذهنها ماندگار شد ؟

استیو جابز، یکی از خاص ترین افراد در طول تاریخ کمپانی های تکنولوژی است. او اپل را تاسیس کرد،  سپس از آن اخراج شد و پیکسار را تاسیس کرد، آنرا تبدیل به کمپانی موفقی کرد و سپس دوباره به اپل بازگشت و نه تنها آنرا از نابودی نجات داد، بلکه آنرا تبدیل به یکی از موفق ترین کمپانی هایی کرد که تا این لحظه وجود داشته است.

اگر استیو، در اولین مرحله و بدون تجربه هیچ شکستی، موفق میشد، کاراکتر او اینقدر جذاب نبود اما او ۳ مرتبه، از صفر آغاز کرد و به موفقیت های بزرگ رسید و به همین علت تقریبا از دید همه، به یک قهرمان جهانی تبدیل شده است.

دلایل زیادی برای اثر گذار بودن و قهرمان شدن او وجود دارد. ما در این مقاله ۵ دلیل اصلی را ذکر میکنیم تا بتوانید با ساخت این ویژگیها در خود، به موفقیت مورد نظرتان برسید.

بیشتر بخوانید چرا استیو جابز در ذهنها ماندگار شد ؟ با مهمترین ویژگیهای شخصیتی استیو جابز آشنا شوید

4. چطور به سبک مایکل جردن موفق شوید ؟ چرا افراد موفق، موفق میشوند ؟


علت اینکه این داستان یا موارد مشابه را مطرح میکنیم، این است که بدانید تقریبا همه افراد موفق، به دلیل ثابتی موفق شده اند. بله، هرچند شرایط زندگی و وضعیت آنها ممکن است متفاوت بوده باشد، اما در انتها یک عامل سرنوشت ساز وجود داشته است که عامل اصلی موفقیت آنهاست.

بسیاری از افراد فکر میکنند موفقیت نیاز به سطح مشخصی از هوش، پول زیاد، مدرک یا عوامل دیگری دارد. هرچند این عوامل بسیار مهم هستند، اما کماکان مهمترین عامل نیستند.

اگر تاکنون درباره ورزش بسکتبال شنیده باشید، احتمالا نام مایکل جردن نیز همراه با آن به گوشتان رسیده است. بیوگرافی او در سایت NBA به این صورت شروع شده است :

” با تحسین، مایکل جردن برترین بازیکن بسکتبال در همه زمانهاست. “

اما چه چیزی مایکل جردن را اینقدر موفق کرد ؟

بهترین کسی که میتواند این سوال را پاسخ دهد، خود مایکل جردن است .

بیشتر بخوانید چطور به سبک مایکل جردن موفق شوید ؟ چرا افراد موفق، موفق میشوند ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی