آرامش مطلق فقط یک سکوی پرتاب اولیه است، تولید کننده بودن و سطوح هوشیاری و انرژی بالاتر ممکن برای خود را از یاد نبرید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 20 ثانیه

خیلیها هستند که پس از مدتی کار کردن روی خود، به آرامش درونی بسیار لذت بخشی میرسند که عملا آنها را از هر چیزی بی نیاز میسازد. اما نباید از یاد ببرید که آرامش فقط یک سکوی پرتاب است و میتوانید سطوح انرژی بالاتر را وارد پهنای زندگی خود کنید.

آرامش مطلق، فقط یک سکوی پرتاب اولیه است

آرامشی که پس از مدتی طی کردنِ مسیر رشد درونی در وجود افراد حاصل میشود، آنقدر لذت بخش و وسوسه کننده است که ممکن است پس از مدتی، افراد فقط در همان ساکن شده و تولید کننده بودن و سطوح انرژی بالاتر ممکن برای خود و زندگیشان را تماما از یاد ببرند.

همانطور که قبلا و در مقالات دیگری به آن اشاره شده، ذاتا، وجود انسان را میتوان به دو بخش تقسیم کرد. یکی بخش محدود کننده و دیگری بخش گسترش دهنده. بخش محدود کننده یا همان Ego و منِ دروغین، دور هرچیزی مرز و حصار و دیوار کشیده و به همان که هست قانع میشود و آنرا جز خود میکند و مالکش میشود. در کنار این بخش، بخش بینهایتی نیز هست که قانع یا متوقف نمیشود، بلکه هرکجا که باشد، به بالاتر مینگرد و عملا فقط بینهایت است که برای این بخش از وجود شما راضی کننده است.

چیزی که باید خصوصا پس از مدتی رشد به آن توجه کنید، این است که همزمان با اینکه توسط مدیتیشن یا ابزارهای مشابه، اوج آرامش را در وجود خود تولید میکنید، تصویر سازی ذهنی و حس کردن سطوح انرژی بالاتر برای خود در این لحظه را نیز از یاد نبرید تا مسیر رشد شما تا بینهایت و مرزهایی فراتر از مرزهای فعلیتان تداوم یابد. در غیر اینصورت در این دام می افتید که به همین آرامش و حال درونی فوق العاده قانع شوید و در همین سطح انرژی(هر چند عالی!) باقی میمانید.

دقت کنید که اگر بخواهید از این پس، با ذهن یا صدای درونی(منِ دروغین)، به این فکر کنید که “حالا باید وارد سطوح انرژی بالاتر شوم و چیزهای بیشتری بدست آورم”، شما دوباره در حال فعال کردن مارِ درونی خود(Ego یا منِ دروغین یا همین صدایی که دائما از درون حرف میزند) هستید که شما را به جایی هم نخواهد رساند و دوباره به شما آسیب خواهد زد و سطح انرژیتان افت میکند ! در عوض، تنها کاری که باید برای ورود به سطوح انرژی بالاتر انجام دهید، تصویر سازی ذهنی در اوج سکوت درونی است. همین ! حتی نیازی نیست چگونگی کار را بدانید. فقط ارتقاهای بالاتری که اکنون برای خود متصورید را در همین لحظه حس و تصویر سازی ذهنی کنید و این تمرین را نیز به مدیتیشن های خود اضافه کنید. البته اگر هنوز در سطح انرژی آرامش دائم و مطلق و بی قید و شرط استوار نشده اید و برخی اوقات حس بدی دارید، اولین گام، رسیدن به همین سکوی پرتاب اولیه و ارزشمند، یعنی آرامش مطلق و بی قید و شرط است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع