4. چرا عصبانی شدن میتواند برای شما مفید باشد ؟


آیا میدانید خشم میتواند تبدیل به افسردگی شود ؟

عصبانیت سرکوب شده یکی از علل اصلی افسردگی است و یکی از تعاریف افسردگی، عصبانیت مدفون شده در درون است. وقتی یک فرد عصبانی شده و بجای ابراز آن، سعی میکند حس خشم خود را در درون مخفی کند، این حس به زودی تبدیل به افسردگی خواهد شد.

اگر کسی یک مشت به صورت شما زد، کافیست نفس عمیقی کشیده و از یک تا ده بشمارید تا بمحض رسیدن به خانه، افسردگی را تجربه کنید !

بیشتر بخوانید چرا عصبانی شدن میتواند برای شما مفید باشد ؟

5. علت افسردگی چیست ؟ چطور افسردگی را درمان کنید ؟


چه چیزی باعث افسردگی می‌شود؟

افسردگی بر اساس به هم خوردن توازن مواد شیمیایی در مغز رخ می‌دهد است. این بدین معناست که اگر در ژنتیک شما، استعداد افسردگی وجود داشته باشد، احتمالا افسرده خواهید شد. هیچ چیز غیر از داروها نمیتواند افسردگی را درمان کند زیرا دارو تنها چیزی است که میتواند توازن مواد شیمیایی موجود در مغز را به حالت اولیه بازگرداند.

خب، آنچه خواندید، بخشی از مطالب پی پایه و اساس و احمقانه ایست که در بسیاری از سایت های معتبر روانشناسی میبینید ! احتمالا با جستجویی مختصر درباره افسردگی، این مطلب را در سایتهای دیگر خوانده اید و نا امید به آغوش قدرت نامحدود پناه آورده اید.

بسیاری از افراد، به اصولی مانند پاراگراف ذکر شده، باور داشته و بر اساس همان، به داروها پناه می آورند. داروهایی که عوارض بسیار نگران کننده ای دارند.

ما در قدرت نامحدود عمیقا ثابت کرده ایم که ذهن انسان قادر است خود، خود را درمان کند و باور داریم هر مشکلی را میتوان با قوای بینهایت خود ذهن حل کرد. اگر فکر میکنید دچار افسردگی هستید، ادامه مقاله را بخوانید.

بیشتر بخوانید علت افسردگی چیست ؟ چطور افسردگی را درمان کنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی