1. چطور حال خود را با تغییر درک خود از جهان، به سرعت تغییر دهید ؟


یکی از سواالات مهم بسیاری از افراد، این است که یک فرد که منابع کمتری دارد(ثروت، عشق یا…) چگونه میتواند خوشحال تر از فردی باشد که منابع زیادی دارد.

و چگونه یک فرد تنها و بیچاره میتواند خوشحال تر از یک فرد پولدار باشد ؟! بسیاری از افراد حس میکنند که پولدارها خوشحال تر از انسانهای عادی هستند، حال آنکه این مساله لزوما صحت ندارد. قدرت نامحدود پولدار بودن و تولید ثروت را بسیار ارزشمند میداند و باورهای مثبت نسبت به تولید ثروت و سرمایه را حمایت میکند. با این وجود، باید دانست که مهمترین چیزی که شادی انسانها را رقم میزند، نگرش آنها نسبت به جهان است. یک فرد پولدار که در نگرش خود، ماشینی کمتر از یک ماشین بسیار گرانقیمت را ماشین نمیداند، چه بسا از نشستن در ماشین گرانقیمت خود (که از ماشین رویاهای او ارزانتر است)، حس شرم زیادی داشته باشد و بخاطر آن، احساسات بسیار بدی را نسبت به فقیری که یک دوچرخه دارد، تجربه کند. همه چیزی که در این مقاله قصد داریم بگوییم این است که زندگی شما هرطور که هست، پنجره و نگرشی برای آن وجود خواهد داشت که اگر از آن پنجره به جهان بنگرید، حس خارق العاده ای را تجربه خواهید کرد. حسی که چه بسا یک فرد بسیار موفق آنرا نداشته باشد. مهم نیست که زندگی شما چگونه است، باید بدانید که احساسات شما بر اساس باورها و نحوه نگرش شما به این جهان شکل خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید چطور حال خود را با تغییر درک خود از جهان، به سرعت تغییر دهید ؟

2. علت افسردگی چیست ؟ چطور افسردگی را درمان کنید ؟


چه چیزی باعث افسردگی می‌شود؟

افسردگی بر اساس به هم خوردن توازن مواد شیمیایی در مغز رخ می‌دهد است. این بدین معناست که اگر در ژنتیک شما، استعداد افسردگی وجود داشته باشد، احتمالا افسرده خواهید شد. هیچ چیز غیر از داروها نمیتواند افسردگی را درمان کند زیرا دارو تنها چیزی است که میتواند توازن مواد شیمیایی موجود در مغز را به حالت اولیه بازگرداند.

خب، آنچه خواندید، بخشی از مطالب پی پایه و اساس و احمقانه ایست که در بسیاری از سایت های معتبر روانشناسی میبینید ! احتمالا با جستجویی مختصر درباره افسردگی، این مطلب را در سایتهای دیگر خوانده اید و نا امید به آغوش قدرت نامحدود پناه آورده اید.

بسیاری از افراد، به اصولی مانند پاراگراف ذکر شده، باور داشته و بر اساس همان، به داروها پناه می آورند. داروهایی که عوارض بسیار نگران کننده ای دارند.

ما در قدرت نامحدود عمیقا ثابت کرده ایم که ذهن انسان قادر است خود، خود را درمان کند و باور داریم هر مشکلی را میتوان با قوای بینهایت خود ذهن حل کرد. اگر فکر میکنید دچار افسردگی هستید، ادامه مقاله را بخوانید.

بیشتر بخوانید علت افسردگی چیست ؟ چطور افسردگی را درمان کنید ؟

3. حالتان خوب نیست، بدون اینکه علتش را بدانید ؟


برخی افراد میگویند که نمیدانیم چرا حالمان بد است. و برای حال بد خود هیچ دلیلی را نمیابیم.

در این دوره ، باتوجه به رونق فناوری ها، کمتر کسی را میابید که با طرز کار تلویزیون ، موبایل یا وسایل الکترونیکی دیگر آشنا نباشد. اما متاسفانه یک چیز در این میان از یاد رفته است.طرز کارکرد ذهن خودمان.

اگر نمیدانید که چرا حس بدی دارید، باید بدانید که احساسات، سیگنالی از سمت ضمیر ناخودآگاه شما هستند که برای تشویق و مجبور ساختن شما برای تلاش کردن ، ارسال میشوند. همانطور که وقتی ماشین شما به بنزین نیاز دارد، با یک چراغ به شما اطلاع میدهد، ذهن شما نیز توسط احساسات، اطلاع رسانی را به شما انجام میدهد.

بیشتر بخوانید حالتان خوب نیست، بدون اینکه علتش را بدانید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی