حالتان خوب نیست، بدون اینکه علتش را بدانید ؟

AngryGirl-500x375c
زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 26 ثانیه

برخی افراد میگویند که نمیدانیم چرا حالمان بد است. و برای حال بد خود هیچ دلیلی را نمیابیم.

در این دوره ، باتوجه به رونق فناوری ها، کمتر کسی را میابید که با طرز کار تلویزیون ، موبایل یا وسایل الکترونیکی دیگر آشنا نباشد. اما متاسفانه یک چیز در این میان از یاد رفته است.طرز کارکرد ذهن خودمان.

اگر نمیدانید که چرا حس بدی دارید، باید بدانید که احساسات، سیگنالی از سمت ضمیر ناخودآگاه شما هستند که برای تشویق و مجبور ساختن شما برای تلاش کردن ، ارسال میشوند. همانطور که وقتی ماشین شما به بنزین نیاز دارد، با یک چراغ به شما اطلاع میدهد، ذهن شما نیز توسط احساسات، اطلاع رسانی را به شما انجام میدهد.

وقتی نمیدانید که چرا ناراحت هستید، چرا تلاش کنید ؟!

وقتی انبوهی از کارها را برای انجام دارید، به محض اینکه اولین گامها را برای انجام کار آغاز میکنید، حس خوبی بدست خواهید آورد. نه لزوما زمانی که به پایان برسد.

این اتفاق رخ میدهد، زیرا احساسات به وجود آمده توسط ذهن شما، تنها یک سیگنال با هدف مجبور کردن شما برای تلاش و رفع مشکل هستند. هنگامیکه شما حال بدی دارید و علت آن را نمیدانید، مجددا این بدین معناست که ذهن شما قصد دارد به نحوی شما را آگاه کند تا مشکلی را رفع کنید.

بمحض اینکه به پیغام ذهن خود پاسخ میدهید و تلاش را آغاز میکنید، حال شما بهتر خواهد شد .

احساس بد و دانستن دلیل آن

از آنجا که بسیاری از مردم یاد گرفته اند از حال بد خود چشم پوشی کنند و حل مشکلات را به زمان دیگری موکول کنند، مدام غرق احساسات و سیگنال های هشدار دهنده ضمیر ناخودآگاه خود میشوند.

کلید درک علت حال بد و درمان آن، داشتن شجاعت لازم برای مقابله با تمام مشکلاتی است که قصد داشته اید از آنها فرار کنید. سعی کنید مشکلات را مد نظر قرار داده و به حل آنها بپردازید تا بتوانید وضعیت پایدار تری را در ذهن خود حاصل کنید.

اکثریت مردم سعی دارند درباره مشکلات خود فکر نکنند و تا حد امکان خود را با چیزهای دیگر مشغول نگه دارند تا اینکه مشکل اصلی خود را به کل فراموش کنند. مشکل اینجاست که ضمیر ناخودآگاه هیچگاه مشکلات را فراموش نمیکند و این مسائل مدام روی هم جمع میشوند تا باعث به وجود آمدن حال بد یکباره در شما شوند.

احساسات سرکوب شده باید به نحوی آزاد شوند

اگر شما مدام تلاش کنید که احساسات خود را سرکوب کنید، احساسات شما بالاخره به نحوی شروع به آزاد شدن میکنند. مثلا ممکن است کابوسهای شبانه تکرار شونده یا افسردگی یکباره و بدون دلیل برای شما آغاز گردد.

بهترین راه برای درمان حس و حال بد (که به یکباره برایتان رخ میدهد)، این است که علت اصلی مشکلات را یافته و با شجاعت به حل آنها بپردازید.

1

كتاب ایجاد تحولات رفتاری فردی ، ترک عادات بد و رهایی دائم از رفتارهای ناخواسته

همچون همیشه،شیوه ایی بسیار خاص و ویژه ، به سبک قدرت نامحدود

تنها شاه کلیدی که همه ی مشکلات روانشناسی شما را برطرف خواهد کرد

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خـــريد آنــلاين كـتـــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)
0%