در روزهای بسیار ناراحت کننده زندگی چه باید کرد ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 0 ثانیه

آیا روزهای سختی را تجربه میکنید ؟

آیا در وضعیتی هستید که حرف هیچکس آرامتان نمیکند و هیچ تکنیکی جواب نمیدهد ؟!

چه کاری باید انجام دهید ؟

آخرین تکنیک

بعضی اوقات در مسیر زندگی، ممکن است لحظات بسیار ناراحت کننده ای را تجربه کنید و رویدادی رخ دهد که هیچ راه جبرانی برایش وجود نداشته باشد. در این حالت، معمولا حجم فشار روحی و روانی آنقدر زیاد میشود که فرد تمرکز کافی را نداشته و عملا حتی نمیتواند تکنیک های روانشناسی را انجام دهد. اما در این لحظات باید چکار کرد ؟

در این حالت، کماکان یک تکنیک بسیار قوی وجود دارد :

هوشیارانه به خود اجازه دهید که ناراحت باشید….

در روزهای بسیار سخت زندگی، علت اصلی ناراحتی فرد این است که در سطح ناخودآگاه، از درد کشیدن خود ناراضی است و میخواهد هرچه سریعتر آنرا پایان دهد. او درحال فرار از ناراحتی و وضعیت بد فعلی  خود است و همین ترس و فرار از چیزی که رخ داده، باعث درد بیشتر او خواهد شد.

ممکن است این تکنیک بسیار ساده بنظر برسد. اما واقعیت این است که :

هوشیاری به تنهایی درمانگر است…

اگر حین درد کشیدن و ناراحت بودن، هوشیار باشید بطوریکه گویی از بیرون، نظاره گر شرایط و احساسات منفی درون خود هستید، بسیار بهتر خواهید توانست این احساسات را مدیریت کنید و از آن پیروز بیرون بیایید. هرچقدر سعی کنید از احساسات منفی فرار کنید، آنها بیشتر شما را احاطه خواهند کرد و هرچقدر آزادانه و بدون هیچ مقاومتی، آنها را تجربه کنید، احساس بهتری خواهید داشت.

دقت داشته باشید که غرق شدن بصورت ناخودآگاه در غم، سودی برای شما نخواهد داشت. بلکه شما باید آگاهانه، دردها و سختی ها را کاملا احساس کنید و نظاره گر شوید. مطالعه کتاب زیر میتواند مفهوم دقیقی از هوشیاری به شما بدهد تا در شرایط سخت و ناراحت کننده، دوباره کنترل زندگی خود را به دست گیرید.

1

كتاب ایجاد تحولات رفتاری فردی ، ترک عادات بد و رهایی دائم از رفتارهای ناخواسته

همچون همیشه،شیوه ایی بسیار خاص و ویژه ، به سبک قدرت نامحدود

تنها شاه کلیدی که همه ی مشکلات روانشناسی شما را برطرف خواهد کرد

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خـــريد آنــلاين كـتـــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%