چگونه کسی که جذب شما نشده است را جذب خود کنید ؟ (بر اساس اصول علمی و روانشناسی جذابیت)

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 7 ثانیه

هرگاه که کسی بیش از حد درباره ی چیزی فکر کند، به آن وابسته میشود و رفته رفته بازهم درباره ی آن چیز، بیشتر و بیشتر فکر خواهد کرد. کمپانی های بزرگ این حقیقت را خوب میدانند، به همین علت است که مدام شما را با تبلیغات خود بمباران میکنند.

ضمیر ناخودآگاه، با تکرار کار میکند و اگر چیز خوب و مناسبی، مدام تکرار شود، نهایتا در ضمیر ناخودآگاه وارد خواهد شد.

اما ارتباط این نکته با جذب کردن کسی که در نگاه اول به شما علاقمند نشده است چیست ؟

در واقع اگر شما بتوانید کاری کنید که کسی مدام درباره ی شما فکر کند، تنها چند گام با اینکه او را عاشق خود کنید، فاصله خواهید داشت، حتی اگر از ابتدا اصلا علاقمند شما نشده باشد.

عشق چیزی نیست جز حالت حسی وسواس گونه و فکر دائم نسبت به یک فرد. اگر میخواهید کسی که علاقه ای به شما نشان نداده است را جذب خود کنید، باید ابتدا یاد بگیرید چگونه میتوانید کاری کنید که او، اغلب به شما فکر کند.

جذب کردن کسی که جذب شما نشده است، به معنای اشغال کردن افکار اوست

جذابیت را با جلب توجه اشتباه نگیرید. بدست آوردن توجه یک فرد، برای چند لحظه توسط انجام کارهای احمقانه یا عجیب، بسیار راحت است اما پس از اینکه او به خانه بازگردد، دیگر به شما فکر نخواهد کرد.

جذب موفق، زمانی رخ داده است که فرد مذکور، حتی وقتی که او را تنها میگذارید، کماکان درباره شما فکر کند.

فرآیند جذب، با گرفتن توجه فرد آغاز میشود اما نه هر نوع توجهی. بلکه باید نشان دهید، شما همان ویژگیهایی را دارید که او به شدت دنبال آنهاست. در چنین حالتی، حتی اگر فرد مذکور در ابتدا علاقمند شما نشده باشد، جذب شما خواهد شد.

هر شخصی در دنیا، معیارهایی داشته و به دنبال ویژگیهای خاصی است و به راحتی جذب کسی خواهد شد که ویژگیهای مذکور را داشته باشد. بعنوان مثال، برخی از زنان جذب مردان جاه طلب میشوند زیرا این ویژگی نشان میدهد که یک مرد، بالاخره یک روز فرد مهمی خواهد شد. برخی مردها، جذب زنانی میشوند که همه دوستشان دارند زیرا این مساله، میتواند نشان دهنده ی ارزش زن مذکور باشد.

حال اگر کسی جذب شما نشده است، علت آن، میتواند این باشد که شما تا کنون، ویژگیهایی را که او به دنبالش است به او نشان نداده اید.

قبل از اینکه بخواهید کسی را جذب کنید، باید اطلاعاتی را بدست آورید تا بدانید چه چیزهایی او را به بیشترین حد، تحت تاثیر قرار میدهد.

آیا اعتماد به نفس او را جذب میکند ؟

آیا مشهور بودن و رابطه عمومی بالا او را جذب میکند ؟

آیا مهربان بودن او را جذب میکند ؟

آیا اراده، او را تحت تاثیر قرار خواهد داد ؟

در “کتاب جذابیت در برابر جنس مخالف” توضیح داده ایم که جذابیت، برای هر فرد، بصورت ویژه تعریف میشود و توضیح داده ایم که چگونه میتوانید به صورت مرحله به مرحله، کسی که دوست دارید را بدست آورید.

تبدیل جذب اولیه به افکار مداوم

در ابتدا، شما باید زیاد در دسترس باشید(البته نه در همه اوقات) تا مطمئن شوید که از یاد او نمیروید. البته باید گفت که جنگ، برای دریافت توجه یک فرد، بعضا جنگ بی رحمانه اییست و رقیب های دیگری نیز خواهید داشت.

در واقع در ابتدا، شما نه تنها باید در دسترس باشید، بلکه باید بصورت مداوم، ویژگیهای سطح بالا و ارزشمند خود را تا زمانیکه فرد مذکور به شما علاقمند نشده است، تک تک  و بصورت غیر مستقیم به نمایش بگذارید.

به محض اینکه فرد مذکور به شما وابسته شده و به شما عادت میکند، باید ارسال سیگنال های متناقض را آغاز کنید. مثلا یک روز، بسیار به او علاقه نشان دهید و در روزی دیگر، نسبت به او کاملا بیتوجه باشید.

به ارسال سیگنال های متناقض ادامه دهید تا اینکه فرد مذکور، تعجب کند که شما چرا درحال انجام چنین کاری هستید. و به این فکر کند که آیا شما اورا دوست دارید یا خیر. در این مرحله، شما میتوانید به خودتان تبریک بگویید زیرا در حال اشغال کردن فکر فردی هستید که دوستش دارید.

به انجام این کار ادامه دهید تا اینکه او مدام به شما فکر کند. نهایتا او نخواهد توانست بدون شما زندگی کند و کسی خواهد بود که شما را دنبال میکند.

کتابی بسیار نادر(برای اولین بار در ایران) ، فقط مخصوص همراهان قدرت نامحدود  ، با اعتبار و پشتوانه ی قدرت نامحدودimage

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%