آیا زنان واقعا عاشق مردهای عضلانی هستند ؟ اگر بدن عضلانی ندارید ، آیا راه جایگزینی هست ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 59 ثانیه

آیا زنان واقعا مردان عضلانی را دوست دارند ؟

آیا ظاهر برای زنان مهم است ؟ آیا مردهای عضلانی و چهارشانه ، شانس بیشتری برای جذب زنان دارند ؟ یا اینکه داشتن بدن زیبا ، تاثیر چندانی ندارد ؟

بله ، زنان به ظاهر اهمیت میدهند ، اما بسیار کمتر از مقداری که مردان به ظاهر اهمیت میدهند ! یک مرد میتواند به سرعت به زنی وابسته شود اما زنان نیاز دارند نشانه ها و اطلاعات بیشتری را دریافت کنند تا بتوانند جذب مردی شوند.

اگر رمان عاشقانه خوانده باشید ، متوجه میشوید که رمانهایی که بصورت مخصوص برای خانمها نوشته شده است ، دارای قهرمانهایی است که شجاع بوده و کاملا جنگجو و غالب هستند. اکثر قهرمانان این داستانها ، رهبران ، شاهان ، شوالیه ها ، رییس ها ، کلانتر ها و غیره بوده اند.

اکثر زنان ، جذب مردهای زیبایی که در جامعه دارای مکان غالب و قدرتمندی نیستند ، نخواهند شد.تحقیقات نشان میدهد مرد با لباس یک پیک موتوری ، بسیار کمتر از فردی با کت و شلوار حرفه ایی جذابیت دارد.مردی که قدرت زیادی در جامعه دارد و حرف او بر دیگران غلبه دارد ، از چشم زنان بسیار جذاب است.

عضلانی بودن و حفاظت

بسیاری از زنان ، نیاز دارند که حس امنیت و اطمینان داشته باشند.زنها مردانی را که قوی و محافظت کننده به نظر میرسند را جذاب تر از مردان دیگر میبینند (با فرض ثابت بودن سایر شرایط).

حال اگر زنی ، سایز و عضلات بدن یک مرد را با قابلیت محافظت کردنش ، مرتبط بداند ، قطعا او را جذاب تر خواهد یافت.

بر خلاف مردها ، زنان نتیجه گیری درباره ی یک مرد را ، توسط سنسور های مختلفی انجام میدهند.بعنوان مثال ، مردی که بدن ساده و لاغری دارد ، اما با اعتماد بنفس و محکم حرف میزند ، چه بسا از مردی عضلانی که این ویژگیها را ندارد ، جذاب تر بنظر برسد !

بسیاری از افراد وجود دارند که با وجود قد کوتاه ، بدن لاغر و نحیف ،زنان بسیاری را جذب خود میکنند زیرا آنها دانش روانشناسی لازم را دارند و ویژگیهای مردانه جذاب را از خود نشان میدهند.

به عبارت دیگر ، ظاهر خوب میتواند ویژگیهای مثبت بسیاری را نمایش دهد اما این مساله بدین معنا نیست که یک فرد نرمال ، شانسی ندارد.با ارسال مفهوم و سیگنال یکسان از کانالی دیگر (رفتار بجای ظاهر ) ، یک فرد نرمال میتواند کماکان شانس بالایی را برای جذب زنان زیبا داشته باشد.

آیا زنان ، مردهای عضلانی را دوست دارند ؟

اگر همه ی موارد دیگر ثابت باشد ، مردی که بدن خوش فرم و عضلانی دارد ، میتواند در مقابل زنان ، جذاب تر دیده شود زیرا میتواند نیاز زنان به حس امنیت را به خوبی تامین کند.بعلاوه ، نیاز بیولوژیک زنان ، برای یافتن مردی که بالغ تر ، رشد یافته تر و قدرتمند تر و جاه طلب تر است ، باعث خواهد شد که فرد عضلانی ، با اراده تر و بهتر بنظر برسد و جذاب تر باشد.

برای داشتن یک بدن خوش فرم ، نیاز به داشتن نظم ، انگیزه و جدیت است.همچنین ، قابلیت دوام آوردن در برابر غذاهای ناسالم را نیز به این مورد اضافه کنید.بنابر این اگر یک زن ، نسبت به چنین ویژگیهایی اهمیت زیادی بدهد ، قطعا مردی عضلانی را جذاب تر خواهد دید ، اما باید بدانید که این مساله نسبت به هر زن متفاوت است.

جمع بندی

آیا ظاهر واقعا مهم است ؟ اگر اطراف خود را نگاه کنید ، بسیاری از دخترهای فوق العاده زیبا ، با مردانی که ظاهر معمولی یا زیر حد معمول دارند همراه شده اند.درواقع باید بدانید با داشتن علم روانشناسی کافی ، شما قادر خواهید بود به شدت جذابیت تولید کرده و هر کسی را جذب خود کنید .با مطالعه ی کتاب جذابیت در برابر جنس مخالف که بهترین اثر در این زمینه در سطح جهان است ، و با کیفیت خارق العاده و همیشگی قدرت نامحدود نوشته شده است ، روانشناسی جذابیت را متوجه شده و قادر خواهید بود هر کسی را جذب و عاشق خود کنید.

.::محصول مرتبط::.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريــد آنـــلايـن كـتـــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%