چطور در نگاه دیگران جذاب دیده شوید ؟ چرا بعضی افراد جذاب هستند ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 32 ثانیه

آیا فرمول واحدی برای جذابیت وجود دارد ؟

آیا دوست دارید جذاب‌تر باشید ؟ آیا حس می کنید از دید دیگران جذابیت کافی را ندارید ؟

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید جذابیت خود را افزایش دهید. تحقیقات نشان می‌دهد که الگوهای رفتاری مشخصی برای افراد جذاب وجود دارد که با رعایت آنها، هرکسی می‌تواند جذابیت خود را در نگاه دیگران افزایش دهد. اما این الگو ها چه هستند ؟ با خواندن این مقاله موفق خواهید شد جذابیت خود را در نگاه دیگران، تا حد غیرقابل تصوری افزایش دهید.

چرا افراد از دید ما جذاب دیده می شوند ؟

چرا یک بازیگر از دید دیگران، جذاب است ؟

چرا در بعضی اوقات، بدون اینکه علت آنرا بدانید، جذب یک فرد می شوید ؟ آیا افراد جذاب الگوهای رفتاری مشخصی دارند ؟

تحقیقات نشان میدهد افراد جذاب، دارای دو ویژگی بارز شخصیتی هستند که باعث می شود در نگاه دیگران، بسیار جذاب دیده شوند. اما این ویژگی ها چه هستند ؟

  1. قدرت، صلاحیت، مهارتهای بالا یا بصورت خلاصه فوق العاده بودن
  2. استقلال دائم و بی نیازی کامل از دیگران به معنای واقعی آن و در عین حال کمک به آنها بدون چشم داشت و فقط بخاطر خود آنها

بر طبق تحقیقات، تمام چیزی که برای افزایش جذابیت خود در نگاه دیگران نیاز دارید، در همین دو نکته خلاصه میشود. اگر واقعا بتوانید دو نکته بالا را در روابط خود با دیگران لحاظ کنید، خواهید دید که میزان جذابیت شما، به شدت افزایش میابد. همانطور که گفته شد کافیست کاملا از دیگران مستقل بوده، و در عین حال برای خود و به تنهایی بهترین باشید. در ضمن، به دیگران نیز بدون چشم داشت و فقط به خاطر خود آنها کمک کنید و با این کار خواهید دید که جذابیت شما تا حد غیر قابل تصوری افزایش می یابد. نکته ظریف در انجام این نکات این است که شما بخاطر جذاب دیده شدن در نگاه دیگران این کارها را انجام نمیدهید، بلکه شما این کارها را میکنید، زیرا هدف شما بهترین بودن است و در عین حال، دیگران را نیز فقط بخاطر خودشان کمک میکنید.

مطمئنا در حال حاضر، تعریفی که از بی نیازی دارید، بسیار سطح پایین است و اگر واقعا روی بی نیازی و استقلال کامل از دیگران، متمرکز شوید و درباره آن فکر کنید، متوجه خواهید شد که در حال حاضر، شما نیازهای خارجی بسیار زیادی دارید و هرکدام از نیازهای شما، از جذابیتتان خواهد کاست. با ساختن یک شخصیت کاملا مستقل که از دیگران بی نیاز بوده و خود به تنهایی، فوق العاده و پر از بهترین احساسهاست، میتوانید جذابیتی فرای تصور ایجاد کنید.

پرسش : درباره اینکه چه نیازهایی از دیگران دارید، فکر کنید…این نیازها همان عواملی هستند که از جذابیت شما میکاهند. همچنین بسیاری از این نیازها مخفی هستند طوری که شاید تا کنون به آنها توجه نکرده باشید. مثلا شاید شما نیاز دارید که از دیگران سلام گرمی بشنوید ! و…

درباره نیازهای خود فکر کنید و راه حلی برای بی نیازی از آنها بیابید و تا میتوانید به تنهایی و برای خود، فوق العاده باشید و جذابیت خود را افزایش دهید.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتاب

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%