حس میکنید ظاهر خوبی ندارید ؟ از چهره خود راضی نیستید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 58 ثانیه

آیا از چهره خود راضی نیستید ؟

آیا تصور میکنید عاملی که هیچ اختیاری در انتخاب آن حین تولد نداشتید(چهره)، قرار است زندگی شما را تماما تخریب کند ؟! نه ! زندگی زیباتر و دوست داشتنی تر از آن است که چنین قوانین بی رحمانه ای را در خود داشته باشد !

مقدمه

اگر درحال حاضر به شدت حس میکنید که ظاهر شما نقش منفی در زندگیتان داشته است و ذهن شما طبق معمول، برای اثبات صحت این باور خود، شواهد و مدارک زیادی را به خاطرتان می آورد، باید بگوییم شما در یک خلسه هیپنوتیزمی درباره این موضوع فرو رفته اید، و قبول میکنیم که احتمالا این مساله برای شما بسیار واقعی بنظر میرسد ! اما واقعیت ندارد. هیچ خلسه ای واقعیت ندارد بلکه فقط یک خلسه است که از تمرکز بیش از حد روی چند ایده و باور محدود ایجاد میشود و سپس، آنقدر واقعی به نظر میرسد که حس میکنید همه جهان شما واقعا همانطور است که برای شما دیده میشود. اما به این هم فکر کنید که شاید آنچه تجربه میکنید، توهمی بیش نیست !

اگر کمی بیشتر وارد مسیر زندگی شوید و مهارتهای ارتباطی خود را بهتر کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که چهره و فیزیک شما، عملا هیچ نقشی در زندگی شما ندارد. کافیست در سطح جهان بنگرید تا ببینید چطور افراد زیادی با ظاهر نه چندان خوب، همه جهان را در دست گرفته اند و حتی بهترین زوج را برای خود پیدا میکنند. اما علت این مساله چیست ؟

۹۸ درصد از چیزی که دیگران از شما احساس میکنند، عواملی غیر از چهره است

آیا دقت کرده اید برخی افراد، خصوصا برخی افراد مسن، با وجود اینکه از نظر ظاهری اصلا در وضعیت مناسبی قرار ندارند، اما بسیار دوست داشتنی هستند ؟

تحقیقات نشان میدهد انرژی که افراد از حضور شما دریافت میکنند، به عواملی بسیار عمیق تر از ظاهر باز میگردد. در حقیقت ضمیر ناخودآگاه افراد مسئول نهایی بررسی شماست و خبر خوب این است که ضمیر ناخودآگاه کاری با چهره ندارد، بلکه قدرت و انرژی حضور را احساس میکند و ظاهر و چهره، درصد بسیار کمی از ارتباط شما با دیگران را تعیین میکند. در حقیقت وجود و قدرت اثر شما  در ابعاد دیگر وجودتان آنقدر زیاد است که حین حضور در اجتماع، چهره فقط نقش شناسایی شما توسط دیگران را بر عهده دارد.

در مقالات متعدد توضیح داده ایم که هوشیاری انسان است که به همه جهان معنا میبخشد. بازهم مثالی تکراری ولی مهم برای درک بهتر : شما اکنون درحال نفس کشیدن بودید اما توجهی به آن نداشتید(تا اینکه ما توجه شما را به آن بردیم و گویی به آن هستی بخشیدیم). پهنای توجه انسان بسیار محدود است و این، دقیقا چیزی است که در مورد چهره نیز وجود دارد. در حقیقت وقتی در همه ابعاد انسان ارزشمندی شوید، تمام پهنای تمرکز محدود انسانهای افراد خود را با چیزهایی پر میکنید که چهره، جایی برای ورود به آن پیدا نمیکند و فقط به عنوان یک عامل برای شناسایی شما عمل خواهد کرد. کافیست تاثیر گذارترین شخصیت های جهان را در طول تاریخ بررسی کنید تا متوجه شوید چطور همه آنها را دوست داشتنی میدانند(با وجود اینکه بنظر میرسد چهره جذابی ندارند).

نکته دیگر این است که شما میتوانید حتی درک دیگران از چهره فعلی خود را تغییر دهید. همچنین، مغز انسانها هرچقدر بیشتر چهره یک فرد را ببیند، راحت تر میتواند آنرا پردازش کند و در نتیجه افرادی که بیشتر آنها را ببینید، ظاهری زیباتر و جذاب تر از نظر شما خواهند داشت.

اما ترجیح میدهم بازهم از نگاه همه مخفی شوم

بله میتوانید کماکان این کار را انجام دهید، ولی فراموش نکنید هر چقدر بیشتر در این trance فرو بروید، بیشتر واقعیت خواهد یافت چون شما روی یک عامل که هیچ اختیاری در انتخاب آن نداشته اید(چهره) هیپنوتیزم شده اید و بخشهای بینهایت وجود خود را صرفنظر کرده اید.

شما همینطور که هستید، زیبا هستید…

جهان منتظر رشد و شکوفایی همه استعداهای منحصر به فرد شماست، پس عاشق منحصر بفرد بودن خود باشید و این مسیر بینهایت را آغاز کنید…

1

كتاب ایجاد تحولات رفتاری فردی ، ترک عادات بد و رهایی دائم از رفتارهای ناخواسته

همچون همیشه،شیوه ایی بسیار خاص و ویژه ، به سبک قدرت نامحدود

تنها شاه کلیدی که همه ی مشکلات روانشناسی شما را برطرف خواهد کرد

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خـــريد آنــلاين كـتـــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%