1. چه کنیم که همه مردم ما را دوست داشته باشند و پشت سر ما حرف یا قضاوت بدی مطرح نشود


یکی از رویاهای رمانتیکی که خیلی از افراد، در سطح خودآگاه یا ناخودآگاه در ذهن خود میپرورانند، این است که محبوب همه باشند و همه مردم عاشق آنها باشند و حرف بدی پشت سرشان نزنند ! در این مقاله به بررسی این رویا خواهیم پرداخت !

بیشتر بخوانید چه کنیم که همه مردم ما را دوست داشته باشند و پشت سر ما حرف یا قضاوت بدی مطرح نشود

2. صلاحیت چیست و چرا باید روز به روز آنرا در وجود خود را افزایش دهید ؟


از نگاهی عمیق تر، مسیر رشد، در حقیقت مسیر افزایش صلاحیت شماست. صبر کنید ! منظور این نیست که کت و شلوار بپوشید و با غرور راه بروید و وانمود کنید فرد با صلاحیتی هستید، خیر ! پس منظور از صلاحیت در این مقاله دقیقا چیست !؟ با ادامه مقاله همراه شوید.

بیشتر بخوانید صلاحیت چیست و چرا باید روز به روز آنرا در وجود خود را افزایش دهید ؟

3. تمام مسیر رشد و ثروت و خوشبختی در زندگی، مسیر افزایش حس عزت نفس و ارتقای حس ارزش درونی شماست


باور دارید که چقدر می ارزید و لایق چه چیزی هستید ؟ صبر کنید، لطفا با صداقت و دقت کامل پاسخ این سوال را دهید. زیرا پاسخ به این سوال نقش مهمی در زندگی شما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید تمام مسیر رشد و ثروت و خوشبختی در زندگی، مسیر افزایش حس عزت نفس و ارتقای حس ارزش درونی شماست

4. زخمهای درونی ادراکات شما از رفتار دیگران و جهان بیرون را بدون آگاهی خودتان، به شکل غم انگیزی دستکاری میکنند


این مقاله کاملا متمرکز روی اهمیت التیام زخم های درونی است. زیرا زخمهای درونی التیام نیافته، بدون آنکه خودتان متوجه شوید، بلایی سر شما و زندگیتان خواهند آورد که تا زمانیکه این زخمها شناسایی و بهبود نیابند نیز، متوجه نحوه اثر گذاری آنها بر زندگیتان نخواهید شد ! و این میتواند بسیار غم انگیز باشد زیرا هیچکس جز خودتان هرگز نخواهد توانست کمکی در حل این زخمها و اثرات فاجعه بارش بر زندگیتان کند.

بیشتر بخوانید زخمهای درونی ادراکات شما از رفتار دیگران و جهان بیرون را بدون آگاهی خودتان، به شکل غم انگیزی دستکاری میکنند

5. نگرشی عمیق تر و متفاوت بر علت اصلی نداشتن اعتماد به نفس


افراد زیادی هستند که مدتهاست در یافتن دلیل اعتماد به نفس پایین خود، سر در گم مانده اند. این مقاله دقیقا به شما خواهد گفت که چرا اعتماد به نفس ندارید.

بیشتر بخوانید نگرشی عمیق تر و متفاوت بر علت اصلی نداشتن اعتماد به نفس

7. برای تصمیم گیریها به حرف و نظرات دیگران گوش میکنید ؟


تاکنون به راهنمایی های عموم و یا آنچه مردم درباره یک موضوع میگویند توجه داشته اید ؟ آیا تصمیم گیریهای مهم خود برای ازدواج، تحصیلات، و حتی خرید یک چیز یا رفتن به یک رستوران خوب و… را براساس حرف عموم انجام میدهید ؟ بصورت کلی چقدر به حرف عموم توجه میکنید ؟ اگر اینطور است، چیزهایی هست که باید بدانید.

بیشتر بخوانید برای تصمیم گیریها به حرف و نظرات دیگران گوش میکنید ؟

8. چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…


بخش بزرگی از زندگی شما بدون اینکه به آن آگاه باشید، توسط پیش انگاره ها و پیش فرضهایی که قبل از مواجهه با رویدادهای زندگی خود، نسبت به آنها دارید رقم میخورد. کسی که در هوای صاف هیچی نشده چتر به دست میگیرد، باید منتظر باران هم باشد…

بیشتر بخوانید چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…

9. چگونه مرد تر و قویتر شوید ؟


بسیاری از افراد سعی دارند قویتر شوند.

این مساله خصوصا برای مردها، اهمیت زیادی پیدا میکند زیرا آنها دوست دارند با مرد شدن، قویتر شوند و جذاب تر باشند. با این وجود هرچقدر سعی میکنند نقش بازی کنند که مرد و قوی هستند، به نظر میرسد که ضعیف تر میشوند. اما چطور میتوان قویتر شد ؟

بیشتر بخوانید چگونه مرد تر و قویتر شوید ؟

11. حس میکنید ظاهر خوبی ندارید ؟ از چهره خود راضی نیستید ؟


آیا از چهره خود راضی نیستید ؟

آیا تصور میکنید عاملی که هیچ اختیاری در انتخاب آن حین تولد نداشتید(چهره)، قرار است زندگی شما را تماما تخریب کند ؟! نه ! زندگی زیباتر و دوست داشتنی تر از آن است که چنین قوانین بی رحمانه ای را در خود داشته باشد !

بیشتر بخوانید حس میکنید ظاهر خوبی ندارید ؟ از چهره خود راضی نیستید ؟

12. فوبیا(ترس) از صحبت کردن با فردی غریبه، در محیط های عمومی


آیا از اینکه در محیط های عمومی، با فردی غریبه ارتباط برقرار کنید میترسید ؟

آیا این ترس آنقدر شدید است که حتی از پرسیدن ساعت از یک غریبه واهمه دارید ؟

احتمالا جستجوهای زیادی درباره راههای درمان این مساله کرده اما به نتیجه ای نرسیده اید. به هرحال آنقدر خوش شانس بوده اید که قرار است ادامه این مقاله را خوانده و این ترس را برای همیشه به پایان برسانید.

بیشتر بخوانید فوبیا(ترس) از صحبت کردن با فردی غریبه، در محیط های عمومی

13. چطور در هر زمینه ایی اعتماد به نفس خود را به سرعت افزایش دهید ؟


در مقاله ایی مانند “چگونه اعتماد به نفسم را زیاد کنم ؟” درباره نحوه افزایش اعتماد به نفس صحبت کردیم.

در این مقاله قصد داریم دقیقا به شما بگوییم که چطور میتوانید اعتماد به نفس خود را در هر زمینه ایی به سرعت افزایش دهید. افراد مختلف، در موضوعات متنوعی اعتماد به نفس پایین دارند. مثلا عده ایی در رانندگی کردن اعتماد به نفس ندارند، گروهی حین صحبت کردن با جنس مخالف مشکل دارند، گروهی دیگر حین صحبت کردن در جمع دچار مشکل میشوند و عده ایی نیز هستند که اعتماد به نفس کافی را برای حل کردن یک مساله ندارند.

بدون توجه به اینکه در کدامیک از این گروهها قرار میگیرید و در کدام زمینه اعتماد بنفس پایینی دارید، با خواندن این مقاله خواهید توانست اعتماد به نفس خود را در هر کاری افزایش دهید.

بیشتر بخوانید چطور در هر زمینه ایی اعتماد به نفس خود را به سرعت افزایش دهید ؟

14. چگونه اعتماد به نفس تان را زیاد کنید ؟


اعتماد به نفس يكي از خارق العاده ترين صفاتي است كه همه دوست دارند آنرا در خود ایجاد کنند.  این ویژگی، جذابيت زیادی را در شخصيت شما ايجاد ميكند و بدون آن، موفقيت غير ممكن است. در ادامه این مقاله، روشی عملی و قدرتمند را به شما آموزش میدهم که بتوانید اعتماد به نفس خارق العاده ای را در خود ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید چگونه اعتماد به نفس تان را زیاد کنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی